bugün

bilgisayardan anlayan, bir sorun oldu mu milletin ilk uğradığı insanlardır. bu kişiler bilgisayardan anlamakla kalmaz, etrafındaki insanların pc hakkındaki sorunlarına da çare bulurlar.

not: bana da çare bulmalarını isterim... *
Arkadaşlıklarını; - abi ekranda şöyle bi hata var... gibi söylemlerle başlayan telefonlar arttıkça, sorgulamaya meyilli insandır. lan bu herif bu ara beni çok arar oldu ne ayak, gibi paranoya oluşturur. Söz konusu kişi kadın ise de erkek ise de yeni tanışılan kişinin olağan dışı ilgisi arkasından gelecek bir çok problemi olan bir bilgisayara delalettir düşüncesiyle, özel hayatı alt üst olabilen kişidir.
bana bir devil may cry 3 cracki bulsalar çok bahtiyar olacağım yazarlardır.
eskiden no cd hatası çıkıyordu ona crack buldum, şimdi dilini bile bilmedim bir uyarı çıkıyor.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
(bkz: şifre var mı beyler şifre)
herhangi bir soruna "format at abi" önerisi veren yazarlardan olmayan yazarlardır. Şu sıralar bilgisayar topladığım için donanımda ve bilgisayar toplamak isteyenlere bir mesaj kadar yakınım.
bilgisayardan anlayan bir yazar değilim ama internet vazgeçilmezlerim arasındadır. ayrıca şu bilgisayar kelimesinede gıcık oluyorum neden mi? isim hatası, bilgi saymak nedir? daha amaca uygun bir Türkçe karşılık olabilirdi.
buyrun benim.
(bkz: hekır)
sorunlarinizi hz. google a sorarak elin götü kalkmis sozluk yazarı bilgisayarcisina muhtaç olmazsınız diyerek bu konuya nokta koymak daha mantiklidir. ama hala yapamiyorsaniz mesaj atın efenim.
bu yazarlara hele bi gelin format atın panpalar diyesigelir insanın.
hayırdır gençler bir problem mi var diyen sözlük yazarlarıdır.
dahil olduğum gruptur. bir sorun varsa başvurulabilir efendim.
buraya aitmişim gibi, buradan çok mesaj alacakmışım gibi hissettiğim başlıktır. *
(bkz: acimasizyazar).
karşısındaki bilgisayarı insandan ayırt etmeyip empati kuran yazardır.
bilgisayardan anlıyorum desem başıma bir iş gelecek mi ?
an itibariyle ihtiyaç duyduğum insanlardır. abicim teknik bir sorun şarj aletiyle ilgili. var mı ilgilenmek isteyen?
an itibariyle ihtiyaç duyduğum insanlardır. bir virüs bulaştı onu sorucam bilen eden olursa bi yeşili yakarsa dua ederim.
`
tek çare format`çılar gelmesin *
benim klavyeye el atmaası gereken yazarlardır. klavyemde bazı harfler hic yazmıyor. neden ????
elimizden geldiğince yardımcı olabileceğimiz sorunlardır.
(bkz: buyrunuz efenim)
Bilgisayarımda bir sorun var ve bunu tek başıma çözemiyorum. Bilgisayardan anlayan arkadaşların acil olarak mesaj atmalarını bekliyorum...
tüm apartmana format atan sözlük yazarlarıdır. Bu işlem karşılığında para bekler ancak babayı alır..
o değilde dh forum da bu konuda uzman olan üyeler var.
donanım haberdeki "taşak" geçen salaklar yerine doğru yerde yardım arayanların konusudur.