bugün

kendi evinde köy takımın bruge dan 5 yiyen takım. 5-0 nedir lan. bir gol atsaydınız bari.
görsel
Öldürdük.
şu danimarkalı köy takımı kadar bile olamadınız. kendi sahasında dalton kardeşleri evire çevire 6 tane sokarak yendi ve gözü yaşlı irfancanları evlerine gönderdi.

köy takımı kadar bile olamadın be sekiztaş.
Allam yine aklıma geldi.
Öldürecek beni bunun derdi.
sözlükte bulunan taraftarlarının kazandıkları bir derbi sonrası rakip takım taraftarını sinirlendirmek için büyük çaba harcaması pek görülmemiş kulüp. ama bazı takımların taraftarı var ki insanların sinir sistemine yepyeni sınavlar düzenliyorlar.
mert, necip hariç herkesle yollarını ayırıp yeni bir kadro kurması gereken takım.
tabi iyi bir antrenörle.
tamam sevinmek için sevmedik ama bu kadar efkar biraz fazla...
ayrıca moralinin bozuk olduğu bir süreçte 5 eksikle derbiye çıkmış kulüp. bu yüzden fazla suçlanmamalı ve fenerbahçe de göklere çıkarılmamalıdır.
Bazen büyük sıçrama yapmak için geriye çekilmek lazım.Bizim durum bu.
inşallah küme düşmeyiz.
herkesle yollar ayrılsın diyenler şaka mı? bu kadroyu sadece temizlemek 2 yıl sürer.

onana, amartey, meraş gönderilsin ama diğerlerinin kazanılması lazım.
en büyük derdim bu aralar.
sağlamından bir kabuk değiştirme harekatına girmesi gerekiyor. ligdeki durumu derbide fark yemesi falan 100 yıldan büyük tarihinde olmuş ve olacak şeylerdir ama ''ruhsuzluk'' asla tahammül edilemez.
--spoiler--
Beşiktaş’ta Vincent Aboubakar, Valentine Rosier, Eric Bailly, Rachid Ghezzal ve Jean Onana kadro dışı bırakıldı.
--spoiler--
Fenerbahçe 5-6 atsa kepenk kapatacaklardı *
Bu sezon kaçıncı olduğumuzun bir önemi kalmadı. Yönetimin ilk yapması gereken rıza hocayla sene sonuna kadar devam edip, kadroda temizlik yapmak olmalı.
fenerli arkadaşların uzun süre sonra deliklerinden çıkıp saçma sapan yorumlar yapmasına neden olan takımım. bu kadro dışı olayları zaten olacaktı da adamlar alameti farikası kendinden sanıyor ya sesli güldüm.

neyse 3 attıkları için haklarıdır diyerek fazla üstünde durmuyorum ama bir sonraki attığımız derbide fena testis geçeceğim.
istanbul'un en eski Türk spor kulübü. Mart 1903'te Şeyhülharem Osman Paşa'nın oğulları Hüseyin Bereket ve Şamil Osman (Şaplı) beyler, Ahmed Fetgeri Aşeni Mehmed Ali Fetgeri, Nazım Nazif (Ander) ve Tayyareci Fethi beylerin öncülüğünde 26 genç tarafından Serencebey'deki Osman Paşa Konağı'nın selamlığında Beşiktaş Bereket Jimnastik Kulübü adıyla kuruldu. Güreş, boks, barfiks, paralel, jimnastik ve halter dallarında faaliyet gösteren kulübün reisi Şamil Osman Bey, umumi kâtibi Hüseyin Bereket Bey'di. Ancak kısa süre sonra bu faaliyetin jurnal edilmesi üzerine kulüpte spor yapan gençler yakalanarak Hasanpaşa Karakolu'nda sorguya çekildiler. II. Abdülhamid'in seryaveri Mehmed Paşa'nın. devreye girmesi üzerine padişah haram saydığı futbolun oynanmaması şartıyla kulübün faaliyetlerine izin verdi. Kulüp Osmanlı Beşiktaş Terbiye-i Bedeniye Mektebi adını alarak çalışmalarını sürdürdü.

1911'de Şeref Bey'in başkanı olduğu Valideçeşme Kulübü ile Kâzım Bey'in başkanı olduğu Basiret Kulübü'nün Beşiktaş'a katılmalarıyla kulübün futbol alanındaki faaliyetleri başladı. Futbol şubesi başkanlığına getirilen Şeref Bey' in büyük çabalarıyla kısa zamanda futbol çalışmaları ilerledi ve Beşiktaş takımı istanbul'un iddialı futbol takımlarından biri oldu.
Noldu olum size?
bütün takımı devre arasında nasıl değiştireceğimizi görmeyi merakla beklediğim aşkımdır...
Sanki heyecanını ve hevesini kaybetmiş kulüp. Teknik direktör konusunda net bir karar verip geçtiğiniz sezon galatasaray’ ın, sezon başında fenerbahçe’ nin yaptığı gibi tartışılmaz ve isabetli transferler yapmaları gerekiyor. Torreira, mertens, icardi galatasaray’a, dzeko, szymanski, tadic olmazsa olmaz profesyonel ve formanın hakkını veren transferlerdi. Beşiktaş’ a da aynısı gerekiyor.
Rıza Çalımbay: Beşiktaş'a geldiğimde ben, kendime acıdım.
meydanı tamamlanmış hele şükür. görseli açılabildiğinde görebilirsiniz.
görsel
Beşiktaş'ta 1+1 evin 23 bin TL kirasına karşı küçük asansörü olması gündem oldu.
o maçı çeviremezsen abv.