bugün

memleketimin süper içeceği. alışkanlık yapar.

günde iki adet tüketmek iyi gelir.
etrafında yedi kere dönülesi mükemmel içecek.
tat ve damak açısından bir sodadan beklenen her şeyi tam manasıyla veren doğal içecek..
afyon kızılay maden suyunun yanında sönük kalan yurdumun en iyi 2.maden suyu.
bırakın türkiye'yi, dünyanın en kaliteli ve doğal maden suyu. laf olsun diye değil, harbiden doğal. coca cola bu firmayı almak için fırsat kolluyor. Allahım lütfen almasın şu emperyalistler. maden suyunun da tadı kaçacak yoksa.
türkiye'deki madensuyu pazarı'nın önemli bir markası.
diğer tüm maden sularına göre asit derecesi son derece iyi ayarlanmış maden suyudur. organiktir ve kesinlikle beypazarında yerel olarak üretilmektedir. beypazarı mhp'li belediye başkanı mansur yavaş tarafından küresel sermayeye katılmayarak yerelliğini korumuştur. diğer maden sularından tadında beypazarının farkı hemen anlaşılmaktadır. bol bol içiniz ferahlayınız ohh !
güzel geğirtir. tadı da hoştur. beypazarı kurusu faciasından sonra ilaç gibi bir üründür.
(bkz: beypazarı kurusu)
(bkz: serbest çağrışım)
beeaağğ sesinden önce uygulanan işlem.
maden suyu konusunda üstüne tanımam, türk kızılay ı falan hikaye.
maden suyu dediğinde farkındalık oluşturan marka beypazarıdır. yemekten sonra içersin, ondan sonraki haz pek çok şeyde yok. *
avrupadaki en iyi maden suyudur. arkadaş onca memleket gezdim soğuk bir sade beypazarı maden suyu tadı alamadım. monosodyum glutamat mı katıyor acep adamlar *
an itibariyle beni çok rahatlatmış maden suyudur.
dandiktir.hiçbir maden suyu kula maden suyunun zerre önüne geçemez.
bir kızılay'ın yerini tutmaz.
her gün en az 2 tane içtiğim soda. nasıl olsa satan benim.
kızılay, sarıkız, akmina, kula, serinoba, selendi, freşa ve benzerlerinin daha 40 fırın ekmek yemesi gerektiğinin tek ispatıdır.
A 101 lerde satılmaya başlamıştır. kasa kasa almak gerekir. çünkü ort. 4 kişilik bir aile iseniz günde 10 adet tükenir.
bir de şu sodayı kızılayla falan kıyaslıyolar ya, hey allahım yarabbim. türkiye'nin en iyisi değil, uzak ara en iyisi.
kınık maden suyundan bir haber memleketim insanını göstermiştir. türkiyenin 2. veya 3. maden suyu olabilir ama kınık içmeden maden suyu içtim demeyin.
bir de şu sodayı kınıkla mınıkla kıyaslıyolar ya, hey allahım yarabbim. türkiye'nin en iyisi değil, uzak ara en iyisi.
nasıl vitamin deposu meyveler varsa bu da mineral deposunun hasıdır. türk insanı yıllık ortalama 4lt içiyor fakat avrupa'da 159lt düşüyor kişi başına. günlük 4-5 bardak çay içeceğinize 2 şişe şundan için.
Bunun tadında bir de Özkaynak maden suyu vardır. Bu ikisi dışında maden suyu içmeniz önerilmez.
Babama göre porçöz.
türkiye'nin tartışmasız en iyi maden suyudur. sadesi makbuldür.