bugün

o çikolata oluyor mu diye kendime sormuşumdur. benim için içinde kakao bulunan herşey çikolatadır. sütün kalıba dökülmüş hali değil. bu trip beyaz çikolataya mıydı ben de bilemedim.
Bitter varken dönüp beyaza tenezzül etme gafletine düşmüş kişidir.
Benimdir. Normal çikolataya göre tadı daha güzel ve daha farklıdır. Ayrıca daha yumuşaktır.
farklı oldukları kesin. türkiyede pek yaygın değil beyaz çikolata tüketmek. babannem severdi. hatta bir tek onu yerdi. bazen tek bir şey hatırlatıyor unutmaya yüz tutan anıları.
Marjinal olmaya çalışan eziktir. Evet.
Bitter varken, sütün ya da süt tozunun kalıp bılmuş halini yemek nedir lan.
Karşılıklı beyaz çikolatalı profiterol yiyelim mi dediğim insandır.En asil duyguların insanidir.cemkuk değildir.gobel hiç olamaz.
Bolçinin açık satılan antep fıstıklı beyaz çikolatasını da tatmasi gereken insandir.
Benim benim benim.
benimdir.beyaz çikolata ağızda çiğnenip direk mideye indirilmez.aksine,ağızda bekletip erimesi beklenir.o an,tadı sizi başka boyutlara sokup başka diyarlarda gezdirebilir.abartı değil,gerçek.
Her ne kadar az yesem de en sevdigim cikolatadir.
Az yiyorum cunku zorundayim
cunku cesidi cok az
gozden uzak olunca damağımdan da uzak kaliyor.
bence çok mütüşüklü bir insandır. Tebrik ediyorum onları
Bir ara kurabiyeli beyaz çikolata vardı. iş çıkışı hep alırdım.
kakaolu kafeinli şeyleri sevmeyen insandır. beyaz çikolata en iyisidir bitter sevenler bilmez.
Beyaz kakao cekirdegi olmadigi icin e dogal olarak bu cikolatanin cok buyuk bir miktari yağ.

Sevmeyin yazarlar.
benimdir. sanirim 3 senedir hic yemedim ama illa cikolata yiyeceksem acimtirak bitteri degil, beyazi isterim.
Bazıları margarin gibi oluyor o yüzden pek sevilmez. yenecekse kalitelisi yenmeli.
nesi çikolata bunun ? margarinle süttozunu karıştırmışsın gibi bişey. sütlü antep fıstıklı varken ne işim olur beyazıyla.
Çikolata sevdam en bir sevdiğimden en son tercih ettiğim çeşide doğru olmak üzere şöyle sıralanıyor:
1. Beyaz çikolata
2. sütlü çikolata
3. bitter çikolata.
mesela ben.
Bitter varken yüzüne bile bakmam ama kendileri pek bir çekici ne yalan söyliyim bitter yoksa beyaz yerim.
yanına yaklaşıp, usulca kulağına bi paket fıstıklı beyaz çikolata alır mıyız diyeceğim insandır * görsel
Yoklukta gider özellikle para verip almam zira bildiğin şekerli sanayağı.
Benimdir.Beyaz çikolatalı gofreti daha bir severim.
Benimdir, yapay olduğundan sık tüketmesem de çikolata tercihim.
1. Beyaz.
2. Bitter.
3. Sütlü şeklinde.

Beyaz çikolata, bizzat kakao yağı ve süt tozu birleşimi olup yemenin bir adabı vardır. Öyle lönk diye ağza atılmaz.
Aheste aheste yenir, o tat damakta alabildiğine hissedilir.