bugün

sözlüğe gelir gelmez,"ben geldim,açılın" diyen ve kendini belli eden yazar.
tarzını beğendiğim, eğlenceli yazar. *
takdirlerimi bizzat sunduğum, kimi zaman sözcükleri şıklıkla yan yana getiren ikinci nesil yazar. mürekkep yalamışlığı var kanımca. sözlük dışında da yazma eylemi sürüyorsa umut vaad eden yazar sınıfına dahil olabilecek biri olduğunu düşünmekteyim. nickinden ve ifadelerinden sızan özgüveni de takdire şayan ayrıca.
geniş bir kelime haznesine sahip olduğuna inandığım, şehadet ettiğim hatta iddiaya dahi girmek istediğim yazar kişi...* * * *
rumuzuna açılan başlığa kendi entrylerini giren yazar.(kendi işini kendi yapan yazar)
feci megoloman yazar. öyle ki; kafayı bile kendi kendine atmak istiyor.
tuhaf kelimelerin, tuhaf anlatımların, tuhaf çağrışımların yazar insanı. en tuhafı da tüm bunlara rağmen yazdıklarından bir şeyler anlaşılır olması.
evet bu işte bir tuhaflık var.
(bkz: gottfried benn)
entrylerini okudukça kültürlü olduğu açıkça anlaşılan yazar. haa, ara sıra abartmıyor mu bazı konuları? abartıyor. hangimiz bazen abartmıyoruz ki? 2 gündür detayı aranılan ve okudukça okunan şahıs. sevilerek okunuyor kendisi, haberi olsun.
ankaralı yazarlara, tabi bayan olanlarına mavi boncuklar dağıtan yazar. inşallah o boncuklardan bize düşmez. safımız belli, karıştırılmasın.*
(#894014)

maksadını alenen beyan etmiş yazardır. açıksözlülüğünden ötürü tebrik ediyorum. biraz da yüreğime su serpmiştir hani, korktum birden.*
*

hem otisabi gibi olan hem de otisabi gibi olmayan yazar.
bu şindi (rivayette) hınzır zampara ayakları ile karikatür otisabi gibi olması,
bu denli komplike, "force" sanrılı methiyeler düzmesi ile de ek$i editörü otisabi gibi olamaması ile ilintilidir.*
(bkz: laf salatası)
kıymet bilmez terbiyesiz yazar. amme hizmetini ayağına kadar getirmeme rağmen, beğenmediği gibi ifşa eden yazar. bir de irtibatı koparmayalım diyor. ulan ben irtibata geçmedimki senlen koparayım. cık cık cık.
(bkz: benn den yazar olmaz) * *
(bkz: estapitipiti)
pılısını pırtısını toplamış bu. "quo vadis?" dedim, gitti mi ne?
estapitipiti deyip bir nefis büyü ile bütün entirilerini sildiğimdir.
"bugün neler yazmış acep?" diyerek bir heves detaylarını arattığım, ardından sol frame de beliren ' bulunan başlıklar: 0 başlık ve bişey yok! ' yazılarıyla afalladığım, gidişi suskun olmasına rağmen döneceğine pek ihtimal vermediğim, suskun gidişlerden sonra muhteşem dönüşler yapma peşinde olmadığını düşündüğüm, sadece ve sadece entryleri ile kendini önemli kılmış * eski yazar. yapmasaydı iyiydi...
(bkz: sözlük yazarlığını bırakıp geri gelme ritüeli)
(bkz: hoşgelmiş)
yazdıklarından, tarzından pek bir şey çakamadığım yazar...
abi ironi mi yapıyon, tecavüzüarif-yada öle bişey- mi yapıon vallah anlamıyorum. neyse, muhtemelen gerizekalılığımdan kaynaklanan olası bir durumdur... yada değildir.. amaan neyse. onun tarzında yazmaya çalışıyım dedim kendi başlığının altına. peki başarılı oldum mu? en azından kastım. bak, kas kas kas....

edit: ilk kez aldığım bir "ayarımsıdan" dolayı beni "memnun etmiş, duyargalarımı açmış, tentaclelarımı düğümlemiş, nöronlarımı rejenere etmiş, hatta bir derste "tecavüzcü arif" öğretmeye çalışmış, lakin bir ilerleme kaydetmiş mi muallakta olan" yazar.
asabi bir insan, sabırsız bir örtmenmiş, onu gördüm.
topluma 5 derste; tecahuluarif, betimleme, teşbih, tasvir, imagine, ironi, sarcasm, analoji, neoloji konusunda uzman, rehabilite edilmiş, duyargaları max açık duyarlı bireyler kazandıran yazar.

edit:
tarih tekrarlanıyor ama, daha beter olmuş. şimdi/şu an tekrarlanandan vardığım sonuç: kalite ve sözlüğün ebesi iğfal mağduru.
komik lan bu..
bennjamin linus.
iyi yazan yazar,pek sık yazmaz,ara sıra yazar,ara sırada çaylak *