bugün

bir orhan gencebay klasiğidir.

beni böyle sev seveceksen
olduğum gibi göreceksen

girme ömrüme, girme gönlüme
ne dertliymiş bu diyeceksen

sen dert nedir ne bilirsin
sen gönlümde kabe sen meleksin
sen herşeysin
sen ümitlerimin tek kaynağı
sen aşkın bence taa.... kendisisin
kendisisin

sevme diyemem, sevde diyemem
sende dertli ol diyemem

beni böyle sev seveceksen
kalbim senin gir gireceksen
girme ömrüme, girme gönlüme
ne dertliymiş bu diyeceksen

görmedinmi, gözlerimde
bir mahkumun en son arzusunu, hasretini
görmedinmi gözlerimde
seni çılgın gibi sevdiğimi, sevdiğimi

ister sevgi ol, istersen kin
isterdim benim ol benim
degismek istemeyen insanin kendinin oldugu gibi kabullenilmesi icin soyledigi soz obegi.
rakı masası cdsinin vazgeçilmezidir. kemanların müthiş geçişleri vardır. ayrıca olayın bokunu çıkartıp sarhoşken arkadaşın kemanıyla çalmaya çalışmışlığım vardır.
Kişinin kendini yeniliyemiyeceğini anladığında sıvışmak için kullandığı kelimedir.
- Çok şişmansın.
- Beni böyle sev.
- Ağzın kokuyo.
- Beni böyle sev.
- Saçını yıkasana yağlanmış.
- Beni böyle sev.
- Aaaaaa! yeter be!
içki ile çok pis giden şarkı. ne içip de kafanızı buluyorsanız, size iki katını bahşeder..
orhan gencebay dinleme sebeplerinin en buyuk acıklamasıdır belki bu sarkı, dinlerken eliniz kadehi arar iste boyle bir sarkıdır beni boyle sev.
(bkz: take me as i am)
(bkz: as i am)
içilirken dinlenmesi, dinlenirken içilmesi gereken şarkıdır.bir diğeri için
(bkz: vazgec gonlum)
ikili ilişkileri en iyi anlatan orhan gencebay şarkısı, zorlama yok beni böyle sev seveceksen.

http://www.youtube.com/watch?v=PCBbiqc1Za0&feature=related
çok hatam var görmezden gel.bir yanlış vardı hayatımda o da sensiz geçen her saniyemdi. biliyorum senden başkası yalandı. hoş gör senden ayrı geçen saatleri, dakikaları, saniyeleri beni böyle sev be sensiz geçen anların hatrına...
melodisi neşeli gibi görünen ama sözleri can yakan bir orhan baba şarkısı.
kalbim senin gir gireceksen... demiş.
nasıl sevilmesi gerektiğini odun sevgiliye anlatan tiki kız tribi...
rakılıyken ışıklar kapanıp dinlenince bulutların üstünde yürüdüğümüzü hissettiren orhan gencebay şarkısı.*ayrıca şarkının sözlerini orhan gencebay,mmüziklerini ise vivaldi yapmıştır.*
Sevgilimin bana demesi durumunda ortam da uygunsa dudağına yavaşça yapışacağım sözdür. Bana çok hoş geliyor.
orhan gencebay ile bir ömür adı verilen saygı albümünde candan erçetin tarafından seslendirilecek olan orhan gencebay klasiği.
trt 1 de yeni başlayacak olan dizi. tanıtımında ki yazılar hoşuma gitmiştir güzel olacak gibi görünüyor. son zamanlarda trt kötü dizi ler yapmıyor zaten.
fragmanında ki mimari proje çizimleri, rötring kalem seti vs ile ilgimi çekmiş bulunan proje. trt dizisi.
merakla bekliyoruz.
trt de başlayacak dizi. ilgi de çekmedi değil, bekliyoruz.
Zeynep Çamcı başrolde ise , izlenir dediğim dizi. Zira L&M için konuşuyorum aşkın tarifi * 'nden sonra tek içimi ısıtan Leyla o idi. Şimdi bu dizide de tatlı tatlı romantiklikler olacaktır. insanın içini ısıtacaktır diye düşünüyorum. Hoş başroldeki erkek karakteri * tasvip ettiğimi söyleyemeyeceğim. Pek sevmiyorum adamı ne bileyim lan, itici gelir ya hani onun gibi bişey.

NEyse, biz diziye odaklanalım, leyla ile mecnun , işler güçler ikilisinden sonra, halkaya eklenecek 3. dizi olma potansiyelini taşır. Zaten muhtemel hedef kitlesi de üniversite öğrencileri ve o kafadakiler olacaktır.
orhan gencebayın mahur makamındaki bestesi.

baba ksilofon kullanmıştır bu eserde ve eserin ruhuna o kadar yakışmıştır ki, dinlenince anlaşıbilir ancak.
sırf fragmanı ile milleti ekrana kilitlediğini düşündüğüm dizi. ya da ben kendi açımdan öyle düşünüyor olabilirim, ama o kızın ağlaması yok mu, yüce Rabbim şekerken karınca, karıncadan insan yaratmış ya. foto şopunu yidiğim.
bayan mimarla erkek mühendisin aşkını anlatacağını zannettiğim dizidir.
oyuncu kadrosu şöyle olan dizi;

zeynep çamcı
alper saldıran
altan gördüm
güven kıraç
lale mansur
erdem akakçe
bala atabek
burcu altın
burcu biricik
mert turak
didem inselel
atılgan gümüş

görünüşe göre iyi bir iş çıkacak gibi. hadi hayırlısı
ilk izlenimlere göre iyi gibi olucak gibi durdu. bilmiyom lann biraz daha izlyeyim öyle yazayım . nasıl lan bu dizi . hafiften sarıyor gibi.
şimdi bi kezban var onu konu alıyor. evet tam .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar