bugün

entry'ler (1280)

batman final fight vur joker vur

komik olmuş videodur. zevkle izlenir. sandalyeden düşülür.

http://www.youtube.com/watch?v=mM4r7WD8H2Y&feature=youtu.be

gay olmak ve ibne olmak

söylemeyi unutmuşuz gayliğin kazanacağı versustur.

che nin sırt çantası

çok tartışmalı, artık olup olmadığından bile şüpheye düşülen, pek çok efsaneye konu olmuş çanta. (Kratos Zeus' u bu çantayla kafasına vurarak öldürmüştür. * ) insanlar Che yakalandığından bu çantanın içinde o kadar çok şey olduğunu iddia ediyolla ki kafalar allak bullak oluyor.

atatürk'ün nutuk'undan risalei nura. kurandan incile. playboyun aralık sayısından iddia kuponuna, şişme kadından su tabancasına her şey.

2 soru var kafaya takılan.

1-Bu çanta ne kadar büyüktü la?
2-Sizce ne vardı bu çantanın içinde?

kendini bir bok zanneden kız

40 yaşına geldiğinde selülitleriyle beraber yalnız bir şekilde ölümü bekleyecektir.

dave lombardonun slayerdan atılması

bir slayer hayranıysanız sizi şok edecek haber. slayer kaos yaşıyor. bugünleri de mi görecektik? görünüşe göre kerry paraları cukkalıyor. dave uyanınca onu şutluyor. ama diğer grup üyelerini de dinlemeden duruma yorum yapmak doğru değil bence. bekliyoruz yeni haberleri...

haber linki:

http://www.pasifagresif.c...ralya-turnesinden-atildi/

ilişkilerin bitme nedenleri

internette bir araştırma sonucu prof muymuş doç muymuş oç muymuş * * tarafından yazılan bir yazıda konu olmuş zorttirik.

işte ilişkileri Bitiren Nedenler

Aşırı Kontrol Etme Çabası
Kontrol etmek yada kontrol etmek her zaman içerisinde kin duygusunu barındırır. Kontrol etmeye çalışanda kontrol edilen kişi de zamanla bu durum içerisinde kendisini rahatsız edecek sözleri olayları görür ve bunu aklının bir köşesinde saklar. Sonrasında da yerli yersiz bu rahatsızlığını dile getirir. Bu durumda her türlü ilişkiyi bitirmeye yeterlidir. Bu durum olmasa hiç bir insan birinin kontrolünde yaşamaktan keyif almaz alamaz. Her zaman birinin kontrolleri altında kalan insan kendine güvenini bile kaybeder.
Direnme Ve Şikayet Etme
Kontrolcülük sonrası oluşan bir sıkıntıdır çoğu zaman. Kontrol altına alınan kişi karşısındakine bir direnç gösterip kontrolden kurtulmak ister. Yada kontrol edilmekten korkan insanlar kontrol altına girmemek için eşine baskı uygular her dediğine karşıt görüş bildirmek zorunda hisseder kendini. Bu psikolojiye giren bir ilişkiyi mutluluk beklemesi de dünyanın en zor gerçekleşeceği işlerden biridir. Bir de ilişki de sürekli şikayet eden birinin olması karşı tarafın hayatını kabusa dönüştürebilir.
Maddi Sorunlar
Maddi sorunlar ne yazık ki hayatın her bölümünde önemlidir. Maddi eksiklikler çoğu zaman başka eksiklikleri doğurur. ilişki de sürekli bir şeylerin eksik olması her zaman iki tarafı da rahatsız eder. Aslında maddi anlamda eksikliklerin altından büyük sevgiler çoğu zaman kalkabilir. Asıl sorun eşler arasındaki maddi eşitsizliktir. Maddi eşitsizlik hayatın her anında eşler arasında soruna neden. Maddi gücü düşük olan kendisini çoğu zaman zayıf , maddi gücü yüksek olanda kendisini güçlü hisseder. Bu durumda bir ilişkinin bitmesi için yeterli bir sebeptir.

ırkçı dinci yazılarla iyi trollüyorsunuz amma bu uludağ halkı anlamıyor hacı abi.

bir zorunlu tanım daha: bir kitap ismi olabilecek soru cümlesi. belki de vardır. dur lan bi google' a bakıyım.

edit:yokmuş hemen yazıyorum.
edit2:word kasıyo not defterine yazcam.
edit3:ona da sığmıyo. neyse yeni bilgisayar alınca yazarım. *

sevgilinin (bkz: adam sandık eşeği) demesi de olabülü.

''ilişkinin ömrü mü varmış? '' diyolla.

erkek daha iyi bir kız bulduğu zaman o kıza ulaşana kadar elindekini koruduğu için;

''1 - erkek daha iyi kız bulur ilişki biter. '' maddesinin kabul görülmediği hede hüde hübebebebebe. (çarpıldım lan.)

Trasherdan herkese iyi akşamlar. işsiz ve seks dolu bir günün ardından tespit sıçmaya devam efennim.

tanım:zaman zaman her genç insanın aklını karıştıran soru.

benim sonuçlarıma göre şöyle:

1-kız daha iyi bir erkek bulur.
2-kız heyecan arar ilişki monotonlaşınca sıkılır.
3-oğlanın götü kalkar ego tavan yapar ben kralım ayaklarında kızı beğenmeyip terkeder. yüzde 99.9 kızı 1 hafta sonra tekrar arayıp özür diler. Yüzde 87.2 reddedilir ve en yakın arkadaşlarıyla rakı içip ağlar.
4-Oğlanın babası batar ekonomik durumu kötüye gider.
5-kızın adet günü tartışırlar. kız kişisi er kişisine kargalardan bile duyamayacağınız iğrençlikte çemkirir ve ilişki geri dönüşü olmayacak şekilde biter. yüzde 53.8 kız kişisi oğlanı yeniden özler fakat söylemeye yüz bulamaz ve yeni birisini bulur. zaten bir kızın yeni birisini bulması çok da zor değildir.
6-Taşınma. özellikle komşu ilişkilerinin en büyük ayrılma sebebidir.
2ye ayrılır:
1-Uzak mesafeden telefonla internetle cartla curtla ilişki en ama en fazla 2 ay sürer ardından ''bu böyle olmaz! '' denilerek kaçınılmaz son gelir.
2-iki kişi olgun ve zekidir. Taşınınca bu işin olmayacağını bilirler. bir kaç gün duygusal bol viskili geçer. yeni birisi bulunur ve bu ilişki eski hatıralara karışır giter.

mesaj atmadan mesaj atmayan sevgili modeli

tüm güne size hiçbir şekilde ulaşmayıp siz mesaj attığınız salise yalak bir şekilde cevap veren kezban versiyonları vardır. işin felsefesi tarafımca hala çözülememiştir. amaçları ne olabilir merak konusudur.

evlenmek diye bir şey olmasaydı olacaklar

Kezbanlar olmazdi. Net. Evlilik hayaliyle boyle oluyor halkin kadinlari.

askim o benim

Sevgiliden duyulacak en itici laf. Cocuk gibi hissettirir. Duydugunuz an agzina kurekle vurunuz. Sonra bi tane de benim icin vurunuz. Sonra "bu anam iciiiin!" "Buu bacim iciiiiiaaan" seklinde yardirip gidiniz.

evlenilecek insanda aranan özellikler

Kisiye gore degisen ozelliklerdir.

Bana kalirsa dunya goreusumuzun benzemesi evde gotu 9999 kilo lop et haline gelmis olmayip kendini gelistirmesi bir kariyere sahip olmasi goze hitap etmesi yatakta hardcore takilmasi...

En onemlisi ise bass ya da piyano calmasidir.

kalabalık otobüste kendini fordçu gibi hissetmek

(bkz: alırsın ford olursun lord) ne alaka bilmiyorum öyle geldi aklıma.

man made god

25 defadır art arda dinlediğim ''bugüne kadar bunu nasıl keşfetmedim? '' diye kendime kızdığım, izmirin sıcağında araba sürerken beni alıp götüren parça.

in flames we trust diyorum.

bugüne dek yaptığınız en büyük çılgınlık

My friends hot mum olayını gerçekten yaşadım. 18 yaşındaydım kadın da 39 una yeni girmişti ama benim kadar genç gözüküyordu. Benimle bir abla muamelesiyle sevisti ve bu inanılmazdı. Buna gerçekten ihtiyacım vardı. Sarı saçlarında kayboldum adeta.

papa seçimlerindeki yolsuzluk

Papa seçimlerinde batının yolsuzluk yapıp sadece hristiyan adayları dikkate almasıdır. Yolsuzluğun adaletsizliğin en belirgin halidir.

uludağ sözlük ün fameleri

uludağ sözlükte feym olan. herkes tarafından hayran olunan, her yerinden popülerite akan, cebinden parası kıçından buzlu bademi eksik olmayan kültürlü cool ve kral adamladır.

listenin baştında tabi ki genç kızların sevgilisi (bkz: trasher) yer almaktadır.

genç kızların yedek sevgilisi için (bkz: hicbiseyeboşunaiçlenmeyenadam)