bugün

kendini ağırdan satan eğitimini ortaya koyan kızdır. evde kalır. evet.
bir günde iki kere pilav yapmayı denedim cinnet geçiriyorum, olmayınca olmuyor işte.
analık duygusu ve mutfak becerisi uğramamış işte her kadına, napalım yani.
denedim en azından.

diploma koleksiyonuma bakalım mı oytuncum. *
bir karı türüdür.
Niye universite mezunlari salak mi sorusunu dogurmus kizdir.
Bu kiz bunu denedi anasindan dayak yemek uzereyken son anda türlü yu patlatip kurtuldu. Suan 3 5 cesit yapabiliyor terlik yemiyor. Cok şükür tanrima.
Bir gastronomi mutfak sanatları okuyan kızın söyleyemeyeceği bahanedir.
Elektronik yemek kitabı hediye edilmesi şart olan kız.
Beyler tam Üniversiteli kız düşürmelik başlık dicen ama olmuyor. Burdan düşen kız harbi düşer sizide düşürür.

Açlıktan ölecek evde kalacak evlense iki yılda boşanacak kızdır.

Bir hafta yaramaz.
ben üniversite mezunuyum futbol oynayamam diyen erkekle aynı kulvarda koşan kızdır.
aileden ayrı okuduysa aslında daha iyi yemek yapması gerekir .
üniversiteden mezun olmuş ve yemek yapamayan erkekle aynı kulvardadır. üniversiteyi bırak lisede okuyup yemek yapamayan insan da aynı kulvardadır. bu kadar zor bir şey olmasa gerek yemek yapmak.
Üniversite mezununun kıt ve haliyle çok değerli olduğu yıllarda, aslında iş hayatını bahane ederek yemek yapmaktan kaçınma durumudur.

Hala söyleyen varsa ben bi kahkaha patlatıp gelicem.
Hayati universite okumaktan ibaret sanan kizdir. Yarin bir gun ben cocuk yapmam, bakmam da diyebilir.
kendisine yemek kitabı alınıp sen okumuş bir insansın, kitaptan okuya okuya yaparsın denilir. *
not: bu arada üniversite okuyup iyi bir kariyer sahibi olan ve bir gün işi bırakıp yemek işlerine merak sararak yemek ve aşçılık kurslarına katılan, daha sonra da kendini tamamen bu yola verip bir işletme açan kadınları az okumuyorum gazetelerin ve internet sitelerinin ik sayfalarında.
Maldır.
Universite mezunu bile degilimdir ama ginede yapamam.
Üniversite mezunu olurum muhtemelen, bi kendi mutfağım olabilirse umarım çatır çatır da yaparım kendi yemeğimi. Ben yiyemem öyle nasıl yapıldığını gmrmediğim yemeği. Nerede toplu yemek Yapılıyorsa orada pislik olma ihtimali artıyor.

Edit: canımın çıktığı zaman da ayaklarını uzatıp yemek nerdeee derse biri babayı alır ama. O g.t koltuktan kalkıp en azından o salatayı yapacak.
Üniversite mezunu da olsam kocamı doyururum valla ben çünkü canım o benim. Erkekler de madem boğazına bu kadar düşkün yemek yapmayı bilmeyen kızlarla evlenmesinler o zaman. Onu da biz mi söyleyelim.
Ben üniversite okuyorum ama biraz önce sarma sardım. Eğer böyle bi hakkım varsa bende kullanıyım.
atarlı giderli kızdır. evde kalacaktır. evet.
evine gelen misafirlere diploma sureti ya da geçici mezuniyet belgesi ikram edecek olan kızımızdır. ellerine sağlık güzel ortalama yapmışsın hatun kız.
Ben de üniversite mezunuyum yemek yaparim diyen erkegim.
maaşını hazır yemeğe harcamaya mahkum kızdır..

zira dünyadaki bütün üniversite mezunu kızlar 20.000 dolar maaş almıyor..
e bende doktora yaptım amk.

yemeği kim yapacak...
Kocası da muhtemelen yapmayacağından hatta yapmayı beceremeyeceğinden, ve erkeklerin yemek olmadığı zamanlarda zeytin kemirerek yıllarca yaşayabildiği göz önünde bulundurulduğunda bir süre sonra açlıkla terbiye olup yemek yapmaya başlayacak kızdır.
...diyen kadına - bu kız lafından illet oluyorum aga, kadın deseniz günah mı oluyo?-

"bazen memleket meselelerini kafamda, kocama patatesli et yemeğini tencerede karıştırırken birdenbire çözüyorum"

diyen, yeryüzünün en güçlü kadını olan, bir adet angela merkel veriyoruz.

alman şansölyesi !!