bugün

(bkz: tutmayın küçük enişteyi)

gelecekten gelen edit: ulan bu başlık hangi ara başıma kaldı? alt tarafı küçücük miniminnacık bi bakınız vermişim.*
ismail yk'da alman varoşları prensi(!) deyip gülmüyorum bile..
nihat doğan klasiklerindendir.
ayrıca yaran yanlış okumadır:
(bkz: ben varoluşlar penisiyim)
(bkz: beyaz atlı varoş)
(bkz: götoş)
(bkz: tebrik değil tevkiftir o)
klipte bence 2 can alıcı nokta var.. biri çakma engin koçun nihattan şamarı yemesi ve akabindeki havuz suyundan sinirini çıkarma ritüeli .. (bkz: suya yumruk atan sinirli adam modeli)
diğeriyse tabiki klibin sonundaki otobüs sahnesi.. arabayı siktiret ama o kızı geri çevirmek akıllı adamın yapacağı iş değil.. manık sınırları bayaa bi zorlanmış..
http://www.bestklip.com/n...n-varoslar-prensiyim.html
(bkz: babası işçi memur olanlar)**
bir nihat doğan klasiği.* klibi, seyretmek ve gülmek isteyenler için ideal. yalnız prens kısmı biraz şaibeli. nerde o eski varoşlar prensi nihat, nerde survivor kralı nihat. napalım prens artık yaşlanmış kral olmuştur.

http://www.bestklip.com/n...n-varoslar-prensiyim.html
bir insanın böyle birşeyle övünmek için ciddi psikolojik sorunları olması lazım. taşralı ya da varoş olduğunun farkında olup kendini geliştirmeye çalışmamakta cabası.
Ünlü düşünúr nihat doğan'ın yanılmıyorsam 2002 tarihli şarkısıdır. Klibi efsanedir.

Henüz 10 yaşında bir çocuk olarak o günler de o klip çıksın da güleyim isterdim.

Nihat dogan işci cocugu garibandır.

Sevdigi kiz zengin bi zuppenin havuzlu partisine gider.

Nihat doğan partiyi basar. zengin iş adamının adeleli ve şımarık oğluna manalı manalı bakar.

Bu arada nihat doğan takım elbiselidir.

Sonra bir yumruk çakar zengin zuppe ucarak havuza düşerdi.

Nihat doğanda gururlu bir genç olarak evine belediye otobüsüne binerek giderdi.

O çevre dostu yesil otobüslere...

Beniimmm babam isçi, memur
Fazla sorma aslım budur
Namusum her şeyim beeeeeenim
Gururum ekmeğim, aşım, suyumdur...
Erkek adam güzel olmaz.

Hem çirkinlikse ben de fena çirkinim. Üzülmeyelim sakın ha böyle şeyler için.

Ayrıca doğrusu için

(bkz: ben varoslar prensiyim)
Burada bir yakışıklı ben varım galiba.
laf olsun torba dolsun. bunları duymak yerine keşke birazda icraat olarak görsek.valla da öylesin.