bugün

çok eski bir levent yüksel şarkısı.
türk filmlerinin bir repliği olan "ben senin bildiğin kızlardan değilim"'den esinlenilmiş olması muhtemeldir.
(bkz: ben senin bildigin kızlardan degilim)
- ben senin bildigin erkeklerden degilim
- nasıl yani ya..
- esasında tam olarak erkek değilim
- ee yanii
- ev işi yaparım , temizlik yaparım, yemek yaparım
- hadi yaa, benimle evlenirmisin...
sözleri sezen aksu'ya aittir.

Ben sevdim eller aldı
Kalk gidelim kavruk kalbim
Gül derdim diken yağdı
Yok sebebi bu hoyrat harbin
Ben senin bildiğin erkeklerden değilim
onun için ağlıyorum yar
Sen öyle dik dur ben sana eğileyim
Senin için kanıyorum yar
Rüzgarı kattım önüme
Döndüm de baktım derine
Yandım dünyanın canına
Dostlar sağolsun
(bkz: her kusun eti yenmez)
- ben senin bildiğin erkeklerden değilim
+ bildiğin,bilmeni istediğim kadarıdır..
- bunu söyleyerek tezini çürüttün zaten...
-ben senin bildiğin erkeklerden değilim zaten erkek de değilim diye devam etmesi olası cümle.
sözleri sezen aksu'ya ait olan ve levent yüksel'in seslendirdiği güzel bir şarkı.
levent yüksel söyler bu şarkıyı.
- ben senin bildigin erkeklerden degilim kaşargül!
+ niye ? çükün yok mu?
- yani şey var da!
+ gel buraya o zaman, mmccccuuffsssshhh!*
- ben senin bildiğin erkeklerden değilim.
+ nasıl yani?
- o sit-com'larda seyrettiğin türden light erkek değilim. bana sormadan dışarı çıkarsan s.kertirim bilmiş ol. ayrıca o eteğin hali ne lan öyle? mahalleliye rezil mi edicen lan beni! orospu mu olmak istiyosun? orospu mu olcan sen!!!
+ ay ne saçmalıyosun cevat ya?
- röarrrr!!!!
+ ciyak.
(bkz: hadi ordan)
açık ve net topdur.
duş altında şarkı söyleyen facebook kahramanının vereceği cevaptır.
diğer erkekler gibi olmasına sebep olan tanıtım yanlışlığı..
Gerçekten hoş şarkıdır. Laflar da bir acaiptir. Sanki bir sohbet esnasında öylesine söylenmiş sözlerdir ve bir cevap niteliği taşıdığına bu yüzden katılıyorum. Sevgili sezen aksu'ya bunu ya biri söyledi ya da o birinin bunları ona söylemesini çok arzu etti. Yine de bu öylesine söylenmiş gibi görünen sözlerde öyle derin anlamlar gizlidir ki. "sen öyle dik dur ben sana eğileyim" derken mesela. Lisede edebiyat hocaları bundan kompozisyon ödevi verselerdi sayfalar doldırurdum. Bu ne yaaa Sezen. Sen ölme emi? Doldur allah doldur...."Sen öyle dik dur" nasıl bir laftır ki sanki bunun anlamı yetmiyormuş gibi " ben sana eğileyim" diye bitirmiş... Ödev verin yazarım valla. Ama yine de tek geçerim ki "ben senin bildiğin erkeklerden değilim". o yüzden geceleri ne düşüneceğim hiç belli olmaz.
"o kadar klişeyim ki bebeğim, farklı olduğumu söylemek zorunda hissediyorum kendimi belki yersin diye. ben tam bi salağım. seni yatağa atmak için salak salak cümleler kurup etkilemeye çalışıyorum. diğer erkekler neyse ben de öyleyim. zerre farkımız yok. bencilim ve dünyanın sikimin etrafında döndüğünü ima etmeye çalışıyorum. seni de mal gördüm yersin belki bu cümleyi. inşallah yani.." manasına gelen gerizekalı erkek cümlesi.
(bkz: tanıyınca farkımı anlarsın)
(bkz: tanımadan ne anlatsam boş)
ben sarhoş değilim tarzında; söylediğinizde doğruluğuna kimseyi inandıramıyacağınız söz kalıbı..
yay burcu erkeği söylevidir. "ben farklıyım, ben tanıdığın bildiğin erkeklerde değilim, ben şöyleyim ben böyleyim bla bla bla" demekle ne diyor bu allah aşkına diye düşünürsünüz. ben sevecenim, ben bencil değilim, ben ideal erkeğinim mi anlamına geliyor dur bakalım yaşayıp göreceğiz dersiniz ama anlarsınız ki; aynı bokun farklı rengi. başka da birşey değil!

gerizekalı erkek cümlesi olduğu gayet açıktır.
-ben senin bildiğin erkeklerden değilim.. Fasulye ayıklarım,mantı çimdiririm,yufka açarım,kabak oyarım ..
-ayol,tam aradığım erkeksin sen..o zaman yarın gel başla beni sevmeye.. !
levent yüksel in isyankar kokan güzel şarkısı.
türkiye de sadece şarkılara konu edilebilecek söz.