bugün

Erkeği cinsel seks olarak gören kadınları olduğu yere çivileyen cümle.

Arkadaş az edep ya hu.
Emlakçılık yapmayan erkeğin ağzından dökülen söz.
çerezlik değişik bir fransız filmi. erkeklerin izlemesini özellikle tavsiye ederim
ama ben senin bildigin kizlardanim ve paradoks.
Hepsi senin mi yavrum?
Levent yüksel in 2.cd'si albümünün ilk şarkısı. Sözler sezen aksu, müzik levent yüksel e aranjesi onno tunç a ait olan böğüren bas şarkısı.

Basları levent yüksel, davulu turgut alp bekoğlu, gitarı ise erdem sökmen çalmıştır. Klavyeler ise gene onno tunç.

Müthiş melodilerinin yanında ritmik olarak da orgazm seviyesindedir.
(bkz: ben senin bildiğin erkeklerden deliyim)
Bi erkek bunu diyorsa teşekkür et ve arkana bakmaksızın koş.
Bu cümleyi kuruyorsa kesinlikle o bildiğin erkeklerden.
Diyecek bir şey bulamadım. Galiba ben senin bildiğin erkeklerdenim.
hahaha eğer erkek yurdunda yaşıyorsanız şakayla karışık odandakilere göz dağı vermek için kullanılan cümledir.
Helal olsun. Bu devirde böyle iffet timsali erkekler kalmadı. Bakıyorsun günahkar namussuz erkekler almış başını gidiyor.
Ama bunlar öyle mi? Namuslarını değerli bir hazine gibi koruyup, diğer erkeklere benzetilmekten ve bir tutulmaktan korktukları için hemen şu kutsal cümleyi söylerler.
Sakinleştirici etkisi yaratır.

Ben senin bildiğin erkeklerden değilim tamam mıaaaağğğğ?
Bir tek özelliğim haricinde sizin bildiğiniz erkeklerdenim.

Bakirim, bekarim, bakarim, bakar.
Onun icin agliyorum yaar,
sen oyle dik dur ben sana egileyim,
senin icin kaniyorum yar diye devam eden..
levent yüksel'in melodisi ile mest eden bir parçası.
bunu söyleyen bir erkek aslında onun bildiği erkeklerdendir. kamufilaj amaçlı bu sözü söylemektedir
--spoiler--
Ben senin bildiğin erkeklerden değilim
Onun için ağlıyorum yar
--spoiler--
Karşısındaki kadına güven telkin etmek amacıyla sarf edilen sözdür.
bilmediğimiz erkek nasıl olur? bilinmemekte olup, konu hakkında fransız kalma hakkını kullanma anı.
geber emi.öl sen öl erkeği.
türkiye de sadece şarkılara konu edilebilecek söz.
levent yüksel in isyankar kokan güzel şarkısı.
-ben senin bildiğin erkeklerden değilim.. Fasulye ayıklarım,mantı çimdiririm,yufka açarım,kabak oyarım ..
-ayol,tam aradığım erkeksin sen..o zaman yarın gel başla beni sevmeye.. !
yay burcu erkeği söylevidir. "ben farklıyım, ben tanıdığın bildiğin erkeklerde değilim, ben şöyleyim ben böyleyim bla bla bla" demekle ne diyor bu allah aşkına diye düşünürsünüz. ben sevecenim, ben bencil değilim, ben ideal erkeğinim mi anlamına geliyor dur bakalım yaşayıp göreceğiz dersiniz ama anlarsınız ki; aynı bokun farklı rengi. başka da birşey değil!

gerizekalı erkek cümlesi olduğu gayet açıktır.
ben sarhoş değilim tarzında; söylediğinizde doğruluğuna kimseyi inandıramıyacağınız söz kalıbı..