bugün

Genelde üzerler ama kızlar bunu duyunca inanmak yerine deneyimleyerek öğrenmeyi tercih eder.
Sevmiyordur ve kurtulmak için piç erkek rolü oynar.
Ayhjhh beni çok düşünüyo diyen hanım kızları gördükçe gülüyorum.
http://www.uludagsozluk.c.../nejat-i%C5%9Fler-963360/
Bunu söyleyebilmekte güzel ya

Parmak uçlarına kadar severim asla bırakmam deyip gidenden daha iyidir.
Bizim dibimiz çamurlu dayı....

Bu kızlar nedense kendini bile bile ateşe atmayı daha çok seviyo...
uzak durulmalıdır.

not: erkek.
(bkz: buyrun benim)
Ben seni üzerim kadını ile eşleşip ben sizi üzerim bebesi yapması gereken erkek.
Seveni sikerler sikeni severler hesabı.
Adamdır adam.
Herkes haddini bilecek.
vur kaç taktiği uygulamıştır.
ben onu adam ederim kızlarının tercihleridir genelde.
Karşısındakini beğenmeyen erkektir.
Benim gönlüm orospu diyemeyen erkek(!)tir.
Şahsıma denk gelince zır zır ağlayarak kapı telefon aşındıran erkektir. Mülayim bir erkek tarafından üzülen biri olarak da "ummadık taş baş yarar" deyimiyle kaale alınmaması gerektiğini savunduğum erkektir.
Wattpad klasiği olan bu tür karakterler hep bu cümleyi sarf ettikleri kızlarla evlenip çocuk yaparlar. Hepsi ya bad boy ya da mafyadır. insan biz raskolnikov'dan igor'dan nasıl bu tiplere geldik diye düşünmeden edemiyor.
Durum vahim.
(bkz: wattpad de yazınca edebiyat yaptığını sanmak)
Onbeş yaşındadır.

Bunu diyen adam kaldıysa hala lütfen siktirip gitsin lego oynasın, oyun hamurundan pasta yapsın.
sanıldığı gibi dürüst ve şeffaf olan biri değildir. üzeceğini biliyorsa kendinden uzaklaştırma endişesini taşımak yerine, kendisinin ulaşılmaz ve derin biri olduğu görünümünü vermesi saçmalıktır. bukowski'nin kitabını suratına fırlatın ve uzaklaşın, düzelecektir.

bu erkek aynı zamanda 'bana aşık olmak yok' ahdi de imzalatır. ne diyebilirsin ki?
yine ıssız adamdaki ada tavrındaki hanımbacılarımızı göstermiş başlıktır..

ilahi kızlar, allah da sizi güldürsün e mi..
görsel
ben seni sikerim sonra da giderim demenin kısa yolunu bilen erkektir.
Ya zamparadır ya kalpazandır ya da şerefsizin şerefi olabilir. Uzak durun qıslar. Bence.
Seninle ciddi bir şey düşünemem ama verirsen sikerim erkeğidir.
ne kadar uyarırsak uyaralım gidip o şerefsizlere yapışacaksınız kızlar, biliyoruz.
Basitçe ilişkiye başlanmayacak erkek tipidir. Bırakın sizi değil, başkasını üzsün.