bugün

günümüz günlük ilişkiler kuşağında rafa kaldırılmış cümle..söyleyen ve duyanların sayısı baya bi azdır...
yalan olan cümle.
edit:kurban şarkı yapınca hep bir ağızdan bağıra bağıra eşlik ediyorsunuz da ben diyince mi gücünüze gitti? yok işte yok aşk diye bişi.
ve seninle aşklaşmak istiyorum diye devam ettirilebilecek cümle.
hissedilen duyguların artık bünye sınırları içerisinde zaptedilmesinin imkansız hale gelmesiyle ve mevcut durumun, sevilen şahsa karşı dillendirilmeye karar verilmesiyle, karşı tarafa sarfedilen basmakalıp olduğu kadar net cümle.
(bkz: bende sana)
(bkz: oldum da noldu)
(bkz: ayrilik oldu)
(bkz: can yakti)
aşkın meşkin yok olduğunu birkez daha anladığım başlık.
(bkz: seni seviyoruma verilen saçma cevaplar)
+ ben sana aşık oldum..
- iyi ne güzel, fazla konuşma da git bi çay koy...
bir insanın, eğer duyarsa hayatı boyunca duyduğu en güzel cümledir.. sevildiğini bilmek, insana en çok güc veren şeydir..
kalbe kilit vurmuştum
artık sevmem diyordum
olmadı,kahve gözlüm
esir aldı gözlerin
ben sana aşik oldum.
prestij müzik zamanlarında, murat göğebakan'ı müzik dünyasının zirvesine oturtan; ama eskiyince ordan tepetaklak düşüren şarkıdır.

gönlümde bir kara sevda yine
ömrümde ilk defa sonuncu değil
ben seni öyle sevip ararken
ömrümden ömrüne bir sitem mi var
yoksa bilmediğim başka bir şey mi

ben sana âşık oldum bir tanem
ben seni öyle sevdim gül tanem
hadi dön, tut elimi, bırakma beni böyle
sen bir ömür boyunca

okyanusları akvaryuma sığdırdım
kuzey rüzgârlarını gönlüme
sen beni böyle bırakıp gitsen bile nafile
bir gün sen de döneceksin bak
bir gün sen de seveceksin
akşamların diasını, yediğim ekmeği
içtiğim sigarayı,
bir yudum şarabı anarken
seni hayâsız diyarlarda öyle beklerken
boşa geçip giden günlerin
akşamların kavgasında ararken
umudumda umutsuzluğumda
boş diyarlarda beklerken
seni hayâsız akşamlarda ararken
ve... ben sana diyorum ki,

ben sana âşık oldum bir tanem
ben seni öyle sevdim gül tanem
hadi dön tut ellerimi bırakma beni böyle
sen bir ömür boyunca

şöyle de bir klibi vardır.
http://www.dailymotion.co...ben-sana-asik-oldum_music
(bkz: bana ne)
devamın da "Ben de sanaa!" ünlemi bekelenen, ancak bu cevabı pek de alamayan söz...
iki dudak arsından çıkan en saf kelimedir lakin günümüzde saflığı yitirmiş piç olmuş kelimedir.
evet bende deyilesi laftir.
Sevdiğin adama her gün yeni baştan, bıkıp usanmadan söylenen cümle.
toplamda elli üç saniye ile sonlanan konuşmanın merhabadan sonraki ilk cümlesidir.
ve şehrin nüfusu 1'e indi.
Seni seviyorum demekten daha samimi olan cümle. Bide bunun " benn sana aşıktım!!" versiyonu vardır. "Her şeyi siktin attın" diye devam eden, asıl o koyar insana.
çirkin kızlar 2 biradan sonra söyler hep.
iki haftadır manitamla birbirimize söylediğimiz sözdür. pek belli edip söyleyemesek de sadece sarhoş olduğumuzda birbirimize bakıp ağlayarak bunu söylüyoruz. Zira aşık olmaktan korkan, bok da çıkabilir diyen iki insanın birbirine aşık olması bunu gerektirir.
seni seviyorumdan çok daha fazlasıdır , beklenilen kişiden duyulduğunda ağızın kulaklara doğru bir sıçrama yaptığı görülür.
Kalbim kalbini gögsümde tutmak ister daha güzel gibi.aslında hepsi de vıcık vıcık işte.kimsin de seni sevcem hayır yani gerizakalı ya gelmiş gönlümü almaya çalışıyor anneeee.
Direk böyle gidip masaya koyarmış gibi laaaaak diye sana aşık oldum diyesim var sözlük ama sonrası yok biliyorum.