bugün

orta çağ karanlığında söndürdün bütün mumlarımı kaçıp giderken. o zamanlar dünya yuvarlak değildi, aksini idda edeni asıyorlardı. tüm dogmatik fikirler içerisinde aşk gerçekti sanırım. ve seviyorduk. fedoal zulme rağmen, biz seviyorduk. çağ atladık hatta beraber...

çağ atlatmıştın bana...

bir eylül sabahı tankınla tüfeğinle yürüdün yine. asrın darbesi bu. yakıcı, yıkıcı. demokrasi, özgürlük adı altında, en kral cuntacılığı yaptın. astın, kestin tüm hücrelerimi.

oysa ben sana, bende bir dikta teklif etmiştim tüm birimlerimde, kuvvet birliği dahil, gözlerinin emrindeydi..
nerde melankolik yazar burda toplanmış amk. Bende şunu diyem bari sana : güzel kız nazında köpürür buldumu manitanın cukkalısını, benim çavuş sabunla köpürür yedi mi tokatın okkalısını.
ben twitterdan mesaj işini beceremiyorum abi atsam da sen okumuyosun içimde kalmasın rahatladım.
Ne çok seviyorum ki seni hala sana bir şeyler yaziyorum. Keşke ölsen.
bir anda geldin. gayet zamansız, gayet plansız. geldin, oturdun hayatımın tam ortasına. senden başka bir şeyi düşünemez oldum önce. böyle anladım hayatıma girdiğini. sonra seni özlemeye başladım. git gide daha fazla. en sonunda da korkmaya başladım hayatımda olmadığın fikrinden. ve fark ettim sevdiğimi, hem de tahminimden fazla. hep kal istiyorum yanımda. sana dedim ya bugün "sen hep kal." diye ve sen de dedin ya, "hep seninle kalmak istiyorum." diye... bir daha sevdim. sen hep kal.
şairin de dediği gibi güzelim; ben bu yaştan sonra ne kara ama göte ne de selvi boya hiç gelemem.
ha aklıma gelmişken:
am am diye nice nicesine sarıldım
benim sadık yarik kara elimdir.
ben bu yazıyı, bu başlıktaki tüm yazılarımı beğenen kişiye yazıyorum: çok incesin. sevgiler.
17819 entry yazıldı "sana" ve senden hala ses yok. duvar olsa, taş olsa dile gelirdi be vicdansız!
tam 5 yıl önce bugün başlamıştı aşkımız. vay be 5 yıl koskoca 5 yıl. sen benim ilk sevdiğimdin, ilk hayatımın merkeziydin. 2,5 yıl çektik birbirimizi ama bitti...

keşke bugün hiç olmayaydı.
"ben bunu sana yazdım" serimi kim böyle düzenli olarak oyluyor bana bir yazar mısın canım? öptüm.
hay sikeyim senin gibilerini. pislik...
Terk edilişler; ayrılığın başlangıcı ve yalnızlığa itilen bir hıyanettir.. Dudaktan düşen son bir cümledir '' Aşkını Helal Et...
bugun yanımda oturan kız akrabandı ve senin parfümünden sıkmıştı içim çok kötü oldu.
Ben bu yazıyı sana yazdım, benim bu başlıkta bulunan tüm yazdıklarıma seri artı oy veren meleğime.

Yazdıklarımı gerçekten takip ediyor musun, tanışıyor muyuz, tanışmak dileğiyle.

Teşekkürler iyi ki varsın.
çok şey araştırdım hakkında. sen anlatmayınca mecbur kaldım. ama sadece kendim uğraşarak hiç bişey öğrenemem ki.
sen gelsen, sen anlatsan çok mu yani?

bi insan, diğer bir insanı ''hiç tanımadan'' nasıl bu kadar sevebilir bilmiyorum.
ilk kez yaşıyorum bunu.
seninleyken de mutsuzum sensizken de. ama sensizken daha iyi hissediyorum. sakın gelme.
bir yıl oldu seninle tanışalı tam 1 yıl. keşke beraber güçlükle çıktığımız karanlığa tekrar yollamasaydın beni. ne de güzeldik oysa ki biliyorum yaptığımız yanlıştı çok yanlıştı hemde ama çok seviyordum seni senden sonra hayatıma giren hiç kimse senin gibi olamadı. bak aradan bir yıl geçmiş hala desen ki gel gözümü bile kırpmaz gelirim o gurur denen şeyi ayaklar altına alırım yine gelirim. çok seviyorum seni be demiştin ya hani sen hiçkimse bu kadar değer vermemişti bana diye şu an bile seni çok seviyorum ve ilk günkü değerinden hiçbir şey kaybetmedin.
bende seni seviyorum diablo.
(bkz: bakiyim la ne yazmış)
sıradaki osbiri senin için çekiyorum ey biricik sevdiceğim. tuuuhh.
edebiyat hocalığının alemi yok davut gilmour, aşktan gözü kör olmuş insanlar de yi da yı mı görecekler. *
spaceçalışmıyorkardeşneyapalım.
Seni daha az görme düşüncesi bile beni üzmeye yetiyor.Her gün beraber olmak bile yetmiyorken, yanındayken bile özlüyorken seni, daha az görmeye nasıl alışacağım,alışmak istemiyorum.Sevgini daha az hissetmek... sıcaklığın, kokun,tenin beni mahvederken nasıl yapacağım bilmiyorum.Ben bu kadar zamandır bile hala sana ilk günkü gibi yeni kavuşmuş gibiyim.Değişen hiç bir şey yok özlemin yine yakıyor kalbimi, gerçek anlamda hissediyorum bunu.Seni özlememin sebebi seni bu kadar çok, delicesine sevmem, taparcasına aşık oluşum..bu şekilde nasıl geçer ki günler.Seninle yapacağımız her şey saatlerle sınırlıyken.Bir ömür yapacağımız,yaşacağımız çok şey olmalı ama bunu saatlere sığdıramıyorum yetmiyor, yetemiyor.Hiç düşünmüyor musun sende bunları, beni hiç özlemiyor musun, benim kadar özlemediğin açık ama ben bunu durduramam benden bunları düşünmememi isteme.yanımda olmadığın sürecene şekilde yaşıyor olursak olalım ben sensiz yaşıyor sayılacağım,bu benim için sensizlik demek...
Keşke yanımda olsan..
Keşke her istediğimde sarılabilsem sana
keşke beraber uyuyabilsek
keşke biz olduğumuzda zaman kavramı yok olup gitse..
sen hiç sabaha kadar benden bir haber bekledin mi?
beklemedin.
o zaman siktir git hayatımdan.
çünkü ben siktirip gittim senin hayatından..