bugün

sürekli edebiyat kasan, ince ruhlu sandığım adam sen isen; tanıştırdığın sinirli, ilgisiz adam kim?
Ben seni çok özledim. Sen bunu istediğin zaman oku..
Benim kimseye bir şey yazacak gücüm kalmadı maalesef.
görsel
Sen öyle san.
Ben yokken sen hep yalnızsın.
neden birilerine yazı yazılma ihtiyacı duyuluyor. kimse o kadar değerli değil.
Tesekkur ediyorum bik bikcigim iyi ki varsin.
Zaman zaman çok özlüyorum seni, belki bir daha hiç karşı karşıya bile gelemiycem, yine de çok özlüyorum. Senin o sevgi dolu bakişlarini.. Son günlerde rüyalarım da görüyorum, gerçekte yoksun bir daha da olmuyacaksin. Yine de seviyorum seni canım benim....
Bak yeni yıl masasında yılmaz gibi olmak istemiyorum acele et benim canımı sıkma ya.

-Olmayan bir kişiye yazıldı.
(şizofren değilim) :d
'' kocanla uyu, seviş, çocuklarla deniz kıyısında yürüyün, seni sevdiğimi unut, herkes gibi hislerimi ciddiye alma, herkes gibi mutlu ol ''
gece gece siktirin gidin allasen. yatın zıbarın. ağlama duvarı mı burası.
Dünyaya bir daha gelsem seninle tanışana kadar ‘öldürseniz evlenmem’ diye atıp tutar sonra da yine seninle evlenirdim. Sen benim bu yolu bu zamana kadar beraber el ele yürüdüğüm ve sonuna kadar da beraber yürümek istediğim hayat arkadaşımsın.
bir haritamız olsun, yol götürsün biz gidelim. Keşfedeceğimiz her yer bize yoldan kalan bir yadigar olsun. Hatıralar biriksin, biz birikelim. Sahibi değil yoldaşı olalım birbirimizin; yolu paylaşalım, yolculukta birleşelim, bu yol bitmesin; varmayalım...
Bugün annem senin gösterdiğin yakınlığı, merhameti, fedakarlığı gosteremedi.
Sen beni kendinden ayrı görmezdin, bugün anladım ki ciddi bir konuda annen bile böyle yapmayabilirmiş. Yine de canı sağolsun.

Görmeyeceğini bile bile yazıyorum.
Seni iyi ki tanımışım, hak edememiş de olsam.
Tam 2 yıl oldu hayatıma gireli. Seninle tüm keşkelerim, korkularım ortaya çıktı, ne kadar eksik yaşadığımı, tepkilerimin, kendimle ilişkimin ne kadar kötü olduğunu farkettim. Tam kendimi buluyorken- mutlu şeyler uzun sürmezdi- seni kaybettim. Hem de bir daha görmemek üzere. Şimdi ben napıcam sensiz?
Ben seni çok özledim. Öyle böyle değil, ömrümün sana karşı olan en fazla dönemi şu son birkaç haftadır . Seninle beraber anneannemi,teyzemi de çok özledim. Hatta bir de Taneri özledim. Kimseye söylemiyorum, söyleyemiyorum ama seni çok özledim anne. Avazım çıktığı kadar bağırarak, bağırdığım kadar avaz avaz ağlayarak sana izlenimi haykırmak istiyorum.
Vaktiyle seni çok üzdüğüm için şimdi ne kadar özür dilesem boş biliyorum. Ancak çok özür dilerim. Keşke duyabilsen tüm bunları, içimden geçenleri, seni ne çok sevdiğimi.. ne çok özlediğimi...
Seni çok özledim anne. Seni çok özledim.
Söylediğin en küçük bir lafla bile kalbimde tomurcuklar açtırabiliyorsun. Hem çok mutlusun hem de her an ayağın kayıp düşeceğini biliyorsun. O yüzden düşünce de garipsemiyorsun.
Yukarıdaki yazar temsili,

https://youtu.be/uT6gSD3Vdh4?si=tnbnZp4brURnZPnk
Konuşsak kavga ederiz.
Gerek yok o yüzden, sen iyi ol hep.

Öyle.
birbirimize çok çektirdik.
umarım mutlu olursun, asma yüzünü.
"bazı ruhlar bazı ruhlara kâlu beladan aşinadır.
Elest bezminde sarıldı ruhum ruhuna, seni ev belleyişimi başka türlü açıklayamıyorum.."

Yazmayı çok isterdim.
Senin hırsların uğruna bittik.
Sence ben mutlu muyum?
insan bazen üzülüyor şunlardan neyim eksik diye.

görsel