bugün

peki tamam oyunu senin kurallarınla oynayacağım.
Senin kurallarına uyacağım ama yine de ben kazanacağım.
Benim kurallarım ciddiyetsiz ciddiyetliklerden geçiyor, senin kurallarını pek bilmiyorum ama istediklerinden yana olacağım.
Tamam, en rahat adam da olabilirim merak etme.
sonra neden böylesin diye sorma bana.
çünkü hatırla oyunu senin kurallarınla oynuyoruz.
lafı da bir daha tekrar "kutsal müessese"ye getirmem merak etme.
ciddiyetsizlik içinde oynayalım hadi, tam senin istediğin gibi.
örnek alacağım arkadaşlarım var merak etme, onların kafadan oynarım, kaybeden sen olursun.
keyfine bak, yakında yalvarmazsın umarım.
çünkü unutma, ben korkularımı sildim ve
artık kimseyi kaybetmekten korkmuyorum.
Aman boşver be.
hayatımda 'ilk'lerimi, 'en'lerimi yaşatan insansın. bir an yokluğunu düşünmek dahi içimi acıtıyor. umarım ömrümün son anına kadar her an beraber ve huzurlu oluruz. öyle şimdi düşünürken aklıma geldi bu.
iyi değildim o dönemler biliyorum. Seni kırdım, incittim. Peki sevgi, aşk bu kadar basit mi? Sırf seni üzdüm diye, terkedilmeyi hakettim mi ben? Benim yanımda olabilirdin, kusurlarımı giderebilirdin... Seni sevdiğimi biliyordun.

Ha şuan senle ayrı olduğuma seviniyorum. Çünkü, ya seninle uzunca bir iliskimiz olsaydı ve sen sonrasında çekip gitseydin... Dayanamazdım sanırım. Erken bitmesi bu yüzden iyi oldu.

Ne deyim şuan kimlesin, nerdesin bilmiyorum ama bir zamanlar seninle geçirmiş olduğumuz zamanları bazen özlüyorum. Anılarımıza ihanet etmedim, seni hiç unutmadım ve unutmayacağım. Sen ismimi duyduğunda sana yaşattığım acıları hatırlıyorsun büyük ihtimalle bu yüzden üzgünüm ama ben hep mutlu ve huzurlu günlerimizi hatırlıyorum...
evet, benim. o küçümsediğim, arada canım sıkılınca naber diye konuştuğun, dertlerinde teselli eden kişiyim. beni gayet iyi tanıyorsun. "sen iyi bir insansın" derken bile beni soytarılarından biri olarak gördüğün zamanları hatırladın mı? şimdi eminim anlıyorsundur neden sana lanet edip konuşmayalım dediğimi. belki sana haksızlık yapıp canını yaktığımı düşündün ama bunu kesinlikle hak ettin. şimdi halen haklı olduğunu ve benim güvenilmez olduğumu sanıyorsun. ben her şeyin farkındaydım ve bu huyunu aylarca hatta yıllarca idare ettim. demek ki neymiş? göründüğüm kadar saf değilmişim. benim de duygularım ve bir kişiliğim varmış.
Hep kendimi dünyanın en garip insanı sanırdım. Fakat sonra dünyada ne kadar çok insanın yaşadığını düşünmeye başladım.
Böyle bir dünyada benim gibi biri elbette olmalıydı; kendini benzer yönlerden tuhaf ve kusurlu hisseden.
Sonra onu hayal etmeye başladım. Dünyanın bir yerinde, herhangi bir yerinde, onun da beni hayal ettiğini düşünmeye başladım.
Yani eğer bir yerlerde bunu okuyorsan, bunu biliyorsan evet bu doğru ben burdayım ve en az senin kadar garibim.
içim bir garip,istiyor gibi,istemiyor gibi.sen beni boşver iyisimi uzatmayalım bu işi biz.
Bu gece onur akının bilinen bütün şarkılarını sevdiğim adam için değil senin icin dinliyorum. Benim yaptığım gül icin papatya ezmekti tam olarak. Cok güzel sevmiştin sen be. Sanırım bir daha kimse benim için çiçek toplamayacak. Hani şarkıların fonunda sevdiğimizin yüzü olurmuş ya sadece onur akın bozuyor bu kuralı. Sen Bunları okumayacaksın ve ben bunları sana hiç soyleyemeyecegim ama özür dilerim. En azından sen mutlusun.
"Ne tuhaf içimi acıtan da sendin, acımı dindirecek olanda."
Manzaralı evin balkonunda otururken gözümün önüne sen geldin bir anda. Ama bu sefer alışagelmişin dışında. iyi kalpli, ince, zarif, çocuksu, hayat dolu kimliğin ile değil, kayboluşunun ardında bıraktığın gizemli öykün ile...
kimseye yazacak bir sözüm klmamış ne tuhaf.. hayali kızıma, hayali eşime yazmaktanda yoruldum..
Asla unutmadım unutmayacağım. Sana en çok ihtiyacım olduğunda beni görmezden gelişini.
Bana uzaksin sana yakin oldukca
Gozlerini kaciriyorsun baktikca
Olmaz boyle sen kactikca
Elini tutmaliyimm ay ışıginda.
seni almadan girmezdim kara toprağa ama değişiksin.
Ya saka gibisin cidden. Tedaviye felan ihtiyacin var bence.
Valla gecelerdir aklıma takılıp duruyor zaten sana bir daha açılmayı gözüm yemiyor ama bir yerede yazmaz isem içimde kalacak gibi artık yıllardır doldum. tanışalı 6 yıl bir süre oldu ilk gördüğüm günden beri sana karşı hislerim var bir zamanlar seninde olmuş gibiydi tam bu is olacak derken olmadı ya işte o günden beri eksiğim bir yanım hala o atkıyı bana verdiğin günde kaldı biliyorum bu yazıyı belkide hic göremeyeceksin zaten görsende bu zamandan sonra ne fark edicek koptuk gittik bir birimizden neyse sonunda bir şeyler yazabildim senin hakkında en azından biraz içim rahatladı bu yazı da böyle bir boşluğa sesleniş olarak kalsın burada*
Sen uyurken üstünü örterken kıyamazdım uyanırsan diye. Üstüne toprak attılar baba. Yorulmayayım diye sırtında gezdirirdin, hangi 4 kişi seni omzuna alıp taşıdı baba.
Rüyamda dün gece seni gördüm. Hâlâ liseye gidiyormuşuz son senemizmış. Sen son sene gitmiştin ama rüyamda son sene okuldaymışsın hatta bizim sınıfa derse giriyorsun. Uzaktan bana bakıyorsun sürekli benim yüzüm kızarıyor sonra yanıma geliyorsun ders bitince sana doğru bakamıyorum başta.gülümseyerek "nasılsın oksijensizsu" diyorsun sonra şaşırıyorum çünkü sen beni pek sevmezdin sana bakıyorum teşşekkür ediyorum iyiyim diyorum ama geçmişteki olaylar yüzünden sana pas vermemeye çalışıyorum. Okulda eve geliyorum bana mesaj atmışsın ne yazdıklarını hatırlamıyorum uzun uzun mesajlaştık seninle. eskisi gibi kısa cevaplar vermiyordun.hatta buluşmak bile istedin benimle okadar çok heyecanlandım ki sana anlatamam sonra saat çaldı ve uyandığımdaki o hayal kırıklığı korkunçtu. Ancak rüyada bile olsa güzeldi seni görebilmek..
şey dicem ya, dolapta sulu yemek vardı sen mi yedin.
şey dicem ya, dolapta sulu yemek vardı sen mi yedin.
karşılaştığımız andan itibaren bunun basit bir tesadüf olmadığını anlamıştım.teşekkür ederim..
Bak ben bu yazıyı sana yazdım.
Keşke beni koyduğun yerden alsan.
Bırktığın yerde dilek ağaçlarına doluyorum kendimi.
Bıraktığın yerde küle dönüşüyorum.
15+1'de ve yeri biliyorsun. Gel kurtar beni senden.
2.05.2016, asla unutmayacağım.
yak bi sigara.
ayrıca da teşekkür ederim.