bugün

Kafamda onlarca düşünce var ama sen yoksun, daha tanışmadık çünkü.
Zaman geçiyo bence uyanmalisin artık..
bu sene de gelmezsen bir daha gelme.
Tek kötü yanım ilgiden boğmak sanırım. Valla bak. Seni severim heralde. Zeki ol için temiz olsun yeter ya. Ben seni sen olduğun için severim. Nerde karşılaşcaz bilmiyorum ama yakın olduğunu hissediyorum maximum 1 yıl. *
lütfen beni aldatma. bak eski sevgilim olacak kahpe yaptı hala acı çekiyorum.
açık açık söylüyorum.

ruhunda bedeninde orospu olmasın.

geri kalan hiçbirşeyin önemi yok. hani biraz yüz güzelliği de varsa kaslı yakısıklı baskasına cool ama sana sevecen takılan bu cocuk seni hayatında görmediğin kadar mutlu etmez, sen olursun zaten bi şekilde
gelmene çok var belli ki.
ne bir ses, ne bir haber var gelişinden.
seninle yapılacak o kadar çok şeyimiz var ki sevgili.
çok manzaralı bu şehirde günün başlamasını beraber izlemeliyiz mesela.
yağmurlardan sonra dışarı çıkmalıyız.
yağmurlar üstümüze yağdığında kaçacak yer aramamalıyız.
bi şemsiyeyi iki kişi paylaşmalıyız seninle.
yaşımıza başımıza bakmadan el ele koşa koştura şarkılar söylemeliyiz.
en güzel gülüşlerini bana saklamalısın.
7 kıta onlarca ülke gezmeliyiz seninle,
en güzel halinle yanımda olmalısın.
ankaranın en pahalı restorantında fiyatına değil de içinde ne olduğuyla ilgilendiğimiz yemekler yemeliyiz.
haftasonlarımız yurtdışında geçmeli.
senden başka akrabam, tanışım olmasa da olur.
gelişin en şen, en kalabalık, en özlenen bayramdır bana.
boktan bi kıtada, boktan bi şehirde ve boktan bi halde seni bekliyorum ey sevgili.
gelişinle atlantis oluverir buralar. valla bak.
martıya simit atıcam katıl bana. *
gelin de kurtarın bizleri bu başlıktan.
Ah Canım Benim Seni Koynuma Alırda Yatarım

Gözlerine Teslimim Nereyse Gelirim Sukünunla Doyarım.
sana çok fazla sevgi biriktirdim.
sevilmeye doyacaksın.
çok bekletme.
Yavuz çetin dinlemeyi unutma sakın.
Ama eminim ben, günün ilk şarkısı Yavuz çetin'dendir senin için de.

Emin olmak istiyorum.
Seni çok istiyorum.
Benimle uçmak ister misin, Onun şarkısı'nda?
LÜTFEN YEMEK YAPMAKTAN ZEVK AL VE ÜTÜ YAPMAYI SEV.
Tertemiz bekle beni.
gelme amına koyayım, gelme.
seni var ya evire çevire öpeceğim.
sen bana 1 kere vur ben sana 10 kere vurayım.
Yahu bak kurban olam elin oğluna kirlettirme kendini, Bana sakla nolur. Gerçi bana da saklama kocan olacak adama saklasan kâfî. Nolur diyom bak. Yalvarıyom.

Gelecekte geleceğine inanılan sevgiliye yazılan öngörülü yazı, iletidir.
amına zincir vur. ilk ben açacağım kilidi . *
Uyandığında dinlediğin ilk parça Yann tiersen'e ait değil ise ve uyumaya çalışırken Yann tiersen dinlemiyorsan yanlış kişi olduğunu düşüneceğim.

Bir de en büyük Beşiktaş.
gelme bu karanlıkta kaybolursun.
Bu kalp kimleri harcadı kızım. Gelme pişman olursun
Eng: my girlfriend has no future.

tr: sevgilimin geleceği yok.

Çeviri: entrysiyle coşturan yazar
gitmeyeceksen gel eğer gideceksen hiç gelme daha iyi...
Oncelikle sakin yalan soyleme. Ayrilik bile olsa ucunda sakin ama sakin yalan soyleme. Acik sozlu ol. Bi konuyu uzun uzun tartis benimle dikimede gitme. Yersin tokadi. Ha birde tekrar soyluyorum olaki bi yalanini yakaladigim o an silinirsin.. ondan sonra iliskimizde olup biteni gidip 3.sahislara anlatmak yok. Gel derdini bana anlat cozeriz konusarak.. sonra surekli mesajlasmayi sevmem ne oyle ergenler gibi. He bide benden uzun uzun mesajlar bekleme bosuna tamam mi guzelim.. ergenlige gerek yok. sonra kavgalarimiz 2-3 dakika olsun mumkunse haksiz olsan bile ozur dile, ayni durum benim icinde gecerli tabi. Yargisiz infaz sakin yapma gozunden dusersin.. bi yere gittiginde benimle gidiceksin.. o gun isim oldu gelemedim diyelim eger gitme diyorsam gitmeyeceksin.. sakin inatlasma benimle. Ben ne dersem o olur, fikrini alirim o kadar. evet cokta kiskanc biriyimdir hayir guvensizlik demiyelimde buna cevredekilere guvenmiyorum olarak duzeltelim.. he birde oyle erkek arkadaslarinla veya kanka ayagi manammyagi yok konusmak yok haberin olsun.. hayatinda iki erkekle konusacaksin bi baban bi ben. Bitti. Ha birde kisisel bakimda benim icin cok onemli miss gibi kok less gibi degil. Cabuk tiskinirim. Beni boyle biriyim iste kabul edersen ne alaa etmezsen soldan devam et canimcim.m.