bugün

akillara ilkokul yillarindaki kiz arkadaslarin giydigi kirmizi kulotlu coraplari getirir. ulan korkuyorum bu moda olur simdi sokakta boyle don giyen oglanlar goruruz, rengarenk, kimisi ten rengi. yuh be behlul, naptin lan kendine?
kanımca, paçaları denizde ıslanmasın diye kıvrılmış bir taytımsı pantolondur o.
görünce kahkahayı patlatmama sebep pantolonumsu hede. eyvah be dedim gitti gül gibi behlül.
bebeykene erkek kardeşlere " üşümesin bebişimiz " diye giydirilen taytları hatırlatmıştır bu tayt. he bir de paçaları kıvrılmış pontul ise daha da rezil durumdur. vah behlül bu hallara düşecek adam mıydın be yiğido ?
yaa erkekler de skinny jean giymeye başlarsa yemin ediyorum ülkeyi terkederim giderim ya!!! ya eğer dünyada böyle bir moda çıkarsa dünyayı terkederim bu kadar da büyük konuşuyorum!!! nedir o ya nasıl bir pantolondur, oldu olacak mini etek de giydirin erkeklere böyle kim kıme dum duma kimin ne olduğu belli olmadan geçinip gidelim sodom ile gomorre stili ulan !...bizi de yok edecek bir afet gelir elbet bir gün bu gidişle!!! *
ayrıca (bkz: lut kavmi) * * *
(bkz: aşk-ı memnu sözlük)
o ne lan ? o ne olum? giyilirmi o? moda diye ne giydirceklerini şasırdılar adama hadi onlar giydirdi sen olmaz diyemiyomusun?

edit: bunu siliyosan hepsini sil!
derhal imha edilmesi gereken bir parçadır.
adamım naptın kendine yaw? neden kastın kendini behlül efendii.
(bkz: güzele ne yakışmaz)
haftaya saks mavilisini heyecanla bekliyoruz.
fındık gibi poposunu belirginlestirerek bir takım çevreleri sevindirmiş şorttur.
uzun saçlı haline tuz biber olmuş.
aynı gün hem m.ali erbil hemde behlülde gördüm,hayırdır inş. dedim.
(bkz: 23 nisan çocuğu gibi olmak)
güzel poposunu ortaya çıkarmış bir şorttur.
(bkz: güzele ne yakışmaz)
şort değil bildiğin taytır. rengiyle beni benden almıştır. yapma böyle şeyler, kim giydiriyor sana onları yahu !

(bkz: iğrençsin behlül)
şorttan çok pantolona benzettiğim giysi paçaları katlanmış gibi geldi ama pantolon olması daha bi felaket zaten hadi herşeyi anladıkta kırmızı nedir??? pehlül.
sözlükteki aşk ı memnu izleyicilerinin kendilerini ifşa etmelerine yarayan şorttur.

kaçıranlar için;

(bkz: caps yok mu caps)
ahahaha şortudur. bu nasıl tanım demeyin. böyle şorta böyle tanım.*
Behlül şortu nerden aldığını açıklasın bizde alalım.
- ahahahaha abla koş koş
- noldu lan işim var dur az
- yaaa koş çabuk ol behlül'e bi bak allaisen
- puahuahuahuahaa o ne lan?
- kırmızı peter pan taytı
- gay mi lan bu ipne?

enlemesine semirmiş yanak seven genç kızların, pantolonunu cok sevdim cikar onu bebegim diye arka fonda behlül'e ağıt yaktığı tayt.

o değil de; tutan, ayıklayan, pişiren ve yiyen behlül'e ednan bey hani bana hani bana diye ayar verdi lan resmen.

tanım: kıraç'ın peterpan taytı suni deri pantolonlarından bile kötü olan pantolondu. zengin ya haspa kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun demiş zaar!
5-10 dakika önceki sahnelerde ağzının suyu aka aka izleyen * * kız kesimi başta güldüren sonra düşündüren sonra içlendiren kırmızı skinny jeans'imsi ama tam da olamamış giysidir. şahsen o kadar odaklanmış izleyen insanların trajikomikliğinin üstüne bir de giysi eklenince çok neşeli dakikalar yaşattı aşk-ı memnu, sağ olsun, var olsun. *
tamamen hayal kırıklığı olmuştur. behlül gibisi var mı diye iç çekerken sende mi be behlül dedirtmiştir. kınıyoruz.
içlik gibiydi..
travesti gibi olmuştu behlül o streçimsi pantolonla... bi karizma bu şekilde yılıkır mı ah behlül ah. neydin ne oldun!