bugün

yonja adlı sitede, "dikkat arabada bebek var" stickerını arabasının arkasına yapıştırıp fotoğraf çektiren insan. türlü gariplikleri yapıp, sitede en sevilen kahraman rolünü oynar. kızlar buna bayılır, erkekler bebişim der. hakkaten bebek gibidir, öyle ki sitede biberonla fotosu olan tek canlıdır. kız mıdır erkek midir işte orası tartışılır. * * her şeye rağmen o da bi allahın kulusudur. severiz ailecenek. . . * _ *
gördüğünüzde bu ne ya dedirten, görünüşü erkek, kendisi ibne mi değil mi belli olmayan, resimlerinin altındaki yorumlarla gülme krizine sokan garip bi varlık.

(bkz: yonjaya üye olan yazarlar)
kah tespihle kah üstünü başını yırtarcasına poz vermiş, kararsız gözüken kişi.dudakları,pozları,sırtı, "arabada bebek var"ı ilginçtir.zordur.kolay gelsindir.
sitede kendine $an $ohret yapmis gereksiz sekilde resimlerini , dudaklarinin resmini yonjaya koyan komik insan.
cuma günü mehmet ali erbil'in sunduğu, show tv'de yayınlanan aşk olsun adlı programda, birden ekranda belirivermiş kişidir. ben bu şahsı (yonja fotoğraflarından yola çıkarak) gerçeğinden daha da, daha da hatta bayaaaaaa bi efemine düşünmüştüm. ama değilmiş. ne yapacağını bilemez, ortada naçar kalmış bir keklik gibi oradan oraya sekmesi ise izleyenlere "bu ne olaki?" hissiyatı uyandırtmıştır.

(bkz: sek sek sekerek mahmure)
http://www.yonja.com/bebekokan
ilk rastladigimda bu ne lan diye bir tepki verdigim sey. * * ne idüü belirsizdir bunun, bir sakalli resmi var bir de nonos gibi resimleri, hala cözülemedi cinsi, arastirmalar sürüyor.

edit: türkce'yi de bilmez bu ayrica;

profilinde yazan bir sey >> HER RESIMLERIME YORUM ISTEMIYORUM. *
burada görüp de resimlerini incelediğimde,en çarpıcısının fenerbahçe formasıyla verdiği histerik poz olduğunu gördüğüm en asil duygunun insanı.Takım seçimindeki isabetli tavrından dolayı tebrik ediyorum kendisini.
ebru destan'la yakınlığı vardır. ne çapta bir yakınlık, orasını bilemiyorum.
votka içip, kafa bi dünya iken, bi kızla çektiği videolarla yonjayı gene yardıran kişiliktir. kızlara sürekli "taklitlerimden sakının!" diye uyarıyor ama asıl bu "bebişin" menepoz halinden sakınmalı. *
kendisi profilinde görülen göbek açma hareketinin patentini almış bir insan.. makyajsız saf güzelliğin görülebildiği bir insan, insan demeye bin şahit isteyenden..
(bkz: biz güzeliz o güzel hepimizden)
(bkz: erkek olsam verirdim)
kankası için (bkz: didi).
iki şey olabilir:
(bkz: ileri derecede ruh hastası)
(bkz: ibne-kadın kırması)
"allah anasına babasına sabır versin" diye dua edilesi insan tohumu.
(bkz: http://www.yonja.com/didi) bebek okan'a yeni rakipler geliyor.işte bunlardan bir tane daha.teklikeyi hissedebiliyor musunuz?
resimlerini gördükten sonra erkeklerden tiksinmenize sebebiyet verebilecek saplı sultan.
ona "bebişim"" diye yorum yazan erkek yonja üyeleri de en azından onun kadar ibnedir.
(bkz: seri eksi oy veren ibne)
fan kulübü kurulmuş büyük türk gay'i.

--spoiler--
AYYYYY NE GEREK VARDI CNM ALLAH ALLAH OKAN FAN CLUB E YAAAA AYY COK HAVALI ...KIZ GELEN MSJ LARI BANA YONLANDIR GUZEL BISEY CIKARSA UNUTMA LISTEMDE EN BASDA DE ORAYA MSJ ATSIN TAMAMMI OPTUM
--spoiler--
(bkz: dostum okan yazmışsın ama bu gay ibne)
ankara kulislerince ankara'da ki su kesintilerinin ba$müsebbibi ilan edilen birisi i$te yav , illa cümleyi erkek ya da bayan ile bağlama zorunluluğu yok.
gecenlerde yesilkoy'de gene bi herife asildi diye dayak yiyen komik.
(bkz: dostum okan yazmışsın ama bu erkek çıkmadı)
profiline girdim, yazdıklarını içimden ibne tonlamasıyla okuduğumu fark ettim. "LUTFEN BUNU OKUDUKDAN SONRA KENDINI BEGENMIS BIRI GIBI SEYLER DUSUNMEYIN BUNLARI SOYLEMEK ISTIYORUM. " yeminle kırıttım lan okurken. girmez olaydın hayatıma bebeğim. ıma luutfan bunu okudukdan soona kandini bağanmış biri gıbı şeeler düşünme banim için tımam? bunları söölemek istoorum. noluyor lan bana! ? çık içimden iblis!
bu zat-i muhteremle bir kac sene once yonja da denk geldik, (denk geldim dedigim profilini gordum) sasirdim ve guldum, sonra kızlar askımmm, bebegimmm, canım cigerim, kremali sekerim felan gibi yorumlar yazmaya basladilar buna. son inanılmaz bir ilgi oldu, bulusmak isteyen kızlar, ayılanlar bayılanlar.

kendi kendime dusundum, ulan dedim kızların gozune girmek icin ... olmak mı gerekiyor.

sonra bir daha hic dusunmedim kendisini, taki bu baslıgı gorene kadar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar