bugün

(bkz: bsg)
(bkz: biri bunları gebertsin)
swh'nin türkçesinin kısaltması. ben burada güldüm...
(bkz: biri bana gelsin)
milletinkilerde sikiş olurken(hala da devam ediyorlar), bizde 06 melihin dişleri sıkıp kültablası fırlatması gibi aksiyonları olurdu. uçan tekmeler falan...
en son eray'la melih'te bu kadar bölünmüştük hiç unutmam.
(bkz: biri bizi gozetliyor)
2001 de ortaya çıkmış, öykü serterin sunmuş oldugu yurdum insanlarının eglence programı.
önümüzdeki yayın döneminde trt1'de başlayacak yarışma. eskisi gibi tutacağını sanmıyorum.
bir zamanlar trt'de yayınlanan "bir başka gece" isimli programın kısaltılmış ismidir.
(bkz: ssg)
(bkz: başlık bok gibi) nin kısaltması olarak kullanılabilecekken, burada yazılan entarilere bakarak; zilyon tane şeyle karıştırılabileceğinden, olur olmadık başlığın altına yazılmamasını salık verdiğim kısaltma. * *
henüz emsali bir yapım ortaya koyamamıştır dizi canavarı televizyonlarımız.halbuki onun getirdiği cesaretle kaynanadan geline enişteden amcaya bebeklerden yaşlılara birçok yaş grubuna ve kitleye dair yayınlar yapılmıştır.ve hiçbirisi onun yerini tutamamıştır.sabahlara kadar izlerdik efendim.her dakka bir gelişme olurdu.taksieye çıkan hakkında yapılan dedikodular,mutfakta kızların sürtüşmesi,oylama gecesi öykü serter in cicili bicili havasına saatlerce bayılırdık.olsa izlesek.
almanya'da olay bizimkinden oldukça farklıymış.

dikkat: + 18 (cinsellik içerir).

http://www.izlehaber.com/...-havuzda-seks-Seyret.html
biri bizi güldürsün..

aptalca yarışmalardan biri daha..