bugün

(bkz: biri bizi gozetliyor)
(bkz: bsg)
(bkz: biri bizi gozetliyor altinci sezon)
ks. (bkz: biji biratiya gelan)
dünyanın en salakça programı.
(bkz: biri bizi düdüklüyor)
(bkz: biri bunları gebertsin)
bir zamanlar trt'de yayınlanan "bir başka gece" isimli programın kısaltılmış ismidir.
yurdum insanının beynini yıkayıp basit ilişkilere alıştıran magazin saçması.
bilgisayar bilimlerine giriş dersinin baş harflere dayalı oalrak yapılan, yaratıcı(!) kısaltmasıdır.. komik diyaloglara sebebiyet verir..
(bkz: ssg)
(bkz: biri bana gelsin)
(bkz: biri bize goyuyor)
yıllar önce trt de yayınlanan bir başka gece isimli eğlence programının kısaltmasıdır. baş harfleri uyuyor diye ben kısaltmadım program içerisinde debbg olarak geçiyordu. yani bilindiği üzere biri bizi gözetliyor a ait bir kısaltma değildir.
2001 de ortaya çıkmış, öykü serterin sunmuş oldugu yurdum insanlarının eglence programı.
dünyamıza doğa bey ve melih dansı gibi kavramları katmış olan güzel yarışma *
bsg nin kardeşi.
(bkz: bahtsız bedevi gibisin) *
önümüzdeki yayın döneminde trt1'de başlayacak yarışma. eskisi gibi tutacağını sanmıyorum.
(bkz: biri bana geçirsin)
henüz emsali bir yapım ortaya koyamamıştır dizi canavarı televizyonlarımız.halbuki onun getirdiği cesaretle kaynanadan geline enişteden amcaya bebeklerden yaşlılara birçok yaş grubuna ve kitleye dair yayınlar yapılmıştır.ve hiçbirisi onun yerini tutamamıştır.sabahlara kadar izlerdik efendim.her dakka bir gelişme olurdu.taksieye çıkan hakkında yapılan dedikodular,mutfakta kızların sürtüşmesi,oylama gecesi öykü serter in cicili bicili havasına saatlerce bayılırdık.olsa izlesek.
swh'nin türkçesinin kısaltması. ben burada güldüm...
(bkz: başlık bok gibi) nin kısaltması olarak kullanılabilecekken, burada yazılan entarilere bakarak; zilyon tane şeyle karıştırılabileceğinden, olur olmadık başlığın altına yazılmamasını salık verdiğim kısaltma. * *
polonya versiyonunda bir kızla bir oğlanın küvette halvet olduğu show.
(bkz: ömrün sonuna kadar bbg title ı ile yaşamak)