bugün

burada atıp tutan yazarlardır. küfür edenlerin çoğu hemen iş isteyecektir.
başbakanı bir şey sanan yazardır. oysa ki onun attığı oyla başbakan olmuştur.
(bkz: başbakanı allah sanan yazarlar)
ben olmadığım kesindir de. keşke gelse evimize de iş istesek. bize buzdolabı falan gelmedi onun hesabını sorsak. öyle sigara içme artık diye cebimizden marlboro paketi çıkarsa, ne hoş olur.*
tir tir titremenin sebebi korku değildir. zira ettiği laflardan kaynaklanır büyük ihtimal.

(bkz: ananıda al git) *
tüm yazarlar titreyecektir. kimisi sinirden, kimisi ne ikram etsek paniğinden...
--spoiler--
besmele çekersen, şeytan defolup gider.

babaannem
--spoiler--
içinde olmayacağım yazarlardır.

zamanında belediye başkanlarını bile siklemeyen birisi olarak kendisi de gelse aynı tavrımı sürdürürüm.

evim benim özelimdir.
kanunda bile yeri var, yatak odana girerse hırsız vurabilirsin.

başbakan gelsin evime, donla karşılayıp küfrü basmayan ne olsun.

dışarıda falan durum değişir. makam öne çıkar mecburen.

ama ev ayrı.
maaşını, verdiği vergiden alan birinden korkan yazar.
"ulan elimizde avucumuzda az bisi kalmıştı, onu da almaya geldiler" diye düşünmüş olabilecek ev sahibidir. ha haklı mıdır, orası muammadır. ayrıca bir başbakan halkını tir tir titretiyosa, halkı tarafından sevilmeyip halkını korkutuyosra hanbgi ulkenin basbakanı olursa olsun, gitsin kendine önce insani bi kalıp bulsun derim ben ...
titremek sözkonusu olmaz açar tuborgumu içerim lıkır lıkır ev benim değil mi ben davet de etmedim denilebilir.
muhtemelen yazar eve almayacağı için yaşanmayacak hadisedir.
(bkz: sözlük bırakma sözü)
insanlar soğukta yada korktupunda terler. Kendim adıma kouşmam gerekirse beni terletmesi için buz getirmesi gerekir.
birinden korkmak, korkulan kişiyi iyi, dürüst, akıllı, değerli ve en önemlisi üstün biri yapmaz.
korkulan biri olmak güzel bir özellik değildir.
üstelik birileri korktu diye sevinmek,korkutucu olmaya çalışmak,korkutucu birine tapınmak, psikolojik sorunların göstergesidir.
bırak bunlarıda farket kardeşim, iyileş gel top oynayalım, misket de olabilir...
başbakandan korkmak için bi sebeb kalmadıki korkduğumz herşeyi yapıo napıcak içerimi attırcak attırsın nasıL olsa 2 gün sonra subay bi akrabanla konuşduğun için ergenekondan içeri alınıcaksn. hiç değilse başbakan karşı geldi diye onu sevmiyenlerden taktir alırsın .