bugün

iticidirler.
Toprak grubu olup, geneli iyi insanların burcudur.
Başaklar yavşak oluyo derler.
Analitik, çalışkan, mütevazı.

Detay odaklı ve düzenli biri olarak, işlerin ilk seferinde doğru yapılması için gerekli düzenlemeleri yapar ve hiçbir şeyi şansa bırakmamaya çalışırsınız. Mükemmellik ihtiyacınız, bazen ayrıntılarda boğulmanıza ve büyük resmi gözden kaçırmanıza neden olur. Ancak, kendinizle dengede olduğunuz daha geniş bir bakış açısına geri dönüş yolunu bulmayı her zaman başarırsınız. Zeki ve çalışkan biri olarak, insan yaratıcılığını öğrenmek ve buna hayret etmek için yeni fırsatlar arayan, ömür boyu öğrenmeyi bırakmayan birisiniz. Çok fazla drama olmayan sakin, gerçekçi bir yaşam tarzını tercih edersiniz ve onlara ulaşmak için nasıl çalışacağınızı bildiğiniz açıkça tanımlanmış hedefleriniz olduğunda çok rahat hissedersiniz. Yabancıların yanında utangaç veya içine kapanık görünseniz de, bunun nedeni gerçekten birinin enerjinize, arkadaşlığınıza ve güveninize layık olup olmadığını tartma eğiliminizdir. Başkalarına hizmet etmek sizin için önemlidir, ama kendinizden bir şeyler kattığınız arkadaşlıkların gerçek olması gerekir.
Şey var ya şarkı ....

“Anlayamazsın, dertten kederden kurtulamazsın....”
Kendini olduğundan Farklı gösteren insanların mensubu olduğu burç.
Sosyal hayatta bambaşkadırlar sosyal medyada bambaşkadırlar.
Ha bu arada fala, burçlara inananlardaki fındık kadar beyni de eşek silksin.
Memlekette doğum günü doğru yazılmış tek adam yokken, burçlar üzerinden yapılan muhabbete bak.

Nüfus müdürlüğü yandı diye memleketin hepsinin 6. Ay doğumlu sayıldığı yerler var.

Herkes aynı burç yani, siz neyin kafasındasınız.
evlerden ırak olsun burcudur. başak burcu uzak olunası burçtur arkadaşlar. hepsi birbirinden ayrı çekilmez hepsinin tek ortak noktası düşündükleri herşeyin doğru olduğunu zannetmeleri. yaklaşmayın. gelirlerse taş fırlatın .
kadınları güzel oluyor. temizlik hastası oluyorlar.
Gereksiz yüklendiği sorumluluklarının altında ezilen insanların burcudur.
Kadınları aşırı tatlı olan burç.
Utangaç seviyorum çünkü.
Erkekleri de iyi arkadaş oluyorlar.
%90 topların burcudur. Bu burçtan adam çıktığı görülmemiştir.
Ne kadar ılık ve top erkek varsa bünyesinde barındıran burç sınıfı.

Allahınız aslan burcu.
Zevksiz olduklarını düşünüyorum.
Konu burç değil insanların karakteri aslında. iki eski sevgilim de başak burcuydu, iyi kötü günlerimiz oldu. Sırf burçları şu ya da bu diye millete bok atmaya da gerek yok bence ya.
Az önce bir düşündüm şu ana kadar tanıdığım başak burçlarını, iyi anlaşamadığım, sevmediğim olmamış başak burçlarında. Bir tanesi abimden farksızdır o kadar severim, bir iki tanesinden hoşlanmıştım ve hatta artırıyorum birine aşık oldum. Yani, sevilirler benim tarafımdan. Ben seviyorsam siz de seveceksiniz! Ya da sevmezseniz sevmeyin zaten umurlarında olmaz *
Bakınız Gülben ergen misal başak kadınıdır. Ne diyor kendileri;

"Banaaaa hiç bişey olmaz!"

Bendeniz başak burcuyumdur biraz. Yarım başak.

Tam bir başak,
Eleştiriel,
ayrıntıcı,
Kuruntulu,
Mantıkçı,
Mükemmeliyetçi,
Kaygılı,
Titiz,
Dakik,
Çalışkan,
Malesef ki lider değil,
Hastalık hastası
Ve cimrilerdir.
(bkz: Bizi kıskanıyorlar) şaka şaka.
Titizdir. iğneleyicidir. işkoliktir. Ön iş sonra eş tarzıdır.
Başak burcu en uyumlu burçtur. O sevgili edindiğiniz psikopatları karıştırmayın. Burcun suçu değil sonuçta.
aklı başında iyi kalpli burçtur. Herkesle anlaşır, her ortama uyar. Tek kötü huyu açık sözlü olmasıdır.
her şeyin en iyisini bunlar bilirler.
canınızı sıktıklarında belli edin.
kurtulursunuz.

hata kabul etmek yerine gitmeyi tercih ederler.
tüm başaklar aynıdır aq.
zor insanlardır.
görsel