bugün

Zordurlar. Onlar için hayatlarında kız olsa da olur olmasa da.Sorun etmezler. Fazlasıyla eleştiricidirler. Zekidirler.
En çok aldatan burçlar sırasında ilk başta yer almaktadırlar. Dengesiz ve şımarık halleri karşısındakini çileden çıkartabilecek kadar fazladır.
genellikle titizdirler. ben bir başak burcu erkeği olarak düşünceli ve akıllı olduklarına inanıyorum. bir şeyi yapmadan önce 2 kere düşünür *
alçak gönüllü, iyi niyetli, zengin hatun ayarlayabilecek kadar kafalı, pratik zekalı bir adam.
en kıl burçtur. erkeği çekilmez.
eğer bu burçtan birine aşık olmuşsanız, hata yapmışsınızdır. *
olmasa da olur, hatta iyi olur. duygusal her mevzuya duyarsızlığın zirvesinde tepki gösteren, hatta tepki bile göstermeyen erkek modeli. sadece görev adamlarıdır. patronu olunması önerilebilir, (ancak kötü diyaloglara girmemek adına sarfedeceği palavracılık performansı sizi hep şüpheye düşürür yine de) sevgili olarak ise asla listeye alınmaması, ihtimal dahi barındırmaması gereken kişilerdir.
tavlada yay burcu erkeğine yenilmeye mahkumdur.
peygamber sabrınız varsa dayanabilir ama yinede uzak durun kızlar.
arkadaşım olanlara bile dayanamıyorum.
6.cı hisleri çok yüksek olan insanlardır.
özetle;

(bkz: aksi)
24 ağustos - 22 eylül tarihleri arasında doğmuş kişidir.

aşırı derecede detaycı, mükemmelliyetçidir. en ufak ayrıntılara takılır, kolayca kusur bulur, zor beğenir. temiz ve bakımlıdır, iyi görünmeye özen gösterir, pek çok yönden kendini geliştirmek ister, sanata ve spora ilgi duyar, genel bilgi düzeyi yüksektir. mantıklıdır, karar almadan önce iyice düşünür, sorumluluk sahibidir, planlıdır, güvenilirdir. ağırbaşlı ve biraz da içine kapanıktır, üzüntüsünü veya mutluluğunu çok belli etmek istemez, içini hemen dökemez. arkadaşlıklarında da her şeyde olduğu gibi aşırı seçicidir, yeni tanıştığı kişilerle hemen samimi olmaz, soğuk görünür, iyice tanımak ister, gerçekten pek çok yönden iyi anlaşabileceğini düşünürse arkadaş olur ve arkadaş olduğunda gayet samimidir, muhabbeti keyifli, esprilidir fakat yine de aradaki saygıyı korur. saygıyı her zaman ön planda tutmayan, laubali kişilerden asla ve asla hoşlanmaz.

karşısındaki kişiye değer verir, anlayışlıdır, saygılıdır, naziktir, yardımcı olmaktan hoşlanır ve en önemlisi aşırı bağlıdır, bunları da karşısındaki kişiden bekler. belli ettiğinden çok daha fazla duygusaldır, hayatı boyunca çok az kişiden hoşlanır ve çok zor aşık olur, aşık olduğunda ise bu gerçek bir aşktır, sevdiği kişiye büyük bir sadakatle bağlıdır, uzun bir birliktelik ister. onu incitmek istemez, bu nedenledir ki bu burcun erkeğini kırmak da kolaydır. size verdiği değeri ona verdiğinizde iyi anlaşabileceğiniz erkektir, aksi takdirde mutlu etmek zordur. kısacası zor erkektir ama o zorluğu aştığınızda çok iyi bir arkadaş, sadık bir eş olabilir. *
öncelikle en güzel burcun erkeğidir bu ona fazlasıyla yeter, artar bile..
bu burcun en önemli özelliği farkında olmasıdır. her zaman farkındadır bu adam. 7 duble rakı içtiğinde bile bu adam farkındadır dünyanın. afedersiniz amına koyim böyle özelliğin ama öyledir. başka da bi farkı yok işte insanoğlu bildiğin.
hayatımda gördüğüm en anlamlı, duygusal, içten, ne istediğini bilen erkekler başak burcundan olduğundan, sevgilim keşke başak olsaydı dedirten bir durum.
uzak durulası burçtur. aman diyeyim.
Alçakgönüllü, titiz ve iyi niyetlidir. Entrikadan hoşlanmaz. Birlikte yaşanması güzel bir adamdır.
En muhteşem yeteneği, kendi ya da başkalarının düşlerini gerçekleştirebilme özelliğidir.
Başak burcunda doğan erkekler ailelerine çok düşkün olurlar.
Başak erkeği sözünü esirgemeyen bir tiptir. En olmayacak şeyi insanın yüzüne pat diye söyleyebilir.
konuşkan olmasına rağmen aşkta duygularını kolay itiraf edemezler.
O, en sevdiği insanları bile eleştirebilir.
Bu adam sizin ona yaptığınız iyilikleri de kötülükleri de unutmaz.
acayip eleştireldirler, bu yüzden kavga bile edilir bu erkeklerle. ama sevilesidir her daim. vazgeçilmezdirler.
ya 12 sayfa boyunca anlatılanlar yalan, ya da şu ana kadar tanıdığım başak burcu erkeklerin tümü birden istisna.

bildiğin şeker gibi adamlar lan bunlar.
tam bir ev erkeğidir. her eve lazımdır.
hakkında girilmiş olan entryler "sikseydin daha iyiydi" dedirtir.maşallah be abi ben neymişim,bi anamızı sikmediğiniz kalmış.
valla kendimden yola çıkarak konuşursam
fazla sıkıntıya gelmez bu adamlar arkadaş. bunlar için çok önemlidir öyle gırgırına şamatasına değil kardeş gibi bir tane adam bulması lazımdır yanına, hayatına anlam katması için. karı kız meraklısı değildir düşsede eleğine göre eler kişi. sever öyle dandiğinden aşkum hayatım balım felan ayağına değil güzel sade ve temiz. kavga en son tercihidir. sabırlıdır. içine kapanıktır hep karşıdakinin kendisini anlamasını bekler ama pek çok zaman mal olur götüne baka baka döner geri. yalnız takılmayı sever para tutmasını bilmez cebinde ne varsa erir gider ondan sonra ki güne sigara alcak parayı zor bulup buluşturur borç istemeyi sevmez. gelelim ibneliklerine çok fena yalan söyler bunlar varya öle hemen inanma eğer kendini çakal sanıp kandırdığını sanıyorsan yanılırsın sağlam yalan söylerler. dağınıktırlar. eringeçtirler. sorumluluk almayı istemezler. gibi gibi
(bkz: çekilmez)
astrolojiye oldum olası sıcak bakmazken, eski sevgilimin abuk davranışlarına anlam aramaya çalışırken yaptığım araştırmalar sonucu astroloji bilimine saygı duymama neden olmuş erkektir *. evet, başak burcu erkeği diye bir kavram varmış arkadaş. gerçekten, var böyle birşey. ben bilmiyordum, hazırlıksız yakalandım diyim. huyları yeterince sıralanmış zaten onları hatırlatmama gerek yok. ilişki bitince bende bıraktığı izlenim ve araştırmalarım sonucu, tekrar denk gelse kaçmam diyorum, huyunu suyunu bilince idare edilir. yanlız kızları burda uyarayım, eğer başak burcu erkeği ile ilk defa sevgili olduysanız, öncelikle bu başlığı güzelce bir okuyun, sonra bir daha düşünün.
buraya yazılanları görse burç değiştirecek kişidir. ha mesela ben de başak burcuyum, elimden gelse burada yazılanlardan sonra burcumu değiştiririm.. ne rezil insanlarmışız biz başak burcu erkekleri..
yaklaşık yarım milyar insanın aynı özelliklere sahip olduğunu düşünmek = xxx burcu erkeği tespiti yapmak.

burcum başak, bütün başak erkekleriyle aynı özelliği gösteriyorsam, ben öyle hayatın ızdırabına sokayım. herkesin kendi kişiliği vardır. bırakın şu ıvır zıvır magazin kültürünü artık.
güncel Önemli Başlıklar