bugün

Bu kadar boş ve gereksiz konuşan bir erkek türü daha yoktur. Sürekli olayları ve insanları çekiştirme, her şeye müdahil olma, sataşacak bir şey bulma eğilimindedirler.
Burçlara inanmasam da uzak kalsın denilesidir.

Aklıma geldi de ayyyh.
görsel
Başak burcu erkeğiyle karşılaşırsanız eğer koşarak uzaklaşın; aşırı manipülatifler, kendi fikirlerine ortak olunmadığında gerginlik çıkartırlar, her şeyden şüphe ederler, genellikle çoğunun güven sorunu vardır karşısındaki insanin isminden bile şüphe ettirirler bu nedenle
bir başak kadını olarak söylüyorum başak burcu erkeklerden kaçın ruh sağlığınızı seviyorsanız tabi.
erkek gibi erkeklerdir, evlenilir
Yakışıklı olurlar.

(bkz: ben)
Yargılayıcı ve inatçı.
taşak burcudur.

e: gülünsenize lan.
Kendisi eşim olur. Burçlara inanma sebebim ayrıca bu adam. Başak burcu erkeğinden uzak durun hanımlar! Ben yandım siz yapmayın.

Çok zekiler, çok takıntılılar, çok ayrıntıcılar. En fenası da çok paranoyaklar.
(bkz: swh)
normalde erkeğin peşinde koşulmaz, ama bu istisnai bir durum çünkü içten içe sevebilir, ama belli etmez, bunu neredeyse zorla öğreneceksin. anası bile olsa ''seni seviyorum'' demezler.
dunyanin en durust gecinen kaypaklari bu burctan cikar cogunlukla. karisini onune gelenle fiziken aldatip, karisi sosyal medyadan bir adamla oylesine yazisti diye kiyameti kopararak bosananini gordum. birde anlatisi var insan gercekten hayret ediyor. ustune birde dusurtluk ve sadakat temali sosyal medya paylaşımları varki igrencligin daniskasi. gelenle gidenle yatan sen degilmiydin paşam ne olduda namus abidesi kesildin birden?
yanlis anlasilmasin kadının yaptigini savunmuyorum ama yillarca işe gidiyorum diye evden çıkıp, is yerinde cocugum kanser tedavisi goruyor yalanini soyleyerek otel otel gezen kisi sen degil miydin diye sorarlar adama. nerden baksan asagilik bir davranis bu.
simdi bunlar benim aklima nerden geldi? kendisi basak burcu erkegi olmakla ovunurdude ordan.
Hiçbir şey yapmadan bir ömürü geçirebilirler. Hayattan zevk almazlar ve gezmek istemezler. Her şeyi ite kaka yaparsınız.
ne istediğini bilmeyen birini arıyorsanız doğru yoldasınız demektir, ağzından cımbızla laf almakta cabası.
Torpah seven kıslar; dm'e beklerim.
Cnmsnz.
Aklı başında bir tanesine denk gelmedim. Tuhaflar.
Hem başak hem burcu olarak şanslı bir erkektir.
türk kızı için yaratılmamıştır.
Bu burçtan erkek olduğunu da yeni öğrendim. Afedersiniz.
Bir arkadaşım da benim gibi başak burcu erkeğiyle evli ve bugün şöyle bir şey yazdı (katılmamak mümkün değil) :

Başak erkeği başak kadınıyla evlenmeli. insan - robot evliliği yasaklanmalı!
Ağlayarak kadınları etkilemeye çalıştığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam.
Süper ötesi erkeklerdir.

(bkz: stultis non succurritur)
Mıymıntı, ağır kanlı, tembel, sünepe.
kesinlikle gıcık erkeklerdir ama çok süper arkadaşlıkları vardır.
Yüksek ego sahibi kişilerdir. Karşısındakini hep bir kafeme düşük görür. En kötü zamanında bile herkesten iyi olduğunu düşünür. Çakaldır. Ama saflık derecesindedir.

Eksilenmeden önceki dipnot: yazan bir başak burcu erkeğidir.
Adamın kardeşin dibidir dibi.
ikizler Başak Oğlak burcu erkekleri adamın dibidir.