bugün

mukayese kabul etmeyen durumdur.
(bkz: dünya kadar malın olacağına fındık kadar)*
veresiye veren ile vermeyen tüccar gibi arada dünya kadar uçurum vardır.
(bkz: meo ne ki la) misss, en sefdiğimden.
gecekondu ve plaza gibidir.

erkek nik altı 5-6 entryden ibaretken, bayan nik altı, hele ben bayanım diyen bir nikse; 5-6 sayfa olur.

(bkz: orayı yıkarlar)
erkek nick altı alır. 5000 küsür sayfa hbbia 1000 küsür safya k.imam ve kukla? nerde bu kadınlar? hangi kadın hakkında böyle entryler girilmiş? gördüğünüz gibi bu alanda da ezici üstünlüğümüz var. kadınlar troll olmayı bile beceremiyolar lan.

edit: bi tanesi de üstüme çıkmış utanmadan. *
bayan nick altı, "xx no'lu entry'sinde aşırı güldüren yazar. ehe ehe", "aşırı tatlı, çıtır yazarlarımızdan.", "benimle evlenmesini dilediğim güzel yazarımız.", "muhteşem gözlere sahip tatlı bir yüzü vardır.", "nedense pek bir agresif yazarımız. çok tatlıdır ama.", "nedense son 1 gün göremediğim(iz) yazarlarımızdan. özledik yahu!" gibi yalakalıkta sınır tanımayanlarla doluluk oranıyla erkek nick altını yedi kat yere gömer...
denklik açısından zengin cüzdanı vs fakir cüzdanı gibidir.

düdüt: olum karının biri, sırf ayaklarıyla benim nickaltımın iki katı kadar entry toplamış, ben ne diyim la.
Bayan facebook'u ve erkek Facebook'u gibi .
şimdi bayan nick altı alır götürür. peki bayan nick altına yazan kim? biz, erkekler. peki bu durumdan yakınan kim? yine erkekler olarak biz. yazmayalım o zaman. zorla mı yazdırıyorlar? yazıyorsak da şikayet etmeyelim zira komik oluyoruz.
kendi nickaltına sayfalarca entry girilmeyen erkek yazar çığırışıdır. bir çeşit yemleme tekniğidir.

(bkz: geh bili bili bili)
yanlış tespittir. bayan veya erkek olmakla ilgili değil troll olup olmamakla ilgilidir.
sözlükteki erkeklerin bazılarının ezikliğini iyot gibi açığa vuran turnusol.
Bayan nick altının alacağı versus. Nick altımda ciğer şişten, yağ oranından bahsedilirken bayanlara iltifatlar yağıyor.
bayan nick altının yalayıcısı bol olan nick altıdır. evet.
erkek nickaltı benimkisi gibiyse kız nick altının alacağı versustur.
fark çok uzundur.

tuhaf olan bu. kadınların uzun.
Kukla denen pompacı arkadaş sayesinde bütün genellemelerin amına konduğu versustur.
mesele kesinlikle kadın veya erkek olmakla ilgili değildir. tamamen troll olmakla alakalıdır. ancak bir kadın yazarsanız, tek kelimelik binlerce saçma sapan entry giriyor ve girdiğiniz entrylerin yarısından çoğu kadın olduğunuzu belli etmekle ilgiliyse her ne kadar kezban da olsanız nick altınız dolup taşacaktır dolayısıyla bayan nick altının alacağı versustur.
Erkek nickaltlarında genelde kavgalar döner.*
bayandan bayana değişecek versustur.
sozlukte kendi reklamini yapmakla dogru orantili olarak artan nickaltilardir. ne kiz yazarlar taniyorum hem guzel hem 3-4 nickalti almis. kim olduklarini soylemeyecegim tabi ki ilk ben buldum hahah.
biri kız galiba, gözleri güzelmiş, hoş geldin harun abi şeklinde olabilecekken diğeri aha yeni troll, koşturadursun sözlükte şeklinde olur genelde. hangi entryler hangisinde olur anlamak zor olmasa gerek.
bayan nick altı atı alar üsküdar a gider, erkek nick altı daha veliefendiden at almaya gider.
Işıl: kar yağıyorr..
Yorum: aynen canım çokk güzell.

Mert: kar yağıyor.
Yorum: sen söylemesen bilmeyecektik ***.