bugün

11. Nesil taze çaylak.

Sözlüğümüzün yeni göt kılı.
görsel
reisini örnek alıp sözlüğe cep telefonundan bağlanan yazarımsıdır. o darbeyi cep telefonundan canlı yayın ile bastırarak başkomutan olmuş ise bu da baş yazar oluyor bu durumda aynı mantık ile *
benim haberim yok. ben başkomutan mıyım?
(#35327190) vallaha cahil. Kesinlikle.
görsel
ata binemeyen başkomutan, ah aha hahaah lan çok güldüm bak.

http://galeri13.uludagsoz...skerleriyiz_1153316_m.jpg
#35327354 şu gibi bir saçma entrysinde üstadım mel mel bakan gibson'a laf atan sözlük trollü. nickin bile troll sen gidip sözlüğün en iyi ve en kaliteli yazılarını yazan yazarlardan birine laf atıyorsun. seni kınıyorum trollük yapacaksan az ötede yap.
Troll hesaptır, ciddiye almayınız.
kızkardeşine .......... abi temalı başlıkları teker teker "ohadır, yuhtur" lafıyla hortlatarak, milleti gaza getirmeye çalışan, uludağ sözlük yönetiminin kadrolu trollü ya da bizzat yönetimden birinin troll hesabıdır.
ablası ile ilgili fantezilerini sözlüğe taşıyan akp sevdalısı.
Muhtemelen nick altına entry girilmesi için peşpeşe trol yazılar yazarak dikkat çekmeye çalışan bir adet ergen.
Son 12 entrisi "ohadır yuhdur" olan Ve hepsinde ablalı kardeşli cinsellik içeren sapık başlıkları canlandıran kişi.
Troll olan için (bkz: baskomutan rte)
Trollük adı altında aptallığını sergileyen yazarımsı. Abi kardeş içerikli iğrenç başlıkları canlandırarak ya da bizzat açarak pis zihniyetini kusan kişi. iyi ki donuz var.
Insan olmadığını anladığımdan dolayı donuza attığım Ablasıyla olan fantezilerini sözlüğe taşımamasını tavsiye ettiğim troll ulan burada anası bacısı olan yazarlar var bu ne ahlaksızlık.
ilk kez uludağ sözlük moderasyonu bir olaya zamanında el atmış ve çaylak yapılmıştır.
görsel
On birinci nesil çaylak.
görsel
görsel
ulan yazar olma sevincini 24 saat bile yaşayamadı. yazık lan güle güle amk sapığı.