bugün

Almanca'ya çevrildiğinde de anlamını yitirmeyen ifade: 'Erzähl mir keine Märchen'.
Başta Fatih Artman ve Cengiz Bozkurt nedeniyle gitmek için gün saydığım film. Ayrıca ''Ellere Düş'' klibi de fazlaca etkiledi beni. Çok iyi olmuş çok da güzel olmuş
sırf Burak aksak'in leyla ile mecnun'daki Espri anlayışını çok özlediğim için, vizyona girer girmez gideceğim film.
Bir konuda konuşan iki insandan birinin diğerine dediği kelimelere inanmaması ve bunun sonucunda bana masal anlatma demesi olayıdır. Masallar bilindiği üzere olağanüstü gerçeği yansıtmayan olaylar anlatılır bu sözle de bir nevi inanılmayan bir durum vardır bu yüzden kullanılır.
süper film bomba film olucak özlemişiz gerçekten ayrıca kadrosuda muhteşem harun ( (bkz: fatih artman) çok zayıflamış çok da iyi olmuş. fragmanda erdal bakkal esintileri görünce şimdiden gülmeye başladım..
bol gişeler
fragmanı ile 4 siyahi ile çekilen klip

https://www.youtube.com/watch?v=8ceDHgpdFkg

olsun, izlenmeden sıcaklığı ile saran film. oyuncularını da görünce, izlenmeye değer bir film. gözüm kapalı giderim bu filme. repliklerde kelime oyunlarına bittim.
Vizyon tarihinin iple çekildiği film. Lan sinemaya nasipse ilk defa bir umutla gideceğim. Burak aksak sağolsun. Fragmanı on nomero...
fragmana bakılartak kaliteli bir yapım olduğunu gösteren film.
izlenesi bir filmdir. fragmanda bile yardırmışlar.
samimi ve komik bir yapım gibi duruyor. bütün malzemenin fragmanda harcanmadığını umut ediyorum.
Filmdeki tüm espriler fragmandakilerden ibaret. Çok komik değil ama komik bir film. Ikinci bölümdeki dövüş sahnesi epey güldürüyor. Leyla ile Mecnun'un Erdal Bakkal'ı Cengiz Bozkurt'un olduğu sahneler içten güldürüyor. Özetle fragmanı izleyip büyük beklentilerle gitmeyin çünkü fragmandakilerim dışında espri yok. Ama gidin. Komik film *
Fragmanını izledikten sonra belli oranda beklentiyle gidip, umduğumdan fazlasını bulduğum film. Komedi, dram ve göndermeler tam kararında olmuş. Umarım iyi gişe yapar.
evet, bana melisi getirin.
hayatımda ilk defa bir filme çıktığı ilk gün gittim ve hiç pişman olmadım.bence oldukça güzel bir film olmuş ve hepsinin ellerine sağlık.
Melek subaşı'nın kocasına sarf ettiği sözlerden biri.
leyla ile mecnun'u özleyenlerin mutlaka gidip seyretmesi gereken film. gerçekten özlemişiz.

--spoiler--
shanghai beşlisi sahnesi efsaneler arasına girer. ayrıca jilet* ve nerimanın* hikayesine ayrıca bir film çekmeli burak aksak. önceki gece kendiside bunu ima etmişti zaten mesut yar'ın programında.
--spoiler--
burak aksak'ın leyla ile mecnun kafası yaşanları bir nevî ayakta tutacak filmi. ben gittim ve eğlendim de. yalnız çok kısa sürede çekilmiş film sanırsam. bu tarz benim falan da işin içinde. senaryo su gibi hızlandırılmış geldi bana. ama umrumda da değil amk çok güzeldi. spoiler falan yok gidin izleyin lan!
Küfür etmeden de güldürülebilirmiş dedirten film. Burak aksak zaten müthiş bi senarist Leyla ile Mecnundan biliyoruz ama bu filmin tadı çok başka olmuş. Bu arada filmin bi sahnesideki duvar yazısı da gözden kaçmadı "o gemi bir gün gelecek"
gitmeyi her şeyden çok istediğim film-di. ama hastayım, gidemiyorum amk.
fragmanına leyla ile mecnun'un senaristinden yazarak beni güldürmüş filmdir.
gitmem, izlemem de.
güzel bir komedi işte.fazla beklentiye girmeden gitmek lazım.
Hayatımda izlediğim en iyi türk komedi filmi.
Tüm salonun hunharca çığlık atarak güldüğünü en son gora filminde görmüştüm.
burak aksak'ın ilk sinema filmi. gayet başarılı,sevimli hoş komik film.küfürle komedi yapılmamış diye milletimiz beğenmez bunu.çıktığı ilk gün kar yağışı nedeniyle izleyemediğim için bugün izlediğim.oyuncular epey kaliteli.çok sevdim heyecanlıyım. *
açıkcası salonun dolu olması beni şaşırtti ama bu kadar güleceğimi ben bile tahmin etmiyordum. bir ara gülerken yanımdaki abinin üzerine devrilecektim son anda farkettim. gidip tekrar izlemek geliyor içimden!
Bir komedi filminden daha fazlası. Sinemada izlediğim en içten ve eğlenceli filmdir herhalde. Bir daha gidip izleyesim var da 13 lira boru değil. feriye'ye falan gelse 8 liraya girer izlerdik ve mısırı da bedavaya getirirdik be...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar