bugün

Artık bana iyi gelmiyorsun diyerek, ilişkiyi sonlandıracak kızdır.
Kendini iyi hissetmek önemlidir sözlük...
sevgilisini psikiyatr olarak kullanan kızdır.
ağzının ortasına yapıştırmalık kızdır .
gerçekten iyi geliyor olabilirsiniz.

öyle kızları, kırıp üzmeyin.

daha çok iyi gidin*
majezikle konuşuyordur.
Sizle konuşmayı seven kızdır. Ona iyi helebilirsiniz ama bu istediğiniz herşeyi yapacağı anlamına gelmez. isteklerinize dikkat edin ki sizden uzaklaşmasınlar.
Hemen beni seviyo triplerine girmeyin seni dost bilmiş güvenilir erkek profili olarak görmüştür başka şeyler aklına gelmesin dostum.
Ona gidişinizin de mükemmel olduğunu gösterin.
bunu söyledikten sonra sevgilisine gidiyorsa, defterden silinecek kızdır.
defteriniz yoksa, zaten sorun da yok demektir.
Sonunda seni bırakacak olan kızdır, senle sadece zaman geçiriyordur anın keyfini çıkarıyordur. Acı çekmemek için sen sen ol uzaklaş oradan.
iyi geliyorsundur ne var bunda. Karsindakide seninle ayni dusunceye duyguya sahip birisi ne var bunda yani.
iyi olunca ilgiyi başkasında bulunca sizi siktir edecek olan kızdır.çünkü size değil bir dinleyiciye ihtiyacı vardır.o yüzden umursamayın pek böyle şeyleri.
"Derdimi dinliyorsun, yürüyorsun da ama sana vermek gibi bir niyetim yok ha bu arada daha yakışıklı veya paralısını bulduğum an siktiri cekeceğim haberin olsun" un türkçesidir.
iki yüzlü değil ve dertleri bitince seni terketmeyecekse iyi kızdır.

genelde böyle yapıyorlar.
kim kime geliyor acaba diye muhabbeti kapatacağımız kızdır.
Kaçın direkt friendzone kızıdır.
dikkat edilmesi gerekilen hatundur,kendi çıkarları için sizi kullanıyordur (sadece maddi olarak deģil),bencildir.
Bi kız böyle diyor ve erkek tırsıyor mu nedir bilmem kaçıyor.

Artık kimseye demem böyle şeyler iyi de desem kötüde desem pek umrunda değil çünkü.
Zenginsen demek ki.
Yarasını sarınca atacak kızdır.
Sizi yedeğe atmıştır. Güvenilmemesi gerekir, size asla vermicek boracan onu üzdüğünde duygularınızla oynayacaktır.
gözleri görmeyen bir hanım kızımız olabilir.
Bu hikayede sen bir yarabandısın dostum.
gidecektir. umut veriyordur sadece. her kadın gider.
Hayırlı olsun. Verir o.