bugün

yakın zamanda kanal d de başlayacak olan "moda" programının adı. içliyim sözlük.**
berbat bi şey tv'den üzerinize doğru yaklaşıyorsa, hemen kapatın diyebileceğim şey.
tam kıl olunacak program.

http://www.youtube.com/watch?v=6a4VmVBBiMo&feature=related
giyinirken gösterilirse reytingleri alt üst edecek programdır.
diğer yarışma programları gibi düzmece olduğunu düşündüğüm yarışma programıdır. öyle ki 2.gün yarışan yarışmacının tırnağında şu moda uğruna sürülen kusmuk rengi şanel oje vardı. bu ojeden tiksindiğim için dikkatimi çekti. kadın elbisesini seçerken girdiği dükkanlarda, ayakkabı-çanta baktığı dükkanlarda tırnağında bu renk oje varken, yüzük seçtiği dükkanda açık pembe renk oje gözlerden kaçmadı. sonra kadın yine aynı alışveriş merkezindeki kuaföre girdi gece için hazırlanıyordu tırnağına bordo oje sürdürdü ve fakat yine o kusmuk rengi ojelerle podyuma çıktı. şimdi sözde bu 4 saatte koşturmaca vesaireyle çekilen programda bu olanlar nasıl oldu. kadının kıyafeti hep aynıydı oje kendini ele verdi.
birkaç harcama yapan bir yarışmacı hakkında dış sesin "sadece(!) 620 lirası kaldı." dediği yarışmadır.
bazısının o kadar kıyafet deneyip en sonunda kahverengi bir kıyafet, leopar ayakkabılar ve çanta yı alıp yarıştığı yarışma..
4 saat içinde grand tuvalet giyinmeleri şart koşulanların, aynı evrende yaşadığımıza inanamadığım kimselerin yarışması. yok yok, onlar burda bi'yerde de ben başka yerdeyim.

--spoiler--
beden söylemiyoruz, ben zayıf bir kadınım
--spoiler--
(bkz: gel bi koyim açılırsın)
o kadar güzel kıyafet içinden garip bir leopar kıyafet nasıl alınır anlaşılmayan program. ne güzel o boyundan kırmızılı siyah kıyafet vardı. zevkine senin..
cidden zevksiz, giyim kuşamdan anlamayan bir millet olduğumuzu ayna gibi göstermiş olan yapım.
cengiz abazoğlu"nu parasız mı kalmış nedir? diye düşündüren program.
Kadınların moda zevkinin nasıl bu kadar kötü olabildiğine şaştığım program.
her şeyi ısrarla birleşik yazan program. hadi o da olmaz da haberde yazıda tamam deyip geçiyorsunuz da koskoca program yuh. hiç mi uyaran olmadı?
bugünkü programda (3. hafta- ilk gün) şu hayatta en beğendiğim kız tipinin yarışmacı olarak bulunduğu yarışma. bir gün plastik cerraha gidersem elimde bu tipte bir kızın fotoğrafı ile giderim muhtemelen.

edit: aman kalsın. kız çirkef çıktı. cccnükhetreyizccc.
1000 lirayla bok gibi giyinen kadınların olduğu program.
buram buram narsizm kokan bir cümle.
kendini model sanan kızın bugün 39 luk olucam diyerek yırtındığı program.
beğendiği kıyafetleri bütçeleri yetmediği için alamayan hatunların bulunduğu yarışma.
bana her şey yakışır deyip, tipsiz tipsiz kadıların yarıştığı yarışma. güzel kadın olsa da, kahvaltıda iştahım açılsa.* hayır konuşmayacağım diyorum; ama... programın bana bir zararı yok. izleyen kadınlar izlesin. ama bugün kahvaltıda bir kadın yarışmacı vardı. sokakta kameraler ile yürürken, yaşlı bir amcamızın yanına yaklaşıp "merhaba ben hülya avşar" demesi... be kadın, bu kadar gerizekalı olur mu bir insan? hiç bu kadar içten dememiştim. gerizekalı.
bu haftaki yarışmacılardan biri de sevda tavukçuoğlu. sevda tavukçuoğlu kim? diyeceksiniz.
buyrun; (bkz: sevda tavukçuoğlu/#11026544)

yemekteyiz programına baştan aşağı tesettürlü bir kadın olarak katılmıştı bu hanım. az önce gördüm de, resmen açılmış saçılmış. hatta pardon, açılmak saçılmanın sınırlarını zorlamış. solaryuma girmiş, yüzde bir ton makyaj, takmış takıştırmış, miniler, şuh bakışlar. e bu kadın türbanlıydı? noldu? diye sorasım geldi.

ya bu yarışmamsı salak programlar bizi yiyor, ya da aptal zannediyor, olmadı insanları televizyona çıkmak baya bi değiştiriyor.
ekşi sözlük'e baktım, evet onların da gözünden kaçmamış pek tabii ki.

oha diyorum, oha! bari kılığını değiştirdiniz, imsini de değiştirseydiniz bre mallar!

http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=22439879

tanım: çakma yarışmacıları çakma program.
--spoiler--
bir rüya görmüştüm ve yıllarca kapalı kalmıştım.
--spoiler--

(bkz: sevda tavukçuoğlu) kadın zaten bunu söylemişti.

çok saçma bir program olmaya başlamıştır.30 undan sonra hatunların egolarıyla kafayı yediklerinin çoğunun kanıtı olarak gösterilebilir.herşeyi ben bilirim, en güzel benim tavırları nedir ablacım?git bi aynaya bak, ya da fazla bakmışsın geri gel, birde makyajını sil biraz, at gibi olmuş suratın kemçük.
ayrıca burdaki hatunların bazıları göğüsleriyle de kafayı bozmuş.bazılarının ağzına giricek nerdeyse, bazıları da bugünkü gibi maşallah hatununkiler füze gibi mübarek.bir de kasıla kasıla yürüyor.cenabülrabbilalemin.*

sevgili yarışmacılar, 30 unuzdan sonra uslu ve hanımefendi bir hanım olursanız, şirinleri bile görebilirsiniz.
yarışma programıymış. ben sözlükçülerin yalancısıyım sözlük bilmiyodum öğrendim.
neyse çok para harcanıyomuşya ben onu anlamadım.. madem programın adını herşey yakışır koymuşlar demekki iddialı bi yaklaşım var.
hal böyleyken çuval giydirsinler katılan yarışmacılara yakışan kalsın yakışmayan elensin.
görgüsüz doygusuz tiplerin gösteriş yapmak için yakaladıkları fırsatlar bütünüdür.
"hee canım hee" cevabı ile geçiştirilecek cümledir.
not:çuval giyse yakışırmış. Nah yakışıyor.