bugün

Karşılık oturup ağlamalarla geçecek ilişkidir.
ikizler burcundan uzak dursun ikiside.
ama keyifle takip edilir.
ideal ilişki. Boğa burcu kadınına bulaşmamış olmaları sevindiricidir. hem çoğalmazlar hem de vıcık vıcık zırlayarak, mantık yoksunu davranarak kadınların ömrünü tüketmezler. bundan daha güzel azalarak bitme yöntemi olamazdı.
(bkz: yaran başlıklar)

Doğal seleksiyondur, olması gerekendir.
hiç boğa kadınıyla birlikte olmasak bişey sanacağız kendilerini de neyse ki zamanında o duyguyu da tattık. seks düşkünü olmalarının dışında pek bi numaraları yok. kadın kadındır. aynı terane...

diğer taraftan irdelenen ilişkiye gelirsek; iş arkadaşım ve aynı zamanda patronun ve ben balık burcu idik. halen öyleyiz ama iş ilişkimiz sona erdi. çünkü çift taraflı kapris ve oldukça zor anlar yaşattı bize. ikimizden biri sinirlendiğinde birimiz bulunduğumuz ortamı terk ediyor ve sigara içmeye hava almaya kaçıyorduk. bu ilişki 9 ay gibi sürdü. son 4 ayında o zamanki ruh haliminde kötü olması nedeniyle ''paxera'' adlı bence mutluluk hapı tıbbı olarak ise antideprasan olan sarı mucize sayesinde müthiş gamsız olan bir ben dünyaya geldi. her şeye tamam eyvallah çeken eleman patronu bir süre sonra müthiş delirtiyor.

restlerimizi çektik ve masayı devirdik. bi kaç kere aradı ancak cevap vermedim. balık erkeği ağlak derler zaman zaman doğrudur. işine gelmeyen olduğu zaman bunu da uygular. gemileri yakmak gerekirse bütün filoyu yakar. küreğide götüne sokar. duygusalmış. peh. sizin o duygusal dediğiniz balık erkeği 19 yaşındaki balık olabilir. sen bi de onu kadınla tanıştıktan sonra gör. sudan çıkmış balığa döndürür adamı.

mantıklı boğa kadınından sevişerek kaçmaksa bunu da uygular. meşrebine göre yani. sen balık erkeğini anlamaya çalışırken o seni zaten anlamıştır. bi duygusal türküsü tutturmuşlar. zırvalık.

bu burç aleminde sikinin keyfine yaşayan bi burç varsa aha o da balıktır.

zor ilişki.

edit: balık erkeği, dengesiz ikizlerin ve çılgın boğaların aşık olduğu erkektir. *

balık erkeğini terk ederler eyvallah ama neden? elde edememekten olmasın?
oturur zırlayıp dururuz kanımca. var mı zırlamak isteyen?
olm salak mısınız aq. balık burcuyum ama en son geçen sene falan ağladım. bi duymuşlar balık burcu erkeği duygusal ağlar kız gibi falan herkes söylüyor. (bkz: didier drogba) (bkz: aamir khan) (bkz: beyazıt öztürk) (bkz: buğra gülsoy) (bkz: cem davran) (bkz: hayko cepkin) (bkz: murat boz) (bkz: nejat işler) (bkz: nicolas anelka) bunlar da mı ağlyor aq ?

birçok kız bunlardan bazılarına hasta buraya gelip ay bindin uzak dırsınlırrr yazıyor. çok ta sikimizdeydi kusura bakma.

edit : belki sevmiyor, desteklemiyor olabilirim ama bu ülkenin şu an ki cumhurbaşkanı ve başbakanı da balık burcu. olm başarı genlerimizde var eninde sonunda bir yerlere geliyoruz işte ehehe. siz dalga geçmeye devam.
En rahatsız Burç Balıktır.iki Balık Burcu Erkeğinin Ne yapacağı tahmin edilemez çünkü Saçma,ütopik,sıkıcı,heyecanlı herşeyi yapabilir.Dost güzeldir Bir de Dostun Sensen,seninle herşeyi yapabilecek bir adamsa Daha bir güzeldir...
Not:Balık burcuyum.
Edit: Tipik burç özelliği olarak duygusal ve hayalperest bir adamım. Belki Duygusalız kırılganız ama Namerte Haksızlığa Karşı Raconun kralını biz keseriz.
Arkadaşlar merhaba, entrtleri okudum ve bir şeyler yazmak istedim. Çünkü ben ve sevgilim birer balık burcuyuz. Hiç öyle yazdığınız salya sümük yada mıç mıç olan bir ilişki yaşamyoruz .Gayet keyifli bir ilişkimiz var ,eğlencli ve mutlu .Adam adam gibi sevip size bunu hissettirtikten sonra çöplük bile seyran oluyor .