bugün

bende bu metal,rock tarzı dinleyememekteyim. Baş ağrısı yapıyor bende. zaten normal bir insanın dinleyememesi son derece normal efenim. desibeline bakarsanız gürültü sayılıyor efenim bu müzik tarzı.
her metalciyi satanist sanan ufak beyinli insanların, olan kafalarını da bu şarkılarla yediklerini anlatan yanlış mı yanlış zan.
o değilde james hetfield sahnede fare de yiyormuş kusmuk içiyormuş falan. ayrıca balgamda yutuyormuş. neyse burda yazmayı bitirmem gerek metallica dinlediğim için gidip kedi kesmem lazım hadi by.*
(bkz: sözlüğün bokunun çıkması)
(bkz: metal up your ass)
(bkz: #6451219)

o da değil de, nasıl dinliyorsunuz bu müzikleri, bende kafa kalmıyor yahu çocum, bi dıjın dıjın'dır gidiyor. ha bak bazen çok içli okuyor o solist çocuk ama, neydi naytingels mater miydi o şarkı, içli başlıyor falan, ama sonra yine dan dun, yine bozuyorlar. çok doğru demiş başlığı açan evladım, zira ben de bir yalın severim bir de kıraç. bak çocuklar elektro gitarla ne güzel müzik yapıyorlar. ateist oluyonuz sataniz oluyonuz başımıza sonra, al işte kedi kesmeye gidivercekmiş bu çocuk da.
*
role play'i bir kenara bıraktıktan sonra, asıl entry:

müzikal başarılarının tartışılacak seviyede olduğunu kabul etsem de, piyasadaki başarılarında çoğu metal grubunun ellerine su dökemediği bir gruptur metallica. thrash metal ağırlıklı besteler yaptıkları için, tarzın yabancısı dinleyicilerde kafa bırakmayabilir, normaldir. her kafa bırakmadığını düşündüğümüz gruba balon diyip başlık açarsak sözlüğü bambaşka bir şeye dönüştürürüz. balon derken fazla şişirildiğini, abartıldığını düşündüğümüz grup ise metallica, çoğu metal müzik dinleyicisinin (metalci demiyorum bakın, satanist hiç demiyorum, metal müzik dinleyicileri onlar.) bu müzikle tanışmasını sağlayan, piyasanın içine en çok girebilmiş thrash metal grubu için bu terimi kullanırken bir daha düşünmeliyiz. hepimiz zevkimizi ortaya koymak, kendi fikirlerimizi anlatmak için burda yazıyor olabiliriz fakat, halihazırda açılmış grup başlıkları bu gibi yorumlar için vardır zaten.

(bkz: metallica)

bu başlığın altına "kafamı şişiren müzik türünü icra eden bir metal grubu, dinleyenlerin ateist olduğunu düşünüyorum, kötü müzik yapıyorlar, balon bir grup." yazsak daha iyi olabilir mesela.
(bkz: sıradaki şarkı ajdardan nane nane)
6. nesil yazar başlığı olduğu 2km öteden belli olan bu sebeple de kendi neslimden utanmama vesile olan başlıktır. silah zoruyla mı dinlettiriyorlar sana bu müziği? dinleme abi! balon grup ne lan bu arada? öyle bir tanımlama mı var? ha derseniz ki bana; trollük, abisi bu! bende derim ki; olamayacağın bir şey için parmaklarını yormaya gerek yok! yani aslında derdim; metallica falan değil, harbiden! adam gibi bir başlık açın abi! tamam metallica ile ilgili kıçından bir şeyler uydur, trollük yap ama allah için şu başlığa bakalım:

balon grup metallica'nın kafa bırakmayan şarkıları!

ilginç! türkçe'yi güzel kullanmak bu olsa gerek.
müzik evrenseldir efendim. bu evrenselliği kavrayamamış kıt beyinlerin uydurduğu balon tanımıdır bundan ibaret. canım kardeşim adamlar o müzikleri yapmak için ne uğraşlar veriyorlar. çok afedrsin g.tlerine sopa sokup acısından müzik yapmıyorlar. sonunda da köpekler gibi kazanıyorlar paralarını. sana verseler o kadar parayı bırak bardak dolusu balgam içmeyi sıçıp bokunu yemezsen bende adam değilim.

ha birde yalın olayı varki hiç girmiyorum o mevzuya. bu ikisini bir araya getirmeyin sakın. g.tüyle güler millet sonra. demedi deme. hayır şu anda gülüyorum oradan biliyorum.
(bkz: ateist müziği)
(bkz: laik ateist agnostik aczmendi musveddeleri)
(bkz: durum komedisi yapmaya çalışan metalci)
olmayan sarkilardir. zira dunyada 100 milyon (!) dan fazla album satmis, grammyler almis, tarzinin oncusu olmus bir gruba ne olursa olsun balon denemez. ha sevmeyenlerinin, dusmanlarinin gotunde patlamissa onu bilemem...

(bkz: balon sensin kafa da sana girsin)
balon üyenin balon başlığı. müziği dinlemezsin, zevk der, geçerim. ama metallica'ya balon dersen, siktir oradan der, geçerim.
(bkz: satanist olunca kesilecekler listesi no 1) *
(bkz: bleck)
o degil de fade to black'te one'da hele hele n.e.m'de kafa kalmiyorsa sorunu muzikte degil kafada aramak lazim.
Metallica grubuyla satanizmi aynı cümlede kullanacak kadar basit ve seviyesiz bir yargı. Nesil mesil hikaye aslında kafa olmayınca bir insanda, yani içi boş olunca o koca saksının, elektro gitardan etkilenir doğru.

Geçen seneki metallica konserinde aynı hatayı bir zaman gazetesi yazarı da yapmıştı. Bilgisizliğin ve cehaletin son raddesi metalcilere satanist demektir arkadaşım. Kafan almıyorsa bu müziği dinleme. Satanist bi metalci yolunu kesip gırtlağına bıçak dayayıp zorla mı dinletti? Lütfen, rica ediyorum ama bilmediğin boklara burnunu sokma. Ben metalci falan değilim, dinlediğim metallica şarkısı da 10'u geçmez ama ayıptır yahu!.

(bkz: Bi siktir git dedirten başlıklar)
(bkz: Her şeyi balon sanan 7 yaşındaki sözlük yazarı)
(bkz: jemas hetfiald ne la)
(bkz: metal müzik ile satanizmi bağdaştıran insan)
müzikten anlamayan insanın ortaya attığı önermedir. metallica işini fazlasıyla iyi yapan başarılı bir gruptur. herkesin müzik zevki ayrıdır. bazı zihniyetlerin metal müzik dinleyenlere bok atması ya da onlara satanist gözüyle bakması müziğin sertiğinden değil insanın cahilliğindendir.
hepsidir.
sen git serdar ortaç dinle.
sen git serdar ortaç dinle.
http://www.salagir.com/gfx/troll-web.jpg
olmayan kafada etki etmeyen şarkılardır. dert etme..
Yorumsuz sadece.
(bkz: şimdi birşey derdim ama)