bugün

Şöyle bir sola baķıyorum da başlıklar su gibi akıyor. insanın yazası gelmiyor. Nereye yazıcaz ki ? Birşey yazsan 2 dakka sonra dipte. Bu sözlüğün modaratörü yok mu ? Türkiyenin 4. Büyük sözlüğü saldım çayıra mevlam şeklinde yönetiliyor yazık.

Edit. Sözlük açık otomatik tamamlıyor. Yazım hatası vardı giderildi.
Açılan saçma başlıklarla su götürmez bir gerçek olmuştur.
beğennmiyorsan çık git kimse seni burada zorla tutmuyor.
Herkesin rahatsız olduğu bir gerçektir.
Şuan içinde olduğumuz durum. Saçma sapan insanlar saçma sapan başlıklar açıyorlar amk.
(bkz: bok çıkarıcılar)
genelde Kürt Türk ibneler Ve propagandaların olmaya başladığı gerçeği.
iki gündür canımızı sıkan durum. Yazacak başlık yok hiç. Birkaç kişiyi Artılayıp eksileyip kapatıyorum sayfayı.
(bkz: uludağ sözlük çok bozdu)
açılan başlıklara falan bakıyorum da sürekli yok o buna atladı yok beni şu becerdi. yok ekmek yiyen onun bunun çocuğudur.
sözlük yetkililerine sesleniyorum, şu kalitesizleri bi temizleyin ya, cidden boku çıktı buranın.
bir grup inci sözlük yazarının sistemli bir şekilde uludağ sözlüğe transfer edilmesi sonucu ortaya çıkan serkan inci projesidir.
Aynen diyerek katıldığım hede.
Hesabı silip tezgahı kapatıp gitsem mi acaba diye derin düsüncelere sevk etmiştir.
Tam anlamıyla.
Sözlükte iki tip kitle var.

Birisi cinsellikle ilgili troller,

ikincisi de fikir yarıştırmak amaçlı değil hakaret amaçlı islama küfür edenler, dinlere hakaret edenler, toptan bir kesime iftira atanlar, her türlü sapıklığı savunanlar ve bunun ardından müslümanlar yüzünden bu sapıklıkların sapıklık sanıldığını iddia edenler.

Bense eğlenceli şeyler yazmak, bkunu çıkarmadan bişeyler tartışmak, okumak için küçükken üye olmuştum. Cidden şu anda beş para etmez bir platform. Küfür free, bok atmak free.
son iki yıldır zirvede olan gerçek.
onbirinci nesiller yüzünden hep.
Çok yanlış yere gelinillmiş amına koyim.
Kimse kimseyi engellemiyor sözlüğe katkıda bulunması için. Sözlüğün gidişatından rahatsızlanan seri bilgi entrysi girer, savaşırsın. Kimse senin klavyeni kelepçelemiyor. Rahatsızsan şikayet etmek yerine savaş. Şikayet ederek bir yere varamazsın.
Desteksizce seri hakaretler edenle neyin savaşını vercem. Umrumda değil ben yokum da demiyorum. Bu da bir tespit başlığı ve bu gerizekalıca durumdan rahatsız olan bir ben de değilim.

Dipnot:kimseyi engellemiş değilim.
Önceki halini bilmediğim için şuan can sıkıntısından gayette giriyorum bende ilerki yıllardan öyle dicem.
Cinsellikte ve din eleştirisinden rahatsız islamcı sözlüğü kötülüyor. Yani düşüncenin özü ve özeti birken neden bu kadar uzatıyorsunuz anlamış değilim. Cümleler uzayınca daha entel ve bilgi birikimli görünmüyorsunuz.
Islamcı da olduk. Evet dostum evet. Her bi ski biliyorsunuz. Hemen yapıştırırsınız teşhisi.

Dipnot:işte anlatmak istediğim tam olarak bu.
katıldığım gerçek. herkes bir trollük peşinde. bizim gibi bir köşede efendi efendi takılıp hep bilgi içerikli entry giren insanların sayısı çok az.
Yine de yazıyoruz. Değişen birşey yok.