bugün

bir işe yaramayan arıdır.
Gülümsemeyi dâhi bilmeyen insandır.
24 nisan 2024 everton liverpool maçında mohamed salah ghaly' dir.
işten çıkarılmaya mahkumdur.
"ülkesi olmayan kral absürt bir karakterdir."
Kraliçe arı tarafından Şırnağa sürgün edilir.
eşek arısıdır. Bal yapmaz talan yapar.
Üniversiteden yeni mezun olan genç arılar arasında işsizlik yüzde 26 olarak söyleniyor.
Yeni mezun arılar kovanda kendilerine göre iş bulamıyorlar, bütün kadrolar dolmuş.

Bal yapmayan bu arılar kovandaki diğer arılar tarafından istenmiyorlar çünkü tüketime ortakken üretimde yoklar. Bu sebeple hor görülüp küçümsenen arılar bu dertlerini kraliçe arıya açmak istiyorlar.

Kralice arı şöyle dedi: siz de bal yapmayın efendim! Bok böceği kadrosu boş sivrisineklik de yapabilirsiniz. Arısın diye ille bal mı yapacaksın Allah Allah dedi.

Kraliçeleri tarafından da dışlanınca eşek arısı olmaya karar verdiler bu faydasız eşek arılar.

Üçer beşer sokaklara dağıldılar. insanların çay sekerlerine musallat oldular önce, daha sonra insanları sokmaya başladılar. insan şekerini paylaşabilirdi ama kendini asla!
Unutmayın bir insan kendini sadece bir insanla paylaşabilir. Kips.
Teker teker tarih sahnesinden yok oldular eşek arıları... Koca kovanda kendilerine yer bulamayan işsiz arılar insanlara tarafından ağızlarına gazete ve terlikle vurulmak sureti ile yok oldular.

Kovanda yıl sonunda üretilen bal miktarında ciddi bir eksik gözlemlendi. Gerekli miktarın çok altında kalındı üretimde.
Kraliçe arı üretimde eksik var tez sikişin. Her arı en az üç bebek arı doğuracak diye emir verdi. Ama arılar ya çocuğumuz colugumuz bal yapmayan işsiz arı olursa diye korkuyorlar.

insanlar ise bal arılarından kovanlardan bir bok olmayacağını anlayınca kendi ballarını kendileri ürettiler.

işte o bal bu bal
5 kavanozu 100 lira bir paket de probolis arı sütü hediye.
Arı sutunu nasıl ürettiklerini bende bilmiyorum ama. Anlatamam onu.
Beyler net söylüyorum erkektir.

Erkek arı bal yapmaz, bu bir Meriç entrysi değildir, sapına kadar bilimsel gerçeklik söz konusudur!
bu arılara uzayda hep rastlanır.
(bkz: uzay heparı)
Kabız olmuş olabilir.
ağustos böceğiyle ölümüne kapışan arıdır. boştur tıpkıdır bendir.
görsel
Sendikal haklardan faydalanamaz, haliyle kraliçenin seçilmiş erkeği olma ihtimali yok olur.
sinektir.
- kimse kusura bakmasın abi, bu şartlar altında bal falan yapamam ben...

Diye başkaldırmıştır.

Haklı davasında yanındayız.
kendine arı demesin bir zahmet.
sabri arıoğlu.
derhal kesilmelidir.
marx ın diyalektiğine selam çakar.
akabeliler.
sikerim balını aq deyip rahatına düşkünlüğüyle bilinen arı kardeşimizdir. emekliye ayrılmış olabilir.
kovanda bir tane bulunur ve diğer arıların annesidir. belli bir olgunluğa erişene kadar arı sütüyle beslenir.
(bkz: kraliçe arı)
biraz eksiktir.
gol atamayan olcay'a benzer. gereksizdir.