bugün

bakınız efendim "Allah bile güvenmemiş, zar koymuş" düşüncesinin hakim olduğu toplumuzda pek de kabul görülebilecek bir durum değil.
gayet olağandır, bedenin bekaretine anlam yüklemeye çalışmak ise boş bir çabadır, yeter ki ruh fahişe olmasın.
mümkün olmayan bir eylemdir zaten bakire değil ise kız da değildir.
(bkz: vay anasını)
insan bi' yerde bakire olsaydı dediğidir. -$imdi kimin kucağında, kimler zıplatıyor seni? diye dü$ünürse o insan, bizleri üzer.
bizzat yaşadığım şeydir. Gerçekten seviyorsanız bu durumu görmezden gelebilirsiniz. Ve tabi bunu yapabilmek de gerçek bi erkeklik ister. Sizin için geçmişin pek önemli olmaması gerekir. Kız arkadaşım bana nasıl olduğunu bile anlattı. Dinlerken çektiğim acının dünyada eşi benzeri yok. Ama ışte onsuz da olmuyor dedim ve düşündüm ki benden önce olmuş bi şey. Eee tabi sonuç ne oldu? Ayrıldık. Hala seviyorum. Ve bu konu da sevgimi etkilemedi. Kimseye de söyleyemedim. Düşünsenize bakire olmayan bi kızla beraber diye laf çıkıyor. Eğer ilişki ciddi ise ailenin kulağına gitmesi çok hoş bir durum olmaz. Bu yüzden buraya içimi dökmek istedim sayın sözlük yazarları. Ne kadar doğru yaptım tartışılır ama bence ben doğru olanı yaptım ve pişman değilim. Saygılar.

Edit: Hala sevmiyorum aşık değilim ancak toplumumuz bunları aşmalı.
Abi bakire olmayanlar benim ilgimi daha çok çekiyo sonuçta sende bigün bakirliğini bozcan ve bunu bakire olmayan biriyle yapmak daha zevkli.
yesinler senin bekaret kavramını sanki sen de bakirsin.
gayet normal olan bir durumdur.
(bkz: bir hbbia değil)
içerik bulunamadı.
gayet normal bir durumdur ancak ilk aşkın olması durumunda çok ters şeyler de yaşanabilir ve birazdan

(bkz: şakirt gelecek)

(bkz: kemalist kıza aşık olmak)

diyecek.
gayet doğal olmayan bir durumdur. aşık olduğunuz kişiye daha önce cıp cıp girmişler ve siz bunu kıskanmıyacak kadar hayvansanız gerçek babanızın hangi türden olduğunu araştırmaya başlamalısınız. yine de dünyanın sonu değildir diyorum önemli olan insan olsun.
sen hala ordamısın derler adama.
(bkz: şakirt gelecek hepimizi sikecek)
aşkın bekaretle alakasını sorgulatan başlık.
seks çağında bekaret arayan gencimizin içine düştüğü çaresizlik halidir.
= bakir olmayan bir erkeğe aşık olmak.
kalbi bakir olsun da.*
davul patlamamış ama tokmağın değmediği yer de kalmamış. böyle bir kıza aşık olmak daha mı iyidir diye sorarım.
bakir olmayan bir erkeğe aşık olmak kadar normaldir.
"hayatının hatasıdır; uzak durun. bakire kızlar ölsün, yaşamasın, aşık olmasın, nefes almasın; çünkü onlar insan bile değiller."

maalesef bu anlayış kızlarımızn diri dir mezara gömülmesi, intihar etmesiya da etmeye zorlaması, töre cinayetleri, söz de namus kurtarma adına dedesi yaşında adamla zorla evlendirilmesi gibi trajedilere neden olan, ülkemizde de var olan, zihniyettir. herkes hata yapar; önemli olan düşeni kaldırmaktır. namus iki bacak arasında değil, kafadadır. bakire olamayan kızın da sevmeye sevilmeye hakkı vardır.
evet aşık olunabilir, suç mu bu?

sevdiğiniz insanın ölmesinden daha mı iyidir peki? yaşaması daha güzel değil mi hani düşünürsün ya ölecek kadar seversin hani, o zaman bir zar parçasını mı düşüneceksin?

ölecek kadar sevdiğinde, aşık olduğunda aklına bekaret timsali zar mı gelecek?

sende zar yok ya istediğin boku ye, sonra bakire olmayan kız cart curt diye zırvala. bu hep böyle kalacak, ta ki bakire olmayan kıza aşık olup onun gözlerinde ölümü görene kadar...
mutluluğu iki bacak arasındaki zarın kudretine bağlayan gelenekçi şakirt için sorun olabilecek durumdur.
aşk eğer gerçekten karşılıklı ise, aşık olmuşsun işte bu devirde aşık olmak kolay mı aşkına sahip çık.
yok ben illa kan akıtacam diyor isen gel ben kendime jilete verecem. yeter ki gönüller bir olsun.