bugün

bekaret ve aşk konusundaki yeni boyut. bakire olmayan bayanla evlenmek konusunun değişik bir düzeyi.

aşkın gözü kördür derler, ama erkeğin aklında hep bir soru işareti vardır. aşıktır. ama aşkı yaşayamaz. düşünür durur belki.
bakir olmayan bir erkege asık olmakla esdegerdir.
bir kalp bir zar için değil. diğer bir kalp için atar.
gayet normal bir olaydır.
imkansız aşk denen şey bu olsa gerek.

düşünsene bir kızı seviyorsun, ama o kız da daha önceden sevmiş, tüm insani duygularıyla o sevdiği kişiyi arzulamış. bu ne haddini bilmezliktir, bu ne namussuzluktur; sen benim aşık olduğum kızsın, nasıl bakire olmazsın(!)

sen! ne yapacaksın şimdi? şimdi ondan vaz mı geçmeli, masal olup yola devam mı etmeli? sen bunu küçücük beyninle düşünürken bu süfli düşünceleri aşka karıştırıp onu basitleştirme! zira bu şekilde ne aşkı tadabilirsin ne de aşkın 'güven'ini kazanabilirsin.
insanı derin bunalımlara surukleyebilir..
sen asiksindir, belki ulasamıyosundur sacinin teline bile, ama zamanında birisi ona sahip olmustur..
ve o da kendini verebilecek kadar sevmistir demek ki o cocugu..
ve en kotusu belki de o cocuk sevdigin kizi erkekce kullanmistir.. olamaz mı? asiksan cok daha hassas dusunursun, paranoyakca, cunku erkekleri tanırsın.
peki ama kimdir o cocuk? sokakta karsilassan agzini mi kirsan, yoksa sevdigin kizin kendini isteyerek verdiginden dolayi ona suc mu bulmasan??
ne fazlasi vardi ki o cocugun senden?
velhasil, kotu bir durumdur bir erkek icin, her ne kadar bekaret onemli degildir dense bile, eger gercekten asiksa bir erkek, bunları dusunur, en azından dusunmek istemedigi ve baskıladıgı duyguları bunlardır..
(bkz: bakire olmayan bir erkeğe aşık olmak)
(bkz: kızın bakireliğine aşık olmak)
su alan bi kayığa binip, yoğurt kabıyla suyu boşaltmayı göze alıp, karşı kıyıya geçebilmeye çalışmak.
"vücudun bakire olmuş neye yarar, ruhun kaşar olduktan sonra" sözlerini aklıma getiren eylem.
yeni bir amerikan teknolojisi yoksa eğer o an farketmemizin mümkün olmadığı hadise. aşık olduktan sonra erkeklerde bir uyarıcı dedektör olmadığından farkedilmez. ancak bu konuyla alakalı bir kaç arkadaşımla yaptığım istişarede bizlerin şöyle bir özelliğini ortaya çıkardım. amerikan teknolojisi değil tamamen türk işi. bir kızın suratındaki masumiyetten anlıyorum efendim. hatta anlamışları var ben size onları da getiririm. şimdi bayanlar ne diyor bu hanzo diyebilir. ister inanın ister inanmayın gözler , yüzler sizleri iyi veya kötü gambazlıyor. çok tecrübeliyim havalarında bir şov değil kesinlikle ancak bir yetenek olsa gerek. hatta bu giriyi okuyan hem cinslerimde daha önce açılamadıkları bir konuyu okumanın rahatlığı ve ulan cidden böyle bir şey varmış nidalarını duyar gibiyim.*
tek sorun bakire olmamasıysa, herkes " bakire " olabilir. çok zor değil. o yüzden bir kıza aşık olma kriterlerini tekrar gözden geçirmekte fayda var.

tıp çok ilerledi çok... *
şaşılmaması gereken durumdur.
(bkz: gönül bu ota da konar boka da)
-şeyy size aşık olmak üzereyim ama önce bakire olup olmadığınızı öğrenmem gerek.
-buyrun kalite kontrolünüzü yapın.
bu başlığın asıl komik tarafı, buraya bakire kız aramıyorum he de hö de diyen erkeklerin niye evlenirken illaki bakire olsun mantığıyla hareket ettiğini anlamak mümkün değildir. hepiniz yalancısınız beyler.
bakire olan bir kıza aşık olmakla eş değer bir durumdur. bence hiçbir fark yoktur. aşkın bir gücü vardır, vardır ki o da herşeyi görmezden gelebilme kabiliyetidir.
(bkz: yandı gülüm keten helva)
yaşadığımız günlerde,devirde çokça rastlanabilen; ama kimin,ne kadar farkında olduğu tartışılır hede.
her türlü boku yedikten sonra bakireyim diye evlenen kıza aşık olunacağına bakire olmayan bir kıza aşık olmak yeğdir.
aşık olmuştur bir kere yapacak bir şeyi yoktur. ama içinde bir burukluk vardır.
olunabilir. gayet normaldir. lakin bakire değilse zaten kız değildir. bakire olmayan kız diye bir şey olamaz.
(bkz: fermuarı açmıyorum dünyayı kurtarıyorum)
vajinaya değil kişiliğe aşık olunduğu için normal bir durumdur.
(bkz: bakire olmayan kız)
garip bir ironidir. sen sevdiğin kızın bakire olmasını istiyorsun ama onunla yatmak aklından geçince ne kadar namuslu olursan ol bazı şeyleri yaşadıktan sonra ' belki ' diyebiliyorsun. olay bakirelik de olmamalı benden önce birini çok sevmiş diye düşünmeli insan, ama türk erkeklerinde nerede bu düşünce. öyle olsa bile çok fazla takılmaması gereken olaydır , netice de artık size aşık olmuştur eski defterler çoktan kapanmıştır *.
Bayanları bakire mi yoksa değil mi diye ayırt etmeden bir insana aşık olmak diye düşünen erkeklerin yorum yapmayacağı bir konudur.
hayatı boyunca yapmadığı kadın kalmayan erkeğin bakire kızla evlenmeyi istemesi. sende belli olmayabilir ama

(bkz: vicdan)