bugün

kötü yönlerini hatırlayın ama ben hep kötü yönlerini hatırlıyorum istemeden oluyor ama canım bende çok mukemmeliyetciyim bu yüzden daha aşık olmak yokk allah'in izniyle ben mevlaya aşığım.
(bkz: eternal sunshine of the spotless mind)
Yok öyle bir yöntem falan.
Yok öyle bir yöntem. Unutmus gibi yaparsın anca.
başka birini bul ve ona kay.
yok oyle bir yontem.

gittin...
ve solum da kaldin...
ve solugum da...
ve sonum da...
Sevgilinizi unutabilirsiniz. Bu dogaldir.

Asik oldugunuz kisiyi ise unutamazsiniz.
Unutmak belki zor ama klasik de olsa cok dogru oldugunu dusundugum bir söz var: zaman herseyin ilacı.
en iyi çözüm ölmektir. üstüne daha güzel yöntem tanımam gerçekten. kesin bilgi yayalım lütfen...
önce bir bütün battaniyeye nar ekşisini güzelce gezdir. sonra 2 avuç cevizi kır parça parça serp sonra balkonda 6 yıl kurut 3 parçasını sağ cebine koy 3 parçasını sol cebine koy sonra başla yürümeye 7 dağın tepesinde 7 kralının elinden bir kıl kopart her bir kılı 40 bakirenin eline pay et sonra da bana gel.
Başka birini aşık olmaktan başka çözümü yoktur.
Unutmaya çalıştıkça unutamazsınız. Kafanızı meşgul edicek ve bedeninizi yorucak şeyler yapın beden yorgunken aşk acısı palavra gelir. Eh gönül kapınızı da bence kapatmayın.
görsel

Gerçek sevgi yoklugunda bile onunla yaşamaktır.
unutmanın bir formulü yok ama, bağlılığınızın bir takıntı seviyesine çıkmasını istemiyorsanız anıları düşünüp kendinizi hırpalamayın. birlikte olduğunuz mekanlardan uzak durun. birlikte yaptığınız aktivitelerden dinlediğiniz şarkılardan uzak durun. bir sabah kahvaltısında onun elinden haşlanmış yumurta yediyseniz onu bile bırakın. bağlılığınız takıntıya dönüşmeden biraz soğuduktan sonra unutmak için bir şeyler yapabilirsiniz.
Alzheimer olmak lazım.
(bkz: zaman)
Montla dıçkılamak.
Cicekli şiirler gibi silik yaptır kendini hop 3gun sonra gel geciyomus ask acısı unutuluyo.
Unutulmaz sadece zamanla yokluğuna alısılır.
Son hatırlama tarihi gelmeden önce, minimum hatırlanacak şekilde yeni bir aşk bulmaktır. Sonra yenisi, sonra yenisi...
Ama en güzeli aşk bankasından yüksek tutarlı bir aşk çekip, ömür boyu onu hatırlamaktır.
ben seni unutmak icin sevmedim ki...
Yoktur öyle birşey.

Unutamazsın, sadece alışırsın.
niye unutuyoruz olum?
unutmak için mi sevdik..
kalsın kenarda köşede bir yerde, milyarlarca insanda ona aşık olmuşuz..
unutmayın, unutturmayın!

unutursak kalbimiz kurusun...
aynaya her baktığında gördüğün bakışlar onunki ise unutmak imkansızdır.