bugün

Zamanında sezen aksu'nun vokalistliğini yapan, güzel ve romantik şarkılarla türk pop müziğine adını yazdırmış, sezen aksu tarzında vokalist. Ayrıca eşi haluk bilginer'le sık sık londra'ya seyahat eden kişidir.

sevgiliye (1990)
hesap ver (1991)
sıramı bekliyorum (1993)
kara çiçeğim (1994)
haberci (1997)
aşk kazası (1999)
aşkın nur yengi (2002)
yasemin yağmurları (2004)
aşkın şarkıları (2007)
haluk bilginer'le "büyük aşk" yaşayan şarkıcı.
haluk bilginerden çocuk aldırdığı iddia edilen popçu.
soğuk insan. röportajlarında da ne kadar sevimli görünmeye çalışsa da yine de buzdolabıyla aynı konumda gördüğüm sarkıcı ** ömerçip filminde oynamıştır. yorumsuz olayım bari. zaten hepten saçma filmdi. ya saçma olması için çok uğraşmalarına gerek yokmuş.
rafet el romanla düet yaptığı peşindeyim şarkısında oldukça seksi görünen ama haluk bilginerle nasıl birlikte olabildiği hatta çocuk düşürdüğü hayal bile edilemeyecek güzel ve güçlü sesli sezen aksu ürünü ablamız *
"oldun mu oldun mu şimdi mosmor oldun mu" gibi abuk sözlü şarkıları olan ama eski şarkıları güzel olan popçumuz.Bir de şişe çalma olayı vardı bunun ozamanlar * bi türlü yapamazdık onun gibi.ayrıca aşağıdaki resimde şişeye,küpelere ve stres bileziği ne dikkatinizi çekeyim.gerçi dikkat çekmeye gerek yok zaten çekiyorlar.imajın da böylesi.Yani bir insan niye böyle bi imaj yapsın?Hadi saç baş kıyafet,hatta küpeler ozamanlar herkeste böyleydi ama anlamadığım o bilezik *.Yani ne demeye çalışmaktadır?Elimde bu bilezik olmasa saçınız başınızı yolacak kadar sinirliyim mi demektedir.

http://www.komikaze.net/k...;Order=4&komikazed=12

(bkz: hayatın anlamı)
sanatı, tavrı ve fiziği ile takdir toplamış sanatçı. hayranları, kuvvetli şarkılar bulup album yapmasını 4 gözle beklemektedir.

bir gün biri gelir alır götürürse seni.
yıldız yıldız o gözlerin oyalar beni.
bir zamanlar rafet el roman ile düet yapmış, şarkının klibini de her izlendiğinde "ah yaz gelse ya off yazı özledim ben" cümleleri kurulacak tarzda çeken bayan şarkıcı
şişeden acaip acaip sesler çıkaran kadın. ayrıca önceleri kapalı giyinip 30undan sonra azıp, açılıp saçılan kişidir.
romantik, matrak, şişe çalıcı süper fizik sahibi sanatçı. romantik albümlerini hasretle, umutla bekliyoruz. *
haluk bilginer in eşidir.
ilk albümü olan sevgiliye gibisini birdaha yapamamış ve yapamayacak şarkıcı...
geçtiğimiz günlerde oyuncu haluk bilginer'den bir kız çocuğu dünyaya getiren donuk şarkıcı.
ilk albümü mükemmel olan, özellikle sırf ayrılmam şarkısı için bile hayranı olunabilecek, bir çok magazin gülüne taş çıkartan ve hiç de magazinel olmayan sanatçı.
yeniden bir yerde sahneye çıkmış. sevindirmiş hulyalı kişilik. kesin albüm gelir.
(bkz: özlemek)
adamın alasını ayartmış helal olsun dememizi sağlayan buz dolabı kıvamı kadın. bu kadar iticiyken nasıl kaptı hayret!
haluk baba'nın zuhal olcay'a tercih ettiği, uğruna boşandığı üstüne bir de kendisinden çocuk sahibi olduğu kadındır... kapasitesinin zuhal olcayla kapışamayacak düzeyde olduğunu iddia etmekle beraber, kerametini anlamakta güçlük çekmekteyiz...
sevgiliye albümüyle piyasaya girmiş ve bir daha asla o kalitede albümler , şarkılar yapamamış şarkıcı.
sezen aksu'nun eski vokalisti ve hatta ilk albüm yaptığı vokalisti.

(bkz: sevgiliye)
(bkz: hastasiyim)
(bkz: olurum)
(bkz: offff offff)
bu hanim kizimiz zamaninda sevgilisi tarafindan aldatilmis, intihara kadar suruklenmistir. neyse ki kendini toparlayabilmis, ardindan muhtesem vucudunu kesfetmis ve ilk ciktigi zamanlardan cok farkli bir sekilde artik dekolteli elbiseler giymis hatta bikini ile bile gorunulmustur. derken ardindan mutlulugu haluk bilginer abimizle* yakalamistir. cok istedigi bebegi ilk hamileleginde dusurmus, ikincisinde basarili olmustur. tabii haluk bilginerle evlendikten sonra kendisi yeniden normal kiyafetlerine donmus ve iyi de etmistir. diyorlar ki haluk abi neden zuhal olcayi birakip askin hanimla evlendi. bence cevabi basit. benim gozumde ikisininde cok buyuk farki yok ikisi de cok degerli sanatcilar. ama haluk abi baba olmak istiyordu ve bu istegini zuhal olcayla gerceklestiremedi.
bu arada askin nur yenginin diger pop sanatcilarindan farkli bir yani oldugunu dusunuyorum. baska bir gizemi var. ayrica kendisi surekli ayni donemde ciktigi sertab erenerle kiyaslanir, sarkilarinin kalitesi kanimca sertab'tan daha iyidir lakin sertab daha goz onunde oldugu ve de orovizyon meselesinden dolayi askin'i gecmistir, ama o da hirsi ile kariyer intiharina dogru hizla ilerlemektedir.
pop dünyasına dönüş hazırlığında olmasına sevindiğim sanatçı. trt int de an itibarıyla boy göstermektedir.
zaten sağlam bir duruşu olan sanatçıya zaman çok şey katmış ve daha sağla bir duruş sergilemektedir.
sahsi fikrimce ulkede degeri bilinmeyen sanatcilarin basinda gelir.
yedi albumunde bulunan* seksenden fazla sarkinin elliye yakini benim gozumde basyapittir.
onlarca damar sarkinin sahibi, aklima bir ayrilmam gelir, geceler dusman gelir veya kader utansin gelir.. sonra gel de icme. bircok sarkisini arka arkaya dinleyince overdose yapar adami..
(bkz: aşkın dağlarda gezer)
ilk iki albümü bomba gibi olan, 15 küsür sene geçmesine rağmen bıkmadan usanmadan dinlenen, şarkıcılığın yanında oyunculukta yapan, gazoz şişelerini çöpe atmayıp müzik aleti olarak değerlendirmemizi öğreten kadife sesli, kıvırcık saçlı güzel bayan.

(bkz: ayrılmam)
(bkz: öyle bakma)
(bkz: bir zaman hatası)