bugün

Boşa yaşayan insandır. Evet.
çok fazla roman okumuş olabilir.
aşk vardır inanmak da gayet normal. aşk çok kuvvetli bir ten uyumuyla gelen arzunun( ki bu doğanın yaşlandıkça kıstığı bir şey ) zamanla karakterlerin uyumuyla büyük bir sevgiye dönüşmesidir . aşk isteyen insan kendini sorgulamalı olgunlaşmalı ve uyumsuz bir ilişkisi varsa aşk sandığı şeyi zorlamamayı öğrenmelidir . br insana kuvvetli arzu duyuyorsunuz diye ruhlarınız uyuşmayabilir. günümüzde aşk kalmamasının sebebi ise gerçek sevgiyi bilmememiz ,ruhlarımızın olgun olmaması ve bize kapitalizmin dayattığı bencillik yüzeysellik ve şekilcilik . ağzınızın suyu aka aka seksi bulduğunuz adamlarla evlenip aşk edebiyatı parçalayıp beş sene sonra memnuniyetsiz tiplere dönüşüyorsunuz on sene sonra aşkınızın yüzündeki çizgileri okşayarak öpeceğinize gözlerinizi kaçırıyorsunuz . bir sorgulayın derim .
yazıktır, inanmamalıdır lakin seveni s*kmektedirler.. aşık olana kim bilir neler ederler...
Biraz garip bir insandır. Kafası fazla çalışmaz. Evet.
insani hasletlerini kaybetmemiş insandır.
http://sosyalmedya.co/dun...-kitap/10/#post-slideshow
Hayallerde yaşıyor olabilirim her zamanki gibi ama benim.bir aşk kitaplardaki gibi dünyayı değiştirir diyemiyorum çünkü sırf kitaplardaki filmlerdeki aşkları aramak 'Zaten yalnızlığımın sebebi kitaplardaki kahramanları semtimde bulamayışım değil miydi?' Sözünü haklı çıkarıyor.dünyayı değilse bile en azından benim dünyamı değiştirebilir bunu biliyorum.yaşanan tüm kötülüklere rağmen güzel şeylerin hala olabileceğine inanıyorum.
Beyni arızalı kişidir. Evet.
Müzeye kaldırılıp özel koruma altına alınmasını düşündüren kişidir. Gerçekliği de sorgulanmalıdır.
Başına geldiği için inanır. ilk görüşte aşık olmuştur ve onu sevmekten de 10 senedir vazgeçmemiştir. ilerleyen yıllarda ne olacağını bilmiyorsa da şimdilik inanmaktadır.
Yaşayan insandır.
bence gitsin sevgiye saygıya inansın, bitmeyip kalan onlar çünkü aşk değil.
henüz kazık yememiştir.
''sevenler birbirlerine yara izlerini gösterirler. ilk önce bunu yaparlar. sana ruhumu açmadan bil ki incinebilirim demek için. çünkü en çok sevdiklerin yaralar seni."
Aşka inanmaktan ziyade Seni en az yaralayacak insanla karşılaşmak asıl mesele sanırım.
Hayal dünyası geniş insandır.
Henuz asktan yana şanssızlık yaşamamış kişidir.
Öfkenin varlığını kısmen kabul eden insan.

Tutkunun varlığına sıcak bakan insan.

Mutluluğa inanmayan insan.

Yahu ulan sayın hanımefendi ya da beyefendi, aşka inanmak nedir?

Olursun ya da olmazsın.
Bir günde 4 mevsimi yaşamak gibidir , imkansız değil ama zor bir durum .
Zekası sıfır olan insandır. Evet.
onu aşka inandıran birisiyle karşılaşmıştır.
görsel tam olarak.
Umutlu insandır. Umut güzel şeydir mutluluğu getirir. Dolayısıyla aşka inanmayan insandan daha mutlu olması olası bir durumdur. Aşka inanın.
aşka inanan insandır. şimdi aşka inanan insana: sözlerle , mani olmaya çalışmak , eleştirmek; acaba sonucunda üzülmesin diye inanma demek mi , yoksa başarılı olunduğunda dünyanın en güzel duygusu olan aşk'ı yaşadığı için kıskanmak mı. bence birincisi. ikincisi artık sıradışı durumlar kategorisine giriyor artık.
Aşk vardır. Siz bulamadınız diye bu güzel duyguyu paralamaya çalışmayın amk loserları.
Odundur. Velev ki senin aşk dediğin şeyi, ×××××× tl yi yatakta inletirler. Evet.