bugün

Zeka özürlü birisidir. Aşka ancak aptal ahmaklar inanır.
Bence aşk diye bir duygu var ama bence bu duygu geçici sevgi daha kalıcı ve daha gerçekçi.
saf ve şanslı insandır. hayatın bir de öbür yüzü var zira. krupiyerin masaya açtığı kartlarda o yüzle hiç karşılaşmamak büyük şans ister.
henüz yeterince kırılmamıştır.
Odundur.
Aşka inanmıyorum diyen hiç aşık olmamıştır.
aşık olan herkes aşka çok inanır.
Bence aşk diye bir duygu var ama bence bu duygu geçici sevgi daha kalıcı ve daha gerçekçi.
maldır ve genelde hiç evlenmemiş tiplerdir.
evlenince olayın ne boktan olduğunu anlayacaktır.
aşk diye birşey yoktur. sevgi saygı vardır.
Daha hayatın paradan ibaret olduğunu anlayacak kadar maddi olgunluğa erişmemiş insandır.
bırakın kendi haline.
derviş gibidir.
dünyanın en saf ve temiz insanıdır. çıkmasın hiç. gerçeklerle yüzleşmesin.
inancımı kaybetme korkum daha önde.
inancını reddedemeyeceğim his.
Ona küsenler,bir daha asla diyenler ve henüz hiç tanışmamış olanlar..

'sadece bedenleri,şekilleri,görüntüleri sevenlere ne yazık. Ölüm her şeylerini yok edecek.'
üzülmelere doyamamış insandır. Aska inanmaya devam ederken ote yandan birde kendine aglama duvari inşâ etmeyi unutmamalidir.
Duygu insanıdır.

Aşkın olumsuz, hüzünlü yanlarını bile özel bulan iflah olmaz romantiktir.
Aşk, sanatın, doğanın en temel öğesidir, onu yok farzetmek, inkar etmek salt kendinizi kandırmaktır.
Çünkü vardır!
Kapımızı çalar ya da çalmaz ama varlığıyla tüm evreni sarıp sarmalayan en güçlü duygudur.
ciddi durmaya çalışıyorum ama olmuyor. benim o dingil.
Fırlamanın önde gidenidir.
Tam bir gerizekalı tiptir. Evet.
Odundur. Velev ki senin aşk dediğin şeyi, ×××××× tl yi yatakta inletirler. Evet.
Aşk vardır. Siz bulamadınız diye bu güzel duyguyu paralamaya çalışmayın amk loserları.
aşka inanan insandır. şimdi aşka inanan insana: sözlerle , mani olmaya çalışmak , eleştirmek; acaba sonucunda üzülmesin diye inanma demek mi , yoksa başarılı olunduğunda dünyanın en güzel duygusu olan aşk'ı yaşadığı için kıskanmak mı. bence birincisi. ikincisi artık sıradışı durumlar kategorisine giriyor artık.
Umutlu insandır. Umut güzel şeydir mutluluğu getirir. Dolayısıyla aşka inanmayan insandan daha mutlu olması olası bir durumdur. Aşka inanın.
görsel tam olarak.
onu aşka inandıran birisiyle karşılaşmıştır.