bugün

açılan başlığın sol frame den yavaş yavaş kayması durumunu yaşayan çilekeş yazar.

bu yazar bazen günlerce bir başlık düşünür, en sonunda bulur, büyük bir heyecanla girer, araştırmaya, aramaya bile ihtiyacı yoktur zira o kadar orjinaldir başlığı.. şimdi bu başlık binlerce entry ile dolacak, hatta milyon sınırına bile ulaşabilir içsesiyle bekleyişe geçer. bugüne tıklar, başlık bir iki sıra aşağıya kaymıştır bile, önemli değil der, biraz daha bekler tekrar bugüne basar başlık yine düşüşe geçmiştir. ki açtığı başlığın entry ile dolup taşmasını isteyen yazar, o an dünya yıkılsa bugüne tıklamaya devam edecektir, bir kaç kez daha bugün butonuna tıkladığında başlık ikinci sayfaya geçmiştir bile. işte o zaman yazarımızın dünyası başına yıkılır. depresyona girer, opsiyonel olarak, hulk a dönüşebilir.
sahana yumurtayı kırmadan önceki tereyağını erimeye mahkum etmiş birisi gibi içinde bir cız olayları oluşmaktadır.
arka plan müziği olarak da batsın bu dünya dinlemesi içten bile olmayan yazar. bir efkardır gider böyle. çok yaşadık o günleri çoook..
(bkz: ota boka efkarlanmak)
birde bunun ''açtığı başlıklarla sol frameye kayan yazar'' versiyonu vardırki evlerden ırak.
(bkz: kayıp giderken ne güzeldi o yavaş gidişi)
bilgi içerikli başlık açan yazardır genelde. bu yüzden başlık sözlükteki kimseyi ilgilendirmez zira bu başlık altında tartışma ve didişme ortamı doğmaz.
bugün butonuna her bastığınızda başlığın aşağıya doğru süzülüşünüzü görür, siz de kendinize didişecek bir başlık bulur ve altına entry ler düzmeye başlarsınız.
(bkz: bir yıldız daha kaydı)
(bkz: geldiği gibi gitti)
(bkz: usta el atın da kaymasın başlık)
başlıkla baş başa kalma sanatını icra eden kimse.
buna üzülmesinin yanı sıra entry'si eksi alıp eksilenme sonrası feveranı yapması da muhtemel yazardır.
temelli gittiyse dert etme, demek ki hiç senin olmamış. geri dönerse bilki senindir.
kendisine bir adet dildo takdim edilmesi gereken yazardır.
(bkz: açeydim gollerimi böyle iki yana)
(bkz: getme diyeydim)
insanı derinden üzen olaydır.
sözlük camiasına "her başlık ikinci sayfayı tadacaktır" temalı gündem yaratabilecek olağan durum.
temmuz güneşinde eriyen tereyağ misali telef olup gidişini görmektir.
ilk yazıldığında en üstte mağrur duran başlığın,aşağı kaydıkça sahibinin gözüne melül melül bakması ve sessizce 2. sayfa denen boşluğa sürüklenmesidir.

sessizce aşağı kayarken sanki bize bir şey anlatmak ister gibidir:

"şu alttaki ve üstteki başlıklara bak bir de bana... bende ne popülizm var, ne cinsellik, ne kürt türk polemiği..

gidiyorum ben .. ha bir de unutmadan http://inciswf.com/45457.swf "
bir aşlık açarsın ve sonra o başlık git gide aşşağı doğru iner ve belki ara sıra 2 ye de bakarsın ama diğer yazarlar bakmaz artık geçmiş olsun.
(bkz: açılan başlıkların sol frame den kayıp gitmesi)
(bkz: açılan başlığın sol frame den yavaş yavaş kayması)
(bkz: açılan başlığın sol frame de yok olması)
bazen yukarı doğru da olabilir.

(bkz: up up up)
Ağır ağırağırımıza giden olaydır.
çok koyar adama. siklenmemenin en açık göstergesidir.
bir yorum yazdıktan sonra onu arayıp bulamamaktır. insanı delirtir. Az önce yaşadım.
Dramatiktir. Hevesle açılır baslık, site her yenilendiğinde sessiz adımlar atarak ilerler, yok olusu güneşin batışı gibi izlenir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar