bugün

entry'ler (292)

asla başvurulmaması gereken inşaat şirketleri

Arkadaşlar 7. iş görüşmemden sonra bu başlıgı acmak farz oldu. Adları hiç de küçük sayılmayacak olan bu firmalar iş görüşmelerinde size takındığı tavır ve ego tatminleri yüzünden okuduğunuz bölüme zaman zaman lanet etmenize sebep olurlar. Örneğin gülermak firması ile gorustüm ancak 6 ay boyunca her ay işe başlayacağım soylendi ve 6. Ayda yerime başkasının alındığı soylendi ve ben bunu 8. arayışımda oğrendim. Daha sonra başka bir başvuru yaparak cem mimarlık bürosuna çağırıldım. Açıkçası iş görüşmesinin bu denli hayal kırıklığıyla gececegini tahmin etmemiştim. Çünkü görüşme adı altında karşısında mühendis sıfatı almış bir insanı küçümseyerek ego tatmini vardı. Ofis işinin bütün olumsuz yönleri anlatıldı. Sanki ofisde çalısan herkes mutsuz ve sadece bu meslekde ofis işi yapanlar tüm zorluklarla karsılasıo gibi lanse edildi. Aslında proje asamasında yapılan bir hatanın telafisi mümkündür şantiye ortamında bu daha zordur. Sizlere tavsiyem iş görüşmelerine giderken lütfen karsınızdaki patron kılıklı insanları çok da gözünüzde büyütmeyin. Unutmayın ki onlar da size muhtaç. Şimdilik para onlarda diye ses etmiyorum yoksa yazacak daha çok şey var.

lpg endermologie

Endermologie'nin endermolift uygulaması tamamen doğal bi yöntem olması nedeniyle yaşlanma karşıtı bakımlarda bir çok doktor ve estetisyenin tercih ettiği tekniktir. cildin yıllar geçtikçe üretmeyi yavaşlatıp belli bir yaştan sonra da durdurduğu hyaluronik asidi, tamamen doğal yöntemlerle tekrar üretmesini sağlayan yöntemdir. Yani, bu masaj sayesinde cilt hem gençleşir hem de parlar. Üstelik kimyasal maddeyle uygulanan antiaging yöntemlerinden çok daha sağlıklı.

annenin garip huyları

Titiz olması.

neden eksi aldığını anlamamak

Aynen maldır.

deniz esmer

Çirkin sanatçı.

en kutsal meslek hangisidir

Öğretmenlik.

gol atınca sırtını işaret eden futbolcu

Ümit karan.

sevişmeye kıyalamayacak güzellikteki kız

Çirkin erkekle evlenen kız.

yazarların sabah uyanınca ilk yaptığı eylem

Yğz yıkamak.

canın sıkkın ise çevrende hiç kimse kalmaz

Çünkü insanlar bıktı kötü olaylardan.

izmirlileri denize dökmek

Ne bu izmir düşmanlığı ya.

neyse babişkom öder

Zengin şımarık kız mantığı.

18 bin tl ile yapılabilecekler

ikinci el bi araba alınır.

şampiyon şampuanı

Blendax vardı noldu.

yeni neslin namaz kılmaması

Pişman olacaklar ama çok geç.

telefonunu göt cebine koyan kız

Azdıran kız modeli.

aşık olacak kız bulamamak

Milyon tane kız var nasıl bulamıyorsunuz.

millete laf edip laf yemeyi hazmedemeyenler

Alçak insan modeli.

hoşlanılan erkeğin sürekli mesaj atması

Sevişme arzusu olabilir.

kahvaltıda kelle paça çorbası içmek

iğrençlik.