bugün

* klavye delikanlısı klişesi.
kibarca 4 kez adres sorduktan sonraki cinnet ani.
(bkz: aha verdim delikanlı gibi)
- açık adresini ver lan, ben senin gibi internet delikanlısı değilim racon kesmem kafa keserim.
+ yaz kardeşim çinçin mahallesi hıdırlıktepe no:41/3 Ankara-Altındağ
- çinçin? abi annem çağrıyor beni yemeği hazırlamış sonra konuşuruz..bye..kib..
-adresini ver lan bana!
-yaz.sarıgöl mah.söğütlüçeşme sok.8/2
-tamam notunuzu aldım.teşekkür ederim.
sanal alem delikanlılarının bir nevi tehdit cümlesi. açık adres isteyerek kişiye ulamşmak amaçlanmıştır. korkutucu mu derseniz evet ürkmemek elde değil. *
açık adres...
(bkz: sertap erener)
dial-up bağlantısı vardır bunların. ayrıca verilecek adrese yığabilecekleri 1 kamyon adamları olduğu iddiaları vardır. internet cafeden sabaha karşı kançanağına dönmüş gözlerle çıkıp uyumaya giderler. yurdum öküzleridir, hep böyle böğürürler.
'***' diye cevap verdiğim cümledir. ama bu güne kadar, ne gelen var ne giden...
edit: belirtilen açık adres silinmiştir.
adres verildikten sonra tarif edilir. bakkalın önünü tut o arada kasap var kasabada arkanı ver dosdeğru taksimi bulursun.
önüne gelene küfür eden ergenin adres istendiğinde sarıldığı söylevler.
internette ayar yiyen bireyin karşı tarafı korkutmak için savurduğu tehdit. ben adres verdim çoğuna ama hiçbiri gelmedi.
daha kaç değişik şekilde yazılacağı tahmin edilemeyen liseli tehdidi.

(bkz: açık adresini ver lan)
(bkz: adres ver geliyorum)
(bkz: adres ver adres)

(bkz: adres madres yok kardesim)
(bkz: adres sormak 1 ytl)
al adresimi, ne yapacaksan yapi ulen ateş olsan nereyi yakarsın diye karşı taaruza geçen kişi söyleminden önce yapılan azdırıcı tahrikkar bir o kadar da sözde tehditkar cümledir.
"adresini ver lan!" diyen klavye delikanlılarına adresi verdikten sonra "dostum, gelirken yiyecek bi'şeyler getir ya da ekmek al yumurta kırarız. açım ben." şeklinde bir cümle kuruyorsun, dalga geçtiğini sanıyor. halbuki gayet ciddiyim. madem gelecen, ekmek getir de karnımızı da doyuralım.