bugün

güzel bir kız ismi...
kokusuz çiçekler açan bir bitki...
çok güzel bir çiçektir açelya.aynı zamanda yeni bir yazardır.hoşgelmiştir.
meral özbek'in babasını kaybettikten sonra, babasına ithafen yazdığı şiir ve tabii ki muazzam bir derya köroğlu bestesi. canlı performansı da en az stüdyo kaydı kadar iyi olan yeni türkü şarkısı.

O sabah birden ölümü görmüştüm yüzünde...
nefis bir yeni türkü şarkısı.şarkının yer aldığı albümde bir de enstrümantali versiyonu vardır.her dinlenişte insana bir hüzün çöker.sanırım bir ölümü anlatıyor.ayrılık da olabiir ama ölüm daha muhtemel gibi.
(bkz: acelya akkoyun)
duyuldugunda insanda garip bi mutluluk,tebessum yaratan isim
insanlara takıldıgında "cok hoş bir isim" dedirten bir cicek ismi.kokusuz cicekleri vardır bu bitkinin.ayrıca bu bitki yasadıgı toprakları zararlı atıkları ile verimsizleştirir.acelyanın yetiştigi toprakta daha sonradan başka birseyler yetiştirmeye calışanların hepsi avuçlarını yalamışlardır.
insanın içini burkan bir başka yeni türkü şaheseri. keşke dağılmasaydınız, ayrı diyarlara sürüklenmeseydiniz yeni türkü dedirten şarkı...
gitti ve gelmedi.
"açelyalar hep hatırlatır seni bana" kısmında gözyaşlarımı tutamadığım muazzam yeni türkü şarkısı... derya köroğlu yorumu...
adı kadar güzel bir ilkbahar çiçeğidir, özenle bakıldıktan sonra çiçeklerinin açtığını görmek ise ayrı bir neşe verir insana.
meral özbek'in babası için yazdığı bir şiirdir. muhteşem bir Yeni Türkü parçasıdır. Murathan Mungan'ın Yalnız Bir Opera'sıylada iyi gider hani.
bahçemdeki hüzün isimli albümüyle 90lı yıllarda adını duyuran popçulardan. (bkz: prestij müzik ailesi)
ikinci nesil silik yazar.

edit: efsane geri döndü.**

ve o artık bir şirin baba
yeni türkü'nün yeşilmişik albümünde bulunan ve insanı ağlatan duygusal bir şarkı.
eski mesajlarımı silerken adına raslatığım ikinci nesil silikti. fakat an itibari ile fark ettim geri dönüş yapmış sanırım. ikinci nesil çaylak olarak gözüküyor. hatta bugün iki entry girmiş ama bi dakka ya, ikinci nesil alımları 2 yıl önce bitmemiş miydi? ve ayrıca bu altıncı nesilden ikinci nesil yazar arkadaşımız 155 toplam başlıkta 15 entry sahibi gözüküyor. oha ya. çıldırttınız lan beni. beni alo fatal hattına bağlayın. * * *
iki yıl aradan sonra, sözlüğün hasretine dayanamayıp geri dönen ve geri dönme gerekçelerinin arasında teoman theme'in * t'sinin alakasının bile olmadığını ısrar eden yazardır *. çaylaklık evresinden sonra ilk entryi kendi nickaltına yazarak yine ukalalığını konuşturmuştur...

bu iki yıl zarfında hayatında çok şey değişmiştir...ancak hala teomanyaktır, hala koyu fenerbahçelidir *, hala feministtir ve hala okuduğu bölümle yıldızı barışmış değildir...
neden geri dondugunu anlayamadigim yazardir. hayir arkada$im senin ne i$in var boyle saygin bir sozlukte?

kendisiyle ilgili senaryomu hemen belirteyim ki; bir iki hafta sonra birine kizip yine pilini pirtisini toplayip gider buralardan bu.. ben dedim almayin bunu, sozlukte olay cikarir, 4 goz bekliyorum olay ciksin, ben de
edit: ben demi$tim yapayim diye. kisfmet tabii.

ayrica ne feministtir ne de fenerbahcelidir. sayin sozluk ahalisini gandırma gulum. * *
(#5398951) gönülçelenini bulmuş yazar.

edit: saat tam 18.18'de girmişim bu entryi. allahım, demekki o da beni seviyor ...
elin fransızına gönlünü kaptırmış, bunun üzerine sözlüğe yazmış ve beni de entry girmekten alıkoyamamış yazar. hem de sınıf arkadaşım hem de pıtırcanım. neyse efenim bu yazar arkadaşa tek tavsiyem şudur ki öyle büyük konuşmamak lazım. insanlar naber falan diyebilir tanışmadan. anladın sen *
pembe pembe açan harika bir çiçektir...
şu aralar fotoğrafını çekecek 18-25 yaşları arasında modeller arayan yazardır. çekimler sonrası, yarım döner ısmarlıyormuş. bulunmaz iş fırsatı. irtibat için mesaj atın tabiki. *
gecen ki$, tahminen mart aylarinda beni kirmizi montumla cekmi$, ancak degil yarim doner komur torbalarini bile bana ta$itmi$ yazardir. bulunmaz i$ firsati. komurcu olmak istiyorsaniz mesaj atin tabiki. *

edit budut: arkada$im bana mesaj atin ama olmaz ki.
biraz pesimist olsa da ı$ığını kaybetmemesini istediğim yazar.
sanırsam eskişehirli ya da eskişehir'e okul için gelen bir yazar.
(bkz: saygılar bizden)