bugün

ara sıra memnuniyet ya da, saygı belirtmek için kullanılan cümle. aynı zamanda sinemadan dizi olayına giren kemal sunal'ın bizimkiler dizisinin tayfası ile oynadığı, nostaljik tada sahip, kendisinin bir mübaşiri oynadığı yamulmuyorsam 1993 yapımı bir dizidir...
tekrarlarına ne zaman denk gelsem kaçırmadığım kemal sunal dizisi. hakim rolünde erol demiröz de çok iyiydi.
kemal sunal'ı mübaşir rolünde izlediğimiz dizi.
kemal sunalın başrol oynadığı dizi. Bu diziyi bulamıyorum bir türlü. Bulanlar özelden ulaşırsa çok sevinirim. (bkz: çaresizlik)
1993 yapımı bir kemal sunal dizisi. Konu : Türk yargı sisteminin ironik bir şekilde ti'ye alındığı dizi; rüşvet, yolsuzluk, adam kayırma, sorunların mahkeme de çözülememesi ve kavga...
Geçen aylarda TürkWebTV tarafından youtube'a eklenen ve 2 günde tamamını izlediğim kemal Sunal dizisidir.

Adliye koridorunda sigara içilmesi falan, iyi bir nostalji yaşattı. *
kemal sunal'ın mübaşir rolünde oynadığı dizi.
saygılar bizden, bir türk televizyon dizisidir. 1992 yılının eylül ve aralık ayları arasında, toplam 13 bölüm olarak interstar'da yayınlanmıştır. kemal sunal, ilk dizisi olan saygılar bizden'den mübaşir rıza rolünü oynamıştır.türk yargı sisteminden bahsetmektedir.
dönemin adalet sistemi ve memurların nasıl çalıştığını tüm gerçekliği ile ortaya koymuş bir dizi oturdum 1 günde hiç sıkılmadan bitirdim.kemal sunalı belki de ilk defa böyle bir rolde göreceksiniz kesinlikle izlenmesi gerekiyor.
Şampiyonlar ligi gibi dizidir. Kemal sunal, erol demiröz, savaş dinçel, zafer algöz...
Kemal Sunal ın mübaşir rolünde oynadığı müthiş dizi.Güzel dokundurmalar da mevcut.Rahmetli Yaman okay da var.izlenmesi gereken dizilerden.
Çok güzel diziydi.
Türk televizyonlarında yayınlanmış en nefis dizilerden biridir. Rahat ilk 10'a girer.

Anlatımı, senaryosu, oyunculukları muazzamdır.

Umur bugay zeki ökten işbirliğinden kalitesiz iş çıkmamıştır zaten.

Bir de Kemal Sunal bu dizi için en sevdiğim işlerimden biri der.
kemal sunal'ın en güzel dizisiydi bence.
Kemal sunal'ın ilk dizisi olması hasebiyle önemlidir, 1992 yılında yayınlanan.