bugün

ispanyolca mavi.
yeni bir yazar. yazar olur olmaz zirve ortamına girmiştir. (bkz: hoşgelmiş)
bir yazar bana ancak bu kadar tanıdık gelebilirdi. ilk gördüğüm andan itibaren böyle bir sarınılanası gelen yazar. ama nerden tanındığı bir türlü bulunamadı. uludağ sözlük fenerbahçeliler zirvesinde başımın kıçımın kalabalık olmasından dolayı doya doya muhabbet edemediğim insan. candır canandır.
yavrucaktır kendisi.
Arjantin futbol takımı versiyonu için;

(bkz: Cruz azul)
tanırım iyi çocuktur, selam ederim.
telefonunun kapağı kaymadığı için telefonu zeytin yağına sokup çıkaran kişidir. her sabah okulda tören sırasında uykulu gözlerle hocaların sözlerini bitirmesini beklerken kulağıma sert bir fiskeyle uykumu açan, sabahın köründe bana taşak kamaşması yaşattıran kişidir. severim kendisini, gözlerinden öperim.
düşünce tarzlarımızın aynı olduğu yazar. düşündüklerinin çoğuna kalıbımı basabilir, altına imzamı atabilir kaşeleyebilirim.
ağda markası.
(bkz: aa ben bunu biliyorum)

uludag sözlük fenerbahçeliler zirvesinde tanıdığım ve muhabbet ettiğim yazar. iyidir güzeldir, ayrıca hedeflediği üniversite ile de dikkatimi çekmiştir, umarım emin adımlarla ilerleyerek hedefine ulaşır.
adam gibi yazardır. 3 yıldır yakın dostumdur uzun uğraşlarımla uludağsözlüğe çektiğim beni sigarayla tanıştıran babacan yazar hoşgelmiştir.
an itibariyle çaylak durumuna düşmüş yazardır.

(bkz: allah düşürmesin)
neden çaylak olduğunu merak ettiğim yazar.
"artık yazar olsun da şu sözlükteki kaliteli 3-5 yazardan birini kaybetmeyelim" yazarıdır. evet.
yazılarının bazı arkadaşlar tarafından anlaşılmadığını düşündüğüm ve takip ettiğim yazardır. her başlığımda hemen hemen gördüğüm yazar. sağolsundur. hoş gelmiştir.
domuz gribinden nasibini almış fakat sapasağlam olan kardeş yazar. gözlerinden öperdim ama ne olur ne olmaz be hacı.
istanbul'u işgal eden yazar arkadaşımız.
diologa geçmenin mümkün olmadıgı ama uzakdan sevdiğim nesildaş yazar.
vay be, 1000. entry'yi devirmis yazardır.
saka yaptım ben.

sanırsam biraz özlettim kendimi, 3 hafta yazmamıstım malum, sınav haftası ders calısmak derken..
özlemis yazarımdır ayrıca özletmis yazarımdır. *
azul bana kızma. *

yarın kendilerini disko kralı'nda büyük bi heyecanla izleyeceğizdir. pankartını bekliyorum. *
hiç olmadık bir yerde tanışıp ulusözlük yazarı olduğunu tesadüfen öğrendiğim tatlı yazar. hiç tanımadığı birinin dertlerini dinler,o kadar iyi yani. *
sözlügün en iyi yazarlarindandir.
aynı gün doğduğum kardeş yazardır. gözlerinden öper ve doğum günümüzü kutlarım kardeşim.
bugün doğum günüdür kendilerinin. doğum günü partisi iki ayrı mekanda marjinal yiyeceklerle kutlanıp hesabıda fazlasıyla ödenmiştir.
bugün dogum günü olan yazardir.

not: dogum günün kutlu olsun.
(bkz: el cielo es azul) *