bugün

dağdaki çobanla benim oyum bir midir diyerek bizleri eğlendiren, hem eğlendiren hemde zevkten dört köşe olmamızı sağlayan ayrıca büyük bir topluluğa hizmet eden ve kendini o topluluğa adayan yaptığı iştende topluluğun mutlu olmasını sağlayan kadın.

(bkz: daha çok mutlu et bizi aysun)
gaf üstüne gaflar yapan şahsiyet.
ördek dudaklı manken.
dağdaki çobanla benim oyum bir mi diye çemkiren kişidir ve kendisi söyle cevaplanmalıdır. sen sağda solda rahat rahat sevişip gezesin diye o çoban kaç ay askerlik yapıyor haberin var mı?
bir konuşmasında belki de boş bir anında söylediği bir cümle kesilip yıllardır tekrar tekrar yüzüne vurulan bahtsız kızcağız. o cümleyi duyan başladı kafasına vurmaya. zaten eleştirenlerin çoğunun da ilişkisi fotoğraflarından öteye gitmemiş. bir kere izledin mi bu kız ne söylüyor programlarda? hayır. aslında kendisini eleştiren insanlardan çok daha zeki ve mantıklı bir insandır.
tv programındaki üçlü içerisindeki görünümü, herdaim sonradan bir gruba kabul edilmiş olmanın heyecanıyla saçmalayan insan olan kızceğizdir. kendi bile farkındadir ki aslında aralarında olmaması gereken kişidir. çünkü ne yaparsa yapsın cehaleti ve sonradan görmüşlüğü laf aralarında pörtleyivermektedir. ve gene bir gruba sonradan dahil olmuş olmanın verdiği ezikliği üzerinden atamamaktadır ve o gruba dahil olmayanları o gruptan daha fazla aşağılamaktadır.

(bkz: maymun sendromu)
allahım bu ne güzellik dediğim süper ötesi sarışın cillop gibi be abisi.
ortalama bir türk gencinin donanımına sahip. ama bir de bu kadar güzel ve popüler olunca eleştirmemek olmaz di mi? dudaklarını daha az yalasa sanki söyledikleri biraz daha ciddiye alınır mı, belki de tam tersi. bilemedim şimdi...
çok güzel bir bayandır. kendisini olduğundan fazla zeki göstermeye çalışmasıyla bize ne kadar yüksek zekaya sahip olduğunu gösterir ayrıca. *
sözlükler alemi malzemelerinden.

adettir sözlüklerde. biri dile düştümü onu eleştirmek, her daim vurmak. bu kızda onlardan. tüm sözlükçüler için aptal sarışın. aptal!!

öyle mi acaba?

15 yaşında hayata atılmış bu kız. üstelik o yaşa kadar babalıkla zerre alakası olmayan bir baba varken hayatında. kendi babanızı düşünün, size nasıl davrandığını. muhtemelen pek çoğunuzun babası iyi insandır, babalığını yerine getiriyordur. ama buna rağmen bile bazen ona isyan ediyorsunuzdur. bir de aysun'u düşünün , hala kanal kanal gezen babasını düşünün. o babaya rağmen 15 yaşında atılmış hayata.

ama aysun aptal işte.

bugün ülkenin en çok tanınan yüzlerinden. mankenlik, sinema, tv pek çok iş yapmış.

ama aysun aptal işte.

ntv gibi, bu ülkenin en önemli, en kaliteli kanallarından birinde çalışıyor.

ama aysun aptal işte.

üniversitede tarih okuyormuş. hani bu ülkede milyonların giremediği üniversitede.

ama aysun aptal işte

15 yaşında fuar hostesliği ile başladığı hayatta geldiği noktaya bakınca hakkaten sizlere hak veriyorum. aysun ! aptal sarışın.
bebek gibi yüzü olan,ancak bu yüze estetikle sahip olan ve tavşana benzeyen ünlüdür. (bkz: tavşan) (bkz: sarışın) (bkz: aptal sarışın)
haydi gel bizimle ol programında , diğer bayanların 'sen de 30 yaşına geldin,artık bir sperm bankası aramaya başla' demeleri üzerine , 'ben niye arayayım,sperm beni bulsun' diyerek hepimize sevgi dolu bir mesaj iletmiş sarışın bayan *
yeditepe de sıradan bir halde olan çok başarılı öğrencidir.
çok güzel ama çok aptal. * **
cok saf kalpli ve cok güzel bir kizimiz, sarinin haricinde bir sac rengiyle düsünemiyorum kendisini. neredeyse estetik ameliyatli degilmis gibi bir görüntüye sahip.
fakat eski halinin simdiki halinden cok daha güzel olmasi, o dudaklarda ve o burunda bir seylerin sonradan düzeltilmeye calisilarak bozuldugunu gösteriyor maalesef.
yazar olma ihtimali yüzünden şu sıralar sözlükte tavan yapmış ince belli hanım kızımız.

edit: aysun bunu okuyorsan 0532..
sol frame'nin .mına koymuş hatundur.*
gerek akıl dolu entryleriyle, gerek seçkin kişiliğiyle, gerekse de engin bilgi birikimiyle sözlüğe artı değer katan güzide sözlük yazarımız.

(bkz: burası kasıyor msn den devam edelim)
en son geleceği sözlük uludağ sözlük olan hatun kişidir. sözlüğün erkek yazarları bugün aynı rüyayı görmüş olduğundan sol frame yi batırmışlardır. aysun, en son yeditepe ünversitesinin bodrumunda bulunan cafe de güneş gözlüğü ile kitap okurken görülmüştür. dolayısıyla o beyinle yazar olması zor olasılıktır. kendinize çimdik atın şimdi ve uyanıp hadi dağılın.
uludağ sözlükte hakkında yazılanları okuyor mu diye acayip meraklandığım hatundur.
kim bilir belki de sözlük üyesidir. bu entryme + oy beklediğimi belirteyim.
dudaklarından öpüyorum bacım
(bkz: manik depresif sözlük hastalıkları)
tv de yaptığı gafların benzerlerini sözlüktede yapmasını dilediğim yazardır.ayrıca 26 m istanbul *
Müjede Ar hanımefendinin zekasına hayranlık duyduğu silikon vadisi.Her eve lazım süs eşyası...
arkadaşımla bi dönem aynı dersi alıyorlarmış. bi ders öncesi tam kapıdan sınıfa girerken bi el şakası yapmış arkadaşıma. kendisi olayı şöyle özetlemişti : "orgazm oluyodum laaannnnn".
boston'a dil kursu icin gelecegine dair iddialar var. hangi kursu sececegi turk ogrenciler arasinda merak konusu. buzz light year bostondan bildirdi.
estetikle insana benzeyen, dudaklarını garip şekillere sokmaktan konusmayı beceremeyen manken.