bugün

entry'ler (76)

aysun kayacı

ördek dudaklı manken.

pollyanna nın depresifleşmesi

sabır taşının kırılmasıdır.

kendinden başkasına güvenmeyen insan

etrafındaki insanlardan kazık yemiş ve akıllanmış ama bu arada da farkında olmadan yalnızlaşmış insandır.

her şeyi bırakıp gitmek

yeniden başlamak hayata ama bırakamıyorsunuz hiç bir şeyi geride. cesaretsizlikten değil , bir aileniz var ve çekip gittiğinizde yıkılmaya mahküm ettiğiniz insanlarınız. şu an öyle çok isterdimki tek başıma bilmediğim bir şehirde yeniden hayatımın düzenini kurmayı. gitmeyi istemek kalıp mücadele edememkten değildir hiç bir zaman , korkaklık asla değil , en büyük cesarettiktir sil baştan başlamak.

aşk

aşk insanın hayatındaki zebanidir siz kaçmaya çalıştıkça sizi ateşin en derinlerine çeker. hayatın bir gününde hem en mutlu hem de en mutsuz yapan tek olgudur.genelde deymeyecek insanlarla yaşarsınız.

hemşire

kendilerini bir halt sanan sağlık personelidir.

cerrah

amilyat yapan doktorlardır.

özcan deniz

bir erkeğe burun çekmek , tirip atmak bu kadarmı yakışır. erkekler neyini çekemez anlamam ama bence gayet hoş bir adam. asmalı konaktan sonra ideal erkek modelini çizen adamdır.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

bir şekilde birbirimizin hayatına dahil olduk artık ne sen beni hayatından çıkarabilirsin nede ben seni. karım olurmusun.

dik durmak

baston yutmuş gibi durmaktır.

iyi dilekte bulunan eski sevgili

saçmalayan sevgili modelidir. kimse ayrıldığının daha iyi olmasını istemez.

mango

bir kaç yıkamadan sonra ben bunamı bu kadar para saydım derdirten marka. indirim günlarinde sizi gerçekten kazıkladıklarını hissediyorsunuz. ayrıca bayilik vermiyor.

bir erkeğin en seksi olduğu an

sevgilisini sıkıca kollarından kavradığı andır.

erkeklerin evlenme sebepleri

evde hazır yemek ve yalvarmadan seks yapabilmek başlıca nedenleridir. galiba başka nedenleride yoktur.

bir kadın bir erkek

erkek göldür kadın okyanus.

aşık olmak

dünyayı daha başka görmektir. iştahtan keser , herşey göze daha hoş gelir , kalbinizi hissettiğiniz andır onu görünce çarpıntılar başlar , asla tövbe edilmemesi gereken yaşama nedenidir , karşılığı olsada olmasa yaşanması gerekir.her şekliyle güzeldir.

kominizm

kominizmin günümüzde yalnış yorumlanarak ataizmle karıştırılmıştır.ülkemizde kominist inançsız olarak anlaşılır. kominizm komilden gelen ekonomik bir terimdir , tanrısızlık olarak yalnış şekilde yorumlanmmıştır. aslında metanın eşit şekilde dağıtılmasına dayanan siyasi bir anlayıştır. küba , venezuella bu şekilde idare edilen ülkelerdir.

simi

bir yunan adasıdır.

auroranin incileri

nermin bezmenin sır kitabının devamı. sır kadar ii olmamıştır ama sırdan dolayıda okunması gerekir.hümanın incileri.

kapiyi kilitledim mi acaba diye yoldan donmek

obsesif kompulsif bozukluk. kapıyı kitlitlemişsindir ama beynin bunu kabul etmez , tekrar kapının önünde bulursun kendini.