bugün

Kütahya'da 22 yaşındaki Aysun Altay abisi tarafından tecavüze uğradığı için intihar ederek bir kadın olarak susmuş, bülent arıncın demek istediği buydu sanırım.
Edecek kufur bulamıyorum ki artik. Aklim almiyor insan öz kardesine nasil yapıyor bunu.

Surunesi pic kurusunu öldurmesinler. Her turlu acıyı, işkenceyi yaşasın ama olmesin kansiz.
Benden sadece 1 yaş büyük.
bunu fark ettiğim an sarsıldım.

Düşünüyorum da o kadın nasıl acılarla yüzleşmiş yüreğim daralıyor, boynum bükülüyor, dayanamıyorum buna.

Hayat daha 22 yaşındaki bir kadın için bu kadar zor olmamalıydı.
Herhangi bir kadın için hayat bu kadar zor olmamalıydı.
Biliyorum biz kadınlar bu coğrafyanın kabullenilemeyen varlıklarıyız.
ama yine de olmamalıydı.

Bir şey söylenmiyor artık benim kelimelerim tükendi.

suçlayacak birilerini arıyor zihnim çok resim var gözümde isim versem ne olur ki, ne değişir ki.

Biz kadınlar, biz kız çocukları, biz genc kizlar, biz bu toplumun kurbanlariyiz.

Söyleyin bana şimdi intihar ettiği için cehenneme mi gidecek o?

Kabullenemiyorum.

affedemiyorum.
erkek toplumun son maktülü. erkeklerin üstün görüldüğü yeni türk toplumunun sonucu. abisi muhtemelen sırf erkek olduğu için, çüklü taşaklı paşa\prens\aslan\kaplan olduğu için ona hizmet eden kız kardeşinin üstüne atlamayı doğal bir hak olarak görüyordu, tıpkı sizin kadınları aşağılamayı, arkanızdaki kadının görüntüsünü twitter'a koyup "offfffff ne sikilir beeeeeeeeeeeeh" yazmanızı, "cezası ne olursa olsun ben taciz ederim" demeyi hak gördüğünüz gibi. buna iğrenç diyorsunuz, kendi vicdanınızı rahatlatmak için "bu sadece türkiye'de olmuyor bakın dünyadan tecavüz haberi örnekleri" diye entry'ler yazıyorsunuz ama yemezler. aslında hepiniz kadınları sokulacak bir delik olarak görüyorsunuz, ya da tam tersi insansı vasıflardan yoksun anaç melekler. bir kadınları insan olarak görmeyi beceremediniz türk erkleri, aysun altay'ın kafasına dayadığı silahın tetiğinde hepinizin eli var bu yüzden.
ne yazılsa karşılamaz bu durumun leşliğini.

hof amk.
insanın moralini altüst eden olay.

insanoğlu ne kadar da şerefsiz.
kendimize yapacağımız en iyi seyin uremeyi durdurup soyumuzu yok etmek oldugunu milyonuncu kez gostermistir. yok olmalıyız.bitmeyecek çünkü. biri sizin zevkleriniz yuzunden bu dunyanin acılarını cekmesin cunku bitmeyecek hic bi zaman bitmedi.
Tecavüzü anlayamıyorum , kardeşe tecavüzü hiç. Git kendini becer .
"Kütahya'nın Domaniç ilçesinde 22 yaşındaki Aysun Altay, erkek arkadaşına ait tabancayla kendi kendini kalbinden vurarak intihar etti. Aysun Altay'ın bir süre önce Manisa'da ağabeyinin tecavüzüne uğradığı, bu nedenle bunalıma girdiği öne sürüldü"
ÖNE SÜRÜLDÜ. ABiSi GERÇEKTEN tecavüz etmiş olabilir ya da böyle bir olay hiç olmamış olabilir. lakin öne sürüldü diye bir haber diliyle böyle bir olay haber yapılmaz. galatasaray'ın ronaldo'yu istediği öne sürüldü diye bir haber olur lakin böyle ağır bir itham bu haber diliyle verilmez hatta hiç verilmez. çünkü birini direkt suçlu ilan ediyorsunuz.
bu haberi yapanlara ve hemen yorum yapanlara tek sorum ya böyle bir olay hiç yoksa. bir daha yazalım öne sürüldü diyor haber dili. ya yalansa.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25293798.asp
http://www.haber7.com/gun...babasina-tecavuz-iftirasi
http://ilginc10.com/tecav...-hayat-karartan-10-kadin/
22 yaşında bi kız. sevgilisi varmış. olaya kadar kim bilir ne planları vardı.

kanı bozuk abisi gelip tecavüz ediyor. hayatını elinden aldılar. türkiye'deki tek bi örnek.
Daha 22 yaşında olan bir kız.

Umutları olan,

Hayalleri olan,

Henüz 22 yaşında bir genç kız-dı.

(bkz: kadının adı yok)

http://www.evrensel.net/h...n-genc-kadin-intihar-etti
Başına gelenler Akp döneminde gerçekleşmiştir.
Ülkede güzel giden bir şeyler olsa sevinçten hepimiz çıldıracağız herhalde. Başka bir şey diyemiyorum şimdilik.
Cok yazık olmus kudurmus bu millet.
thy yönetim kurulu başkanı da ilker aycı. bu olayın onun dönemde gerçekleşmesi, aklıma siyasi ve ticari bir komplo ihtimalini getiriyor. ne alaka demeyin, büyük düşünün biraz.
insanlıktan uzaklaşıyoruz. Ne denir, ne söylenir bilmiyorum.
eğer intihar etmeseydi kimsenin haberi olmayacak kızdır. aysun gibi daha kaç kız var bu şekilde abisinin tecavüzüne uğrayıp da susturulan, canına bile kıyamayan hatta annesinin haberi olduğu halde bu tarz şeylere maruz kalan. sadece abi değil babası dayısı amcası.. özgecan da katledilmeseydi kaç kişi bunun üstünde konuşacaktı? sözlükte bile açılan başlıklara bakıyorum mini etek giyen kızın ne bakıyorsun demesi gibi aptal aptal başlıklar var tabii ki ne bakıyorsun der. bakılmaması gerekir çünkü abaza gibi. bu kadar kadınların ezilmesi, seks objesi olarak görülmesi, şiddet uygulanması günlük yaşamda kaç kişinin dikkatini çekiyor? ama bunun sorumlusu o kendini erkek sanan iktidarsız şerefsizi yetiştiren aile ve ona bu gücü veren adalet sistemidir. sen çoğu tacizciye tecavüzcüye iyi hal indirimi uygularsan, kadın tahrik etmiş dersen, 5 erkeğe karşı koyamadığı için gönüllü dersen herkes herkese bunu yapar. erkekler tuvaletinde erkek çocuğuna tecavüz eden yaratıklarla aynı dünyayı paylaşıyoruz. burada oturup bu tarz şeylerle hala dalga geçenler var. ayrıca yok kadın şöyleymiş yok şort giyen kız cehennemlikmiş kara çarşaf giyen kadın cennetlikmiş diye tartışmak yerine 2 dk adam olup bütün sapkınlıklarından kurtulmalı insan. şalvar giyip sakal uzatıp şöyle inançlıyım diyenlerin de torunu yaşında kız çocuklarına hallenmesi sonra mini etek giyiyor kafir demesi de ayrı bir muamma. ne zaman devlet bu konuda gerçekten caydırıcı bir ceza verir, aile çocuğuna sen erkeksin yapacaksın tabii ki ya da hadi göster amcalara pipini diye gerizekalıca cümleler kurmaktan vazgeçer o zaman gerçekten sapkın olanlar kalır ortada. onlar için de tek yer akıl hastanesidir. bugün mecliste bile kadınlar hiç sayılıyor. neymiş bir kadın olarak susmuş önce sen adam olarak kadına söz hakkı tanı. kadın erkek tabii ki eşit o ayrı bir konu ama kadın fiziki olarak daha güçsüz diye koruyup kollamak yerine üzerine titremek yerine öküz gibi davranırsan döversen erkeğim diye dolaşmamalısın ortada.
iğrenç bir olay, sürekli paylaşmak anlatmak yerine suçlunun cezası verilip elim olayın üstü örtülmelidir.
bu gavat bi kaç sene yatıp aftan çıkacaksa böyle adaletin ben.. gerçi böylesini içerde kevgire çevirirler zaten.
artık ülke normalleri arasına giren tecavüz olayına ilişkin bir örnek dahadır kendisi. yazık olmuştur genç kardeşimize. 3 gün sonra unutulacaktır. sadece 2015 tecavüz olaylarında bir istatistik olarak kalacaktır kendisi.
Cinsellik korkarım böyle abartılmaya ve toplumların içinde hazımsızlık olmaya devam ettikçe insanlığın ve özellikle ortadoğunun en büyük laneti olmaya devam edecek. artık Bir Müslüman çıkıp ereksiyonsuz üremenin yolunu bulsa da topyekün rahat bir nefes alsak. hayır tecavüz davalarında serbest bırakılma öyle yaygınlaştı ki bunlar haberimiz olmadan tecavüzü legalleştirmiş bile olabilirler.

doğabileceği en yanlış coğrafyada doğmuştur Aysun. sevenlerine dayanma gücü diliyorum.
Bu feci olayda adı sürekli geçen kişi. insanlar sever boyle şeyleri. Yalniz bunun bi de abisi var. Tecavüzcü, hic bir haberde adini bulamadigim.
Toplum olarak aşılmayacak sınır bırakmayıp erkek Erkeğe ilişkiyi bile "özgürlük" olarak değerlendirerek geldik bu noktalara.

Size göre; "abi özgürlük Hakkını kullanmış"

Islâma göre; "recm!"

Şu An istediğiniz ne? - Recm!
ülkemizde dizi sektöründe enseste bu kadar önem verilirse buna daha başlangıç bile diyebiliriz.
bu memleketten siktir olup gitmek için başlı başına bir sebep. biz hangi ara böyle bir millet olduk? bu kadar pislik olup bu kadar adileştik? yattığı yer nurla dolsun ne diyeyim abisi olacak şerefsizinde kaderi acılar içinde can verememek olsun..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar