bugün

fuckbuddy'liğe giriş.nasıl mı?
sevgilinizle düzenli seks hayatınız vardı ve uyumluydunuz.ama olay aldatmak dısında herhangi bi nedenden bittiyse ve kin duyulmadan ayrılındıysa eğer yataktaki tadınız karşınızdakine unutulmaz bir tat bıraktıysa ayrılsanızda berabersinizdir.
tv8'de yenileri çekilen dizi. olmuş mu? olur mu be. evet.
janset ve hakan yılmaz olmadan olmaz, dediğim.
2015 de yayınlanan versiyonu 1998 şartlarında yayınlanan versiyonun yanında ilkokul müsameresi gibi kalır.

feridun bitir bir efsanedir.

yeni projesinde dijital binali yi ortak ederek, üstüne üstlük teomanı da işin içine sokarak epey bir maceraya dalmışlığı var.

saygılarımızı sunuyoruz...
iyi oyuncularına rağmen muhtemelen senaryosu gereği yeni modeli olmamış olamamış dizicik.
(bkz: bana stand up yapma recai)
(bkz: yirttik abicim yirttik) gibi über replikleri barindiran dizi.
eskisi ne güzeldi be diye düşünüyır insan. hele ki kapı zilini unutamıyorum. grup laçinden haydi güzelim.
gayet güzel ve komikli diziydi.

"çocuklar duymasın" aklıma gelince "lan ben buna nasıl gülmüşüm" diyorum. ama bu dizi nedense komikli diye aklımda kalmıştır. feridun karakteri on numaraydı.
http://www.youtube.com/watch?v=vRXf6cifYRg
Saçma bir konusu olmasına karşın eskiden herkesi ekrana kilitleyen dizidir.
berna karakterini janset' in canlandırdığı zamanlar daha bir hoş olan dizi. böyle dizilerde karakter değişince eski tadı veremiyor.
Teo yırttık abicim yırttık.
eğlenceli bir diziydi.
apartman yöneticisi yesari bey olayların en cafcafı olduğu an damlardı eve. onu göndermek için hep bir ağızdan "kalamış" şarkısını söylerlerdi. yesari bey de adeta orgazm olmuşcasına kapının dışına çıkıverirdi kuzu kuzu. ama nette bulamıyorum o sahneleri, denk gelen olursa yeşillendiriversin.
güzel dizilerden biriydi. evet.
(bkz: yırttık abicim yırttık)
(bkz: yırtamadı)
Teober fotoğraf studyosu'nu hatırlatır. Yer elması- laptop Recai karakterleri , evin ortasındaki paravan , Teomanla berna'nin annelerinin sürekli kapışması vs.
Akşam haber bülteninden hemen önce trt 1'de yayinlanirdi.

Bi anda o günlere gittim sanki.güzel günlerdi vesselam...
Ayşe tolgali bölümleri yayınlasinlar da şu gündüz saatleri adam gibi bir sey izleyelim.
yedi numara ile birlikte en sevdiğim diziydi.

feridun bitir in dijital binali olan mücadeleleri favorimdir.
yanlış hatırlamıyorsam 2001 yapımı türk dizisi. başrol erkek oyuncu hakan yılmaz idi. kendisini günümüz kuşağında da boy gösterdiği için tanımamak imkansız. pek tatlıydı dizi, hala açıp açıp izlerim. bunun yanına tatlı hayat'ı da yapıştırdın mı tamamdır. artık dünyanın en mutlu insanıyım.

editorus: yanlış hatırlıyormuşum, bir yazar arkadaş uyardı az önce. araştırdım 99 yapımıymış dizi.
ooo kim unutur.

-berna -teoman
-feridun bitir
-digital binali
-laptop Recai
-(birde yanlarında 2 kişi vardı biri uzun digeri kisa)
-gündüz
-zengin koca Avcısı vardı ismi gelmedi aklıma.
-rep yapan çocuk adı hasandi
-birde onun tsm aşığı babasi(apartman yöneticisi)
vaybe açıp youtubeden biraz izleyeyim bari.
inanamıyorum Omönnnnnnnndöyööö
jömapasivubleee diyen fransizlara özenen kaynana Mehveş hanım favorimdi. Ne diziydi ama. Zil seside on numaraydı.
Laptop recai diye bir tipleme vardı. O zamanlar bilgisayarım bile yoktu. çok pis heves ederdim o adamın elindeki aygıta. hey gidi günler, zaman hızlı geçiyor.
ayrılma sebeplerinin arasında "diş macununu ortadan sıkmak" vardı.
Haklı amk. Sonundan sıkılır o.